Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Swap silnik nie pali
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kocik2109
Witam zabrałem sie do swapa z 318is 1992 e36 na 325 z sedana chyba 1991 albo 1993 rok problem polega na tym ze auta niechce zapalic brak iskry i nie daje paliwa z pomki czy musze zmieniać jakieś piny w kostce huh.gif huh.gif prosze o pomoc
boss881123
Mi sie wydaje ze tak a moze imobil.. blokuje ???
SONIC
a kompa przełożyłeś???
kocik2109
tak przełożyłem podam model kompa MOTRONIC BOSCH B 261 202 227 silnik był założony w e36 sedan tam paliłe bez problemu w wiązce od silnika jest o jeden pin wiecej numer to 8 a kolor szary już sam niewiem włascieciel sedana twierdzi ze niema imo
nonam3
Z tego co wiem to m50b25 nie mialy imo .
SONIC
A Przekaznik z pompy??? no i bezpiecznik??? sprawdz bezpieczniki moze cos popaliliscie...
Bambus
Mnie sie wydaje,ze problem może być właśnie w wiązce. Bo pewnie nie przełożyłeś tej ori od M50B25...
W kompie Boscha nie ma EWS czyli imo, wystepował później w Siemensie przy silnikach M52
korona
CYTAT(kocik2109 @ Tue, 14 Oct 2008 - 21:00) *
........ model kompa MOTRONIC BOSCH B 261 202 227 silnik był założony w e36 sedan tam paliłe bez problemu ......


nie ma sterownika silnika o takim numerze, silnik z vanosem ma ...413, bez vanosa ...402, ...403 lub ...405. Wypadało by wiedzieć takie podstawy jak to czy silnik jest z vanosem czy bez...
kocik2109
silnik jest z vanosem zapodam fotke a co instalacji to wziołem tylko od silnika reszta została z IS
kocik2109
mam EWS1 (KBA)jak to ominąć czy to może byc przyczyna ze niama iskry i pompa nie chodzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.