Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zdjecia Hondy kolor czarny matowy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
Olaf
Witam, troszke prywaty i zero performance'u ale pilnie szukam dobrych zdjec aut glownie
HONDA CIVIC 4 generacji i HONDA DELSOL w czarnym macie. Niektorzy pamietaja zapewne
przepiekne czarne matowe Subaru chyba z Gdanska, ktore bylo czestym gosciem na wszelkich zawodach
w zeszlych latach. Jesli macie jakies dobre zdjecia to prosze wklejajcie tu (niekoniecznie wymienionych modeli).
Dzieki.
!markos
olaf, blagam.. nie rob tego! tongue.gif
Olaf
Markos czemu? ? ? ? ? ?... DelSol idzie do podmalowki (sumie cala polowa), civica mi porysowaly bachory...Moze beda fajne
jak wkoncu zaczna szybko jezdzic i zmienia kolor na taki sam...
cfaniak
Tylko nie na czarny mat bo jak zaczną jeżdzić (kiedyś) to jest to jesden z najmniej medialnych kolorów, jak już to jebnie i z gustem tongue.gif
240Z
IMO pomysł bardzo fajny jeżeli chcesz Olaf zrobić sleepera albo jakiegoś ratlooka. Tu masz kilka dobrych fotek w czarnym macie:

http://www.nissantech.pl/index.php?showtop...p;hl=flat+black
Saah
to nie 4 generacja, ani tez del sol, ale civic wiec moze tez natchnie ...





Gul
GTekiem w czarnym macie startował Krzysiek Janisz. Zeby to ładnie wyszło trzeba się naprawde przyłozyć do przygotowania auta a potem dbać o jego utrzymania, bo niestety