Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Speedhunters
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
zmaro
Mega kozackie produkcje filmowe maja na tej stronce. Polecam oglądać HD


Speedhunters videos
chedder
speedhunters to jedno z bardziej znanych zródeł newsów tuningowo racingowych wiec Ameryki nie odkryles smile.gif
Just
A ja tego jakos nie znalem, mimo ze sporo siedze na necie.
Dzieki.
MarU_
Moze dlatego ze jest stosunkowo nowa stroną, a co najgorsze sponsorowaną prze EA... Tworzą ja ludzie z innych znanych blogów jak np. Mike Garret, który prowadził blog Auto Otaku, a teraz przestał...
Ale filmiki faktycznie dobre robią.
*Sajmon
I filmy i newsy są nieraz naprawdę ciekawe. Jest dużo na temat driftingu. Zawsze są fajne fotki. Jakiś czas temu był tydzień z Porsche i pokazywali interesujące egzemplarze np. z Japonii. smile.gif
plasma555
jak dla mnie filmik zmontowany kozacko! Szkoda tylko że tak krótki
*Sajmon
Ale który, bo jest ich tam w pytę wink.gif
plasma555
drift Mustanga GT AE86 i mazdy rx7 smile.gif ładnie zmontowane wszystko do kupy smile.gif
Sender
CYTAT(MarU_ @ Sun, 09 Nov 2008 - 14:58) *
Moze dlatego ze jest stosunkowo nowa stroną, a co najgorsze sponsorowaną prze EA... Tworzą ja ludzie z innych znanych blogów jak np. Mike Garret, który prowadził blog Auto Otaku, a teraz przestał...
Ale filmiki faktycznie dobre robią.

bo panowie skupili sie teraz na Speedhunters, a nie na rozwijaniu swoich blogów, tak samo blog Kultivate'a. Przynajmniej wszystko w jednym miejscu,i nie trzeba 10 różnych stron odwiedzać.
MarU_
Wiem Sender, ale chodzi o to ze osobno to było co innego. Np Garret póki prowadził swój blog robił wiecej wpisów niz robi teraz na Speedhunters. Po drugie, mi podobaja sie jego wpisy a innych juz mniej, to kolejny powód dlaczego wolałbym zeby było tak jak kiedyś.

CYTAT(Sender @ Fri, 14 Nov 2008 - 16:20) *
Przynajmniej wszystko w jednym miejscu,i nie trzeba 10 różnych stron odwiedzać.


Jest taki wynalazek od tego. Nazywa sie RSS...
Raceboy
Ktoś wie jak odseparować dzwięk od video ze ściągniętego filmu? Zwariowałem na punkcie muzyki z pierwszego filmiku (teamu Falkena) i muszę mieć to w komórce. Niestety, ta muzyka to customowa sprawa stworzona na potrzeby tego filmu, a nie normalny utwór do zassania z sieci. Ratatujcie smile.gif
mile
Program Virtualdub powinien pomóc.
*Sajmon
CYTAT(Raceboy @ Mon, 17 Nov 2008 - 22:32) *
Ktoś wie jak odseparować dzwięk od video ze ściągniętego filmu? Zwariowałem na punkcie muzyki z pierwszego filmiku (teamu Falkena) i muszę mieć to w komórce. Niestety, ta muzyka to customowa sprawa stworzona na potrzeby tego filmu, a nie normalny utwór do zassania z sieci. Ratatujcie smile.gif


Jakikolwiek program do lepienia filmów. Jeśli filmik masz w formacie, który obsłuży Windows Movie Maker - to nawet nim dasz radę. Dźwięk Ci wypluje co prawda w wmv, ale z tego przejść na inny, dogodny format to już nie problem.
A z innych programów to polecam np. Adobe Premiere.
Generalnie jak importujesz jakiś plik wideo do tego typu programów to masz na ekranie dwa (lub więcej) paski, z czego jeden to obraz, a drugi to dźwięk. Zależnie od programu można w jakiś sposób zapisać do pliku tylko ścieżkę audio.

Aha, niektóre formaty ogarnia nawet program do edycji dźwięku, np. Cool Edit. Importujesz plik wideo, a program wrzuca na konsolę jedynie ścieżkę audio, którą zapisujesz jako dowolny plik audio.
Raceboy
Dzięki chłopaki smile.gif Działam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.