Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grid
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
caro
Witam,
czy grał ktoś z was w Grid ? Nie spodziewam się rewelacji, inaczej temat o grze już by tu był...
PCM
No nie jest to jakiś majstersztyk jeśli chodzi o fizykę jazdy, coś pomiędzy arcadówką, a symulatorem IMHO. Grafika fajna.
Na pewno lepszy niż te Nit for speed. tongue.gif
Lelon
Gra wydaje się całkiem ok. Jak coś to odezwij się do mnie na priv, mam do sprzedania praktycznie nieużywany oryginał niedrogo.
Necak
Grafika bardzo dobra ale jazda jak dla mnie tragedia ( za dużo LFSa smile.gif ) . Jak nie chcesz kupować to odezwij się do mnie na PW wink.gif.
tr4b33r
Grywam na PSie
Typowa arkadowka, jednakze z duzo wieksza grywalnoscia i poziomem realizmu niz nfsy. Oczywiscie ustepuje lfs jesli chodzi o sposob kontroli pojazdu, ale moge uznac jako na prawde ciekawa propozycje (od typowych arkadowek trzymam sie z daleka - Grid mi sie jednak bardzo podoba).
Bardzo rozwiniety tryb kariery z duza iloscia tras i dyscyplin (drift, lemans, destruction derby, formuly, touring, muscle cars, touge - najlepsza rozgrywka imho). Fajna grafika, dobre AI przeciwnikow.
Wygodne i precyzyjne sterowanie za pomoca pada (gaz i hamulec pod L1/R1 plynnie).

B.duze wymagania sprzetowe na PC.

W sumie polecam smile.gif
simpson
Ja śmigałem chwile niestety na klawiaturze.
Na plus grafika, grywalność, tryby gry, samochody.
Na minus, klawiatura, nie mogłem cholery ustawić tak żeby działała dobrze. Sterowanie działało z 0.5-1.5 sekundowym opóźnieniem lewo/prawo/gaz/hamulec, przez co jazda była tragiczna!
Generalnie gra się bardzo przyjemnie. Nie jest to LFS, ale jest sporo przed NFS'em jeśli idzie o realizm i frajde z jazdy.
pablo999
mi na klawiaturze jeździ się całkiem dobrze ale mój komputer po ok 1h gry ciut przymula, jeszcze parę wyścigów i ją skończę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.