Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Silnik M30 - potrzebna pomoc z elektryką
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Sloid
Posiadam e30 z sinikiem M30 z turbo. Niestety nie jestem w stanie poradzić sobie z elektryką w tym aucie. Czy ktoś posiada może schematy calej elektryki, lub wie gdzie można je znalezc? Może ktoś podjął by się sprawdzenia co jest nie tak z tym silnikiem? Całość została zestrojona przy użyciu SMT6, jednak ciągle się dławi i nie chce jechać. Najchetniej zestroił bym to na komputerze stand alone, jednak nie znam sie na tym. Może ktoryś z uzytkownikow forum podjął by się takiej operacji, lub zna kogoś, kto by to zrobił? Z góry dzięki za pomoc
rennen
Napisz z jakiego rejonu kraju jesteś to łatwiej będzie kogoś podsunąć.
Sloid
ok, zapomniałem ze mam nieuzupełniony profil. Mieszkam pod warszawa.
jendrek e-30
Może i by ktoś się znalazł ale z tego co się orjętuje to ECU sobie dobrze radzi z tym. jak coś to PRV


POZDRO ph34r.gif
Sloid
ECU sobie s tym radzi, jednak z wiazka jest coś nie tak. Poprzedni właściciel wymienił trzy wiazki silnika i nic nie pomogło. możliwe, że coś jest nie tak w nadwoziowej, ale nie mam pojęcia co. Oczywiście chce silnik zestroić na większym doładowaniu, żeby podnieść moc do góry. PW poszło
RoboCop
Niedawno na Allegro było takie e30 z uturbionym M30, może odezwij się do gościa:

http://www.allegro.pl/item452633224_bmw_e3..._m_technic.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.