Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MONZA - Speedday 23/11/08 - upalamy evo :D
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
ITR
czesc,

dzis "sladami Kubicy" upalalem na Monzie biggrin.gif Oczywiscie Evo no i raczej nie bylem na podium heheh
Co miesiac odbywaja sie tutaj trackdaye to byl pierwszy w tym sezonie i troche ludzi dopisalo.

TOR SZYBKI JAK JASNA CHOLERA, az szkoda bylo auta jak na 5ce zamykalem szafe i odcina, za szybki tor na evo, przynajmniej RS biggrin.gif
Zabawa jak zwykle super, masa aut, malo ferrari, zero lambo, duuuzo porsche, vettek, kilka evo, kilka subaru w tym jedno ok 500 KM niezle dokazywalo,
i masa innych aut. Lotusy bily wszystko i wszystkich pchajac sie na chama w szykany hehe. Kilka innych ciekawych pojazdow.

Jutro tel do GS zeby przysylal hamulce. biggrin.gif

Swiat w liczbach:
Event name Speedday "under 300 km/h"
temp 5 st.C
40 euro za godzine i wlasciwie max 2 pojezdzisz tylu chetnych i nie da sie pod rzad 2h
40 euro za Agip BluSuper (3/4 baku poszlo)
ok 5 km = 1 kolko
zrobilem 15 kolek
1 obrotka 360 st smile.gif - za ostatnia szykana szlismy na maxa no i sie nie udalo uratowac heheh
troche driftow
1 blondi w porsche i 1 alfa z 2 maniakami bez zawiasu w piachu
250 km/h w polowie prostej startowej na kazdym okrazeniu (prosta 800m), wyjscie z luku na nia ok 150 kmh ale moge sie mylic
opony na koncu kleily jak glupie pod koniec


WNIOSEK Z TEGO DNIA? Zbieram na Lotusa Evo chyba pojdzie na sprzedaz jak wroce smile.gif


ENJOY, fotki by Kucza
































kosiniak
no milo ziom, a ja znowu zachlaem morde jak pies :/
ITR
ja tylko wyjatkowo nie pilem wczoraj zeby wstac rano posmigac biggrin.gif

zapomnialem dodac - byl tez BULLITT swoim audi !!! HAHAHAH poszukajacie na ktorejs fotce jest biggrin.gif Mam wiecej fotek tego okazu ale dodam jak tez filmik onboard bedzie biggrin.gif
abdul
Wiedzialem ze go nie sprzedal,a eco to tylko przykrywka.No i Kuba ta sciema ze gdzies na delegacji jestes tongue.gif
Bullitt
CYTAT(ITR @ Sun, 23 Nov 2008 - 16:20) *
zapomnialem dodac - byl tez BULLITT swoim audi !!! HAHAHAH poszukajacie na ktorejs fotce jest biggrin.gif Mam wiecej fotek tego okazu ale dodam jak tez filmik onboard bedzie biggrin.gif


No i wypaplałeś.....
ITR
juz wiemy gdzie trenujesz przed nowym sezonem biggrin.gif
kubasiek
Koleszka z Audi pewnie mieszka gdzieś niedaleko i probóje sie upodabniać do Lotusa hehe wypad fajny mósze sie kiedyś tam wybrać
pozdro
*Sajmon
CYTAT(ITR @ Sun, 23 Nov 2008 - 16:08) *


LOL, mocny siaka faka wink.gif
"Prawie" jak to M12 obok biggrin.gif
pepis
CYTAT(ITR @ Sun, 23 Nov 2008 - 16:20) *
zapomnialem dodac - byl tez BULLITT swoim audi !!! HAHAHAH poszukajacie na ktorejs fotce jest biggrin.gif Mam wiecej fotek tego okazu ale dodam jak tez filmik onboard bedzie biggrin.gif


laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.