Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z odpaleniem M3 e36 S50B30 1995r.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Bombel
Mam problem z odpaleniem auta (wcale nie kręci). Z tego co mi wiadomo już poprzedni właściciel miał z tym problemy, bo samochód odpalał za którąś z kolei próbą.
Przyjechało do mnie i problem, nie odpaliło ani razu, wiec sądząc, że jest to wina aftermarketowych i innych alarmów wezwałem alarmistę, który to poodcinał wszelkie odcinki i alarmy. Nie pomogło. Wymyślił, że to pewnie fabryczne IMMO się zablokowało, posklejał jakoś na skróty stacyjkę (połączył 6 z siedmiu dochodzących do niej kabli - wszystkie oprócz jednego brązowo żółtego bodajże), bo tez była zepsuta, na krótko podłączył rozrusznik - nadal nic. Auto kreci, ale nie daje iskry. Miałem drugi komputer do S50 (1993rok - jeżeli ma to znaczenie), podmieniliśmy go i o dziwo auto na te powyższe skróty odpaliło, jako, że była już noc to po kilku chwilach zgasiliśmy. Następnego dnia próba sie już nie powiodła.
I teraz pytanie. Dlaczego na innym komputerze odpalił tylko raz?? Co zrobić, żeby odpalić teraz to auto??
hz10
bede strzelał ... czujnik położenia wału dry.gif sprawdźcie czy idzie impuls na wtryski , pozatym to podłączy pod normalny komp i bedzie wszystko jasne
luk325
wyglada na to ze jest ews i brak transpordena. 2 opcje - zdjec ews z kompa lub dorobic transporden
wontek
Miałem podobny problem w M3 E36 3.2

Rozwiązanie okazało się bardzo proste,a za nim do tego doszedłem próbowałem dokładnie tak samo jak ty.

Podobno w E36 często nie ma przejścia prądu pomiędzy kostką a pompą paliwa(pod kanapą) U mnie pomogło przeczyszczenie kostki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.