Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: body kit e36 a'la dtm???
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
boss881123
Witam mam pytanko potrzebuje jakies info na temat bodykitu do e36 a'la DTM??? Czy mozna go gdzie kupic ???kiedys na allegro stala podobna z takim kitem moze ktos zna wlasciela pojazdu??? ZA ODPOWIEDZI DZIEKI


ALLEGRO

SONIC
Ten z allegro to chyba samochód usera :Porschee911 ( a bynajmniej jego avatar na to wskazuje) co do kit to poszukaj na ebay kiedys cos takiego widziałem...
Bambus
Poprzednim właścicielem auta z allegro był poznański drifter Butch...
Na majówce BMW 2008 było też auto zrobione przez AGT, no ale wiadomo za taką robotę trzeba dobrze zapłacić...
SONIC
Bambus- zdjecie tego bmw które tu wstawiłes to "wies śpiewa i tańczy" mi to musieliby dopłacic zebym tym jezdził...
mcgiver
CYTAT(sonic1983 @ Thu, 09 Oct 2008 - 14:50) *
Bambus- zdjecie tego bmw które tu wstawiłes to "wies śpiewa i tańczy" mi to musieliby dopłacic zebym tym jezdził...

czy ja wiem?? poza brewkami to raczej przerubka profi , pod warunkiem ze dysponuje mocą lepszą niż fabryka. Bez mocy to raczej biggrin.gif laugh.gif (na tym forum to przeczytałem)
CYTAT
Wytatuowany transwestyta na zjeżdzie strongmenów
biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
SONIC
wg mnie bazą było 316/18 ze swapem na co nie wiem bo zdjecie kolektora jest niewyrazne (no i zgubiłem okulary:D) ale bez vanosa ..
boss881123
Jakos mi nie pasi smile.gif
Bambus
CYTAT
Bambus- zdjecie tego bmw które tu wstawiłes to "wies śpiewa i tańczy" mi to musieliby dopłacic zebym tym jezdził...

Nie moje to auto, a w temacie wiadomo chodziło o wizual. Poza tym o gustach sie nie dyskutuje podobno... wink.gif
CYTAT
wg mnie bazą było 316/18 ze swapem na co nie wiem bo zdjecie kolektora jest niewyrazne (no i zgubiłem okulary:D) ale bez vanosa ..

W aucie był włożony silnik z rodziny M54
rennen
CYTAT(sonic1983 @ Thu, 09 Oct 2008 - 22:36) *
wg mnie bazą było 316/18 ze swapem na co nie wiem bo zdjecie kolektora jest niewyrazne (no i zgubiłem okulary:D) ale bez vanosa ..


Korek wlewu oleju jest "z przodu", więc może to być M52 albo M54.. i tylko z vanosem wink.gif
Porsche911
body z e36 z allegro to nie mój samochód, jest to auto użytkownika Maleckis . ale mogę Ci powidzieć ze nie jest to gotowy zestaw sad.gif wykonał go użytkownik butch z tego forum więc pytania możesz kierować do niego

pozdro
SONIC
tzn bi vanos tak??
rennen
CYTAT(sonic1983 @ Fri, 10 Oct 2008 - 19:34) *
tzn bi vanos tak??


Bambus pisał o M54 czyli prawdopodobnie 3.0 (bo jak już wkładać M54 to po co mniejsze) - bi vanos jak mówisz wink.gif
tomek_7
Ale baterii to już się nie chciało do bagażnika wyrzucić.
rpautosport
DTM? Na pierwszych dwóch zdjęciach jest BMW M3 GTR, które startowało w Niemczech cyklu ADAC GT CUP w 1993r. Za kierownicą Johnny Cecotto (mam oryginalny autograf smile.gif), zresztą mistrz ADAC GT CUP '93. Z tego, co się orientuję powstały tylko dwa egzemlerze. Drugim jeździł Kris Nissen. Wersja E36 DTM nieudana zresztą, wygląda trochę inaczej.
Jeśli lubisz takie klimaty, to polecam zestaw Rieger Infinity II.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.