Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Malowanie felg BMW M5 E39
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Raceboy
Słuchajcie, kto wie jak są malowane oryginalne felgi z M5 E39. Chodzi o technike (czy to jest tylko baza plus klar, czy jakiś specjalny podkład), oraz o kod bazy lakieru.

Chodzi oczywiście o te felgi:

piotres
Wydaje mi sie ze sa te felgi "napylane" czyli gruba warstwa czarnego podkladu a na to cieniutki (napylony) lakier z bardzo drobnym ziarnem . Dlatego czarny tak z pod niego "wybija".
Raceboy
Felgi zawiozłem do lakiernika.
Dowiedziałem się też na forum M5, że jest tak jak piszesz - wpierw czarny podkład, na to cieńki srebrny i klar. Jednak kod srebrnego pozostaje wciaż nieznany.
Lakirnik stwierdził, że ogarnie temat, więc zobaczymy co wyjdzie smile.gif
Bombel
Mi lakiernik lakierował na oko felgi.
Najpierw czarny, a potem lekko rozpylał na to srebrny. Jak były za ciemne lekko poprawiał, aż do uzyskania pożądanego efektu...
Sportmile
jest taka farba nzywa sie ultra flake flash z palety rm najpier maluje sie na czarna a pozniej kladzie sie ta. Efekt pol matowego chromu ciemnego w zaleznosci od lakiernika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.