Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: HAMULCE Z E32 750 DO E36 ???!!!
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
MEWA318
Witam,

Jak w temacie, czy wejdą zaciski + tarcza z e32 750 czterotłoczkowe do e36 coupe?????

pozdrawiam.
Maciek3er
CYTAT(MEWA318 @ Sun, 05 Oct 2008 - 23:43) *
Witam,

Jak w temacie, czy wejdą zaciski + tarcza z e32 750 czterotłoczkowe do e36 coupe?????

pozdrawiam.


wg mnie nie podejdzie ze wzgledu na et, ale to tylko teoretyzowanie

wiem za to ze ludzie ładuja zestaw od e46 330d, tarcza o srednicy 320 mm,

piotres
CYTAT(Maciek3er @ Mon, 06 Oct 2008 - 21:34) *
wg mnie nie podejdzie ze wzgledu na et, ale to tylko teoretyzowanie

wiem za to ze ludzie ładuja zestaw od e46 330d, tarcza o srednicy 320 mm,


dokladniej mowiac 325 mm.

te z 330i/d pasuja na bank, wystarczy do zacisku miec org jarzmo z 330 smile.gif
buni
da sie zalozyc te zaciski na przod. jest troche kombinacji ale da sie to zrobic. moj znajomy ma takie zestaw u siebie.
problemem jest niestety felga. albo przechodzisz na 18tki , albo na 17tki z duzym odsadzeniem.
zacisk sie nie miesci w standardowa felde od E36.
Just
Z przodem wiadomo ze jest latwo, ale moze ktos w koncu wyjasni gdzie jest problem w zakladaniu wiekszych tarcz i zaciskow na tyl?
Od jakiegos czasu probuje sie bezskutecznie dowiedziec co nie pasuje i jak sobie z tym poradzic.
korona
CYTAT(buni @ Sun, 12 Oct 2008 - 10:57) *
da sie zalozyc te zaciski na przod. jest troche kombinacji ale da sie to zrobic. moj znajomy ma takie zestaw u siebie.
problemem jest niestety felga. albo przechodzisz na 18tki , albo na 17tki z duzym odsadzeniem.
zacisk sie nie miesci w standardowa felde od E36.


Dużym odsadzeniem masz na myśli ET? Czy raczej budowę felgi która musi mieć ramiona jak najbardziej na zewnątrz (czyli felgi z rantem odpadają zupełnie)
Jaką średnicę tarcz ma znajomy i jakiej szerokości?


CYTAT(Just @ Sun, 12 Oct 2008 - 11:30) *
Z przodem wiadomo ze jest latwo, ale moze ktos w koncu wyjasni gdzie jest problem w zakladaniu wiekszych tarcz i zaciskow na tyl?
Od jakiegos czasu probuje sie bezskutecznie dowiedziec co nie pasuje i jak sobie z tym poradzic.


Np po założeniu z tyłu kompletu od 330d E46 nie pasują szczęki ręcznego. Jeżeli ktoś ma jakieś używane szczęki do 330d i mi je przyśle to chętnie wyprubuję czy da się z nimi coś zrobić i zastosować do E36 i podobnych.



Jaką średnicę szczęk ręcznego ma E36 M3 - taką jak reszta E36 czy większe?
piotres
CYTAT(korona @ Sun, 12 Oct 2008 - 11:49) *
Np po założeniu z tyłu kompletu od 330d E46 nie pasują szczęki ręcznego. Jeżeli ktoś ma jakieś używane szczęki do 330d i mi je przyśle to chętnie wyprubuję czy da się z nimi coś zrobić i zastosować do E36 i podobnych.


Adamie, a nie probowales w koncu do org. tylnej tarczy z 330 wspawac wewnetrznej czesci tarczy z np. 325 ? tj. wyciac tylko taki "pierscien" ze starej tarczy, wspawac go w tarcze z 330 od srodka, potem wytoczyc zeby tej pierscien byl idealnie osiowo ? Wiem ze moze troche drutem zalatuje, ale to by chyba bylo naprostsze . szczerze mowiac myslalem ze juz rozwiazales ta kwestie . Bez recznego jezdzic tyle czasu, no nieladnie biggrin.gif .
korona
Mam już gdzieś nawet takie pierścienie przygotowane ale jakoś nie było czasu tego wspawać. Wolałbym jednak wstawić inne szczęki więc jak ktoś ma używki to sprawdzę co da się z tego zrobić
nonam3
Korona z 330i tez moga byc ? Jesli tak to jutro sprawdze czy jeszcze je mam i ci moge podeslac. Z przodu hamulce mam juz zalozone z 330i i wszystko pasuje p&p , z tylem jeszcze sie nie bawialem.
Just
Jesli o to chodzi:

http://bmwfans.info/part-34416761292/

to jest takie samo w 330d, 330i i paru innych modelach.
luk325
Korona tylan srednica pod szczeki w m3 jesto o ok 1 cm wieksza niz w pozostalych e36.niestety nie pamietam srednicy moze szczeli z m3?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.