Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Fotki] Focus zx3 Roush usa
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
mariuszmar
Zebrałem troche zdjęć mojego autka:)















Fotki powyżej zrobione : Trojan_FKP - thx smile.gif











Fotki powyżej zrobione : Marek_admin smile.gif - thx smile.gif







Fotki powyżej zrobione : Gru smile.gif - thx smile.gif

zapraszam do komentowania:)
Lelon
ile to ma KM? ma to jakąś moc czy more show than go? po co ten wlot na masce-ma turbo? tylny zderzak taki piknikowy;)
!markos
co tu komentowac.. okrutnie skrzywdzony jest ten samochod... nadaje sie do innego watku ph34r.gif
rennen
Stylistycznie jest.. mocno niespójny i nie w moim guście, że tak to delikatnie ujmę. Pod maską coś ciekawego? Bo tylko to może jakoś ratować taki samochód w moich oczach smile.gif
Hubanek
CYTAT(!markos @ Sat, 01 Nov 2008 - 13:03) *
co tu komentowac.. okrutnie skrzywdzony jest ten samochod... nadaje sie do innego watku ph34r.gif



nie sposob sie nie zgodzic ...

okrutnie , to jeszce lagodnie powiedziane .
mariuszmar
no coz trudno jak sie wam nie podoba:) mnie jakos przekonał wygląd do niego....he
a moc jakaś ma ale nie wiem ile bo nie hamowałem go, jak będe wiedzial napisze...
Lelon
CYTAT(rennen @ Sat, 01 Nov 2008 - 13:16) *
Stylistycznie jest.. mocno niespójny i nie w moim guście, że tak to delikatnie ujmę. Pod maską coś ciekawego? Bo tylko to może jakoś ratować taki samochód w moich oczach smile.gif


Zgadzam się w 100% dlatego też spytałem o moc, bo jeżeli to ma mniej niż 400KM wink.gif to jest moocno przesadzone i auto jest po prostu okaleczone.

Może podaj chociaż jaki silnik siedzi fabrycznie i co było dłubane, ale ZTCMW zx3 mają tylko coś ok. 170KM więc styling jest "ciut" na wyrost.

Jest tam turbo??
guzior
Szału nie robi. Najgorsza ta niespójnośc formy.
!markos
jak juz mowimy o stylingu (ostatnio zdarza sie to na tym forum dosc czesto tongue.gif ), to ja bym felge zmienil na cos agresywnego, a nie blingbling, zdjal ten golebnik z maski i rzucil go na glebe. moze wtedy tworzyloby to jakas lepiej zgrana calosc wink.gif
rasta_fkp
Moc to ~130 kucy laugh.gif
marcin986
CYTAT(rasta_fkp @ Sat, 01 Nov 2008 - 14:48) *
Moc to ~130 kucy laugh.gif



No to szału nie robi. Ogólnie to samochód skrzywdzony strasznie, no a te niebieskie LED'y w podświetleniu tablicy rejestracyjnej to jakaś porażka, wieś gra i buczy.
Kamilbike
Z przodu to wyglada jakby mial ze 300KM :]
/TAZ\
myślałem, że Roush to porządna firma...
rennen
CYTAT(/TAZ\ @ Sat, 01 Nov 2008 - 15:59) *
myślałem, że Roush to porządna firma...


Firma Roush dała temu autu parę znaczków i parę kilo plastiku laugh.gif

A teraz zagadka: czy to, że młodzi właściciele zdezelowanych maluchów naklejają sobie na tylną szybę PIONEER albo SONY tongue.gif znaczy, że te firmy nie są porządne? Albo czy to, że ktoś na swoje bmw 524td założy 8 znaczków ///M to znaczy, że bmw M gmbh też robi kichę?

