Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [FILM] Drift Gives You Wings
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
*Sajmon
Nic dodać, nic ująć. Po prostu to trzeba obejrzeć:
Kwapcio23
Masakra jak zawsze, ale na niektórych ujęciach kamera się trzęsie i to przeokrutnie...
coo1er
j/w Świetnie się ogląda happy.gif
Honada
Klimatyczny początek i świetne wejście w 3:35 min smile.gif średnio jednak przypadła mi do gustu muzyka w drugiej częsci filmu ale ogólnie pozytywne wrażenie.Dobre ujęcia przy bandzie.
Krzyku
CYTAT(Honada @ Sun, 21 Dec 2008 - 17:39) *
średnio jednak przypadła mi do gustu muzyka w drugiej częsci filmu


a wiadomo coś co to za utwory? Mnie się podobały.
Co do samego filmu,to dobra robota.Po tym jak zobaczyłem,że większość ujęć robiona jest zza siatki pomyślałem, że jak na film robiony na "nieoficjalu" to świetna sprawa, ale z drugiej strony ujęcia z autek sugerują większą produkcję,a jak na profi to oczekiwałbym ciut więcej.Ode mnie takie 7/10.pozdro wink.gif
tr4b33r
CYTAT(wojtaas85 @ Sun, 21 Dec 2008 - 18:30) *
a wiadomo coś co to za utwory? Mnie się podobały.


nr uno


Potem jakis motyw podobny do daft punkowego harder, better, faster, stronger
*Sajmon
Clash Production lubuje się w kawałkach Digitalismu, a ten drugi jest baaaardzo w ich stylu i podobny do utworów z płyty Idealism. Zacząłbym szukać właśnie od nich ale sukcesu oczywiście nie gwarantuje.
Zwierzak
Jak dla mnie najsłabsza z ich produkcji ale warta uwagi smile.gif Po prostu inne powodują ciarki na plecach smile.gif
Krzyku
Powiem tak: ja to sobie to zgram audio z tego klipu, bo najlepiej tego się słucha z odgłosami silnika, turbo, okrzyków widowni, darcia sie komentatora i palonej gumy w tle wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.