Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E-36 316i
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
SONIC
Witam, mam taki mały problem potrzebuje do powyższego silnika dorzucić chłodnice oleju ale nie bardzo mam pomysł jak to zrobic... jesli ktoś juz cos takiego robił to prosze o info ewentualnie wszelkie mozliwe pomysły...
z góry dziękuje i podrawiam.
Gusiew
Pomijajac ze mozesz uzyc szukajki to podkladka pod filtr oleju z 2 wyjsciami chlodnica plus przewody chyba prosciej sie nie da...
korona
CYTAT(Gusiew @ Wed, 17 Dec 2008 - 19:52) *
Pomijajac ze mozesz uzyc szukajki to podkladka pod filtr oleju z 2 wyjsciami chlodnica plus przewody chyba prosciej sie nie da...


Tylko że taka podkładka nie występuje dla silników BMW, a jeśli nawet to w tym wypadku kosztuje majątek.

Po co niby ta chłodnica w takim silniczku?
SONIC
Po 1 dlatego ,ze nie ma tu "dokręcanego" filtra oleju tylko stały gdzie wymienia sie wkładke ..

Korona - chodzi o to ,ze silnik leci do motorówki i o ile z poprzednią która budowałem z silnikiem m30b25 nie było problemu to teraz problem sie pojawił...
korona
Można przerobić podstawkę oleju (nawiercić i nagwintować otwory na przewody, zaślepić jeden kanał) tak by podłączyć chłodnicę w obieg, ale nie będzie termostatu i olej cały czas pójdzie przez chłodnicę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.