Generalnie to z przodu wygląda na conajmniej 300 kucy, z boku (progi, a w zasadzie ich brak) na serię, z tyłu też jakby miał co najmniej 200 KM + seria pod maską i super błękitne diodexy.. mniam
mariuszmar
progów nie moge znaleść niestety oddzielnych, tylko całe bk:(
a co do podswietlenia tablicy to przyj......... sie heh seryjne jest zolte to takie ladne podoba wam sie?? smile.gif he
wrzucilem tylko biale i tyle.
a to ze zderzaki i napis jest rousha to znaczy ze zaczelem od wygladu i dzialam teraz z mechanika wiec nierozumiem niektorych ........

marcin986 - passat tez jakos szalu nie robi.........

!markos - gleba dziala sie, tylko nie wiem jak sie bedzie tym jezdzic po obinzeniu...
wizard
Wolałbym seryjnie wyglądającą budę focusa (której nic moim zdaniem nie brak do szczęścia), porządnie zglebionego i na lekkich felgach, zamiast tyle pracy wkładać by w efekcie wyglądał nieharmonijnie, ale to tobie ma się podobać.
BTW.Brakuje mega niskich progów bocznych tongue.gif
elopatryk555
hmmm to teraz pozostaje uzyskac moc adekwatna do wygladu laugh.gif
cfaniak
A co można zrobić z takim focusem żeby zaczął jeżdzić??
rennen
CYTAT(cfaniak @ Sat, 01 Nov 2008 - 16:53) *
A co można zrobić z takim focusem żeby zaczął jeżdzić??


http://www.streetracersonline.com/articles/rs8/ najlepiej to tongue.gif

A co do autora topicu - niepotrzebne są twoje złośliwości, passat nie robi szału, seryjny focus 1.4 też robi z dwa razy mniej "szału" niż twój. Ale też nie wygląda jakby robił, to normalny samochód do poruszania się z punktu do punktu i nikt się z tego nie śmieje.. Tak samo jak twój, tylko z niewiadomych przyczyn twojemu zafundowałeś wątpliwej jakości "ozdoby" smile.gif.
Kunio
tego typu przeróbki można spotkać często na autach w Stare Wsi pod klubem Milano...
pawel934
CYTAT(mariuszmar @ Sat, 01 Nov 2008 - 14:12) *
a moc jakaś ma ale nie wiem ile bo nie hamowałem go, jak będe wiedzial napisze...


To powiedz chociaż, jaką moc ma zdrowa seria - będziemy przynajmniej wiedzieli, o ile za szybko wygląda.

EDIT: P.S. usuniętę na prośbę kolegi, stąd niezrozumiała może być wypowiedź rasta_fkp biggrin.gif
rasta_fkp
Bez przesady, staraliśmy się być mili, a moc już podałem wcześniej tongue.gif
pawel934
Oooo, 130KM? To się musi ładnie zbierać! Rozumiem, że to automat? Jeśli tak, to może kręci niskie 12 do 100...
mariuszmar
eeee tam i tak jestescie prawie wszyscy niemili:) hehe ale mnie to ........ smile.gif
mi sie podoba i tyle.
Sline
wrzucajac swoje zdjecia chyba liczyłeś sie z naszą krytyka...
do mnie jakoś styling nie powala...
!markos
CYTAT(mariuszmar @ Sat, 01 Nov 2008 - 16:27) *
!markos - gleba dziala sie, tylko nie wiem jak sie bedzie tym jezdzic po obinzeniu...
napewno w ogole nie da sie jezdzic, ja bym nic nie obnizal.. nawet jak polozysz go na ziemie, to w tym zestawieniu punktow lansu raczej nie przybedzie laugh.gif
mariuszmar
!markos - heheh chyba sie nie zrozumiemy smile.gif) no trzeba go trochę obniżyć bo jest za wysoko, a tak już był jak go kupiłem

Sline - pewnie ze sie liczyłem, ale widzę samą krytykęsmile.gif i niektórzy widzą niezła wieśsmile.gif no ale soryyy jak mi sie nie podoba cos to nie pisze wieś tańczy pod Milano:)
twoja wypowiedz jest przynajmniej konkretna - nie podoba sie wygląd - i luzikkkk:)
Albert
co tu komentować ... zamykam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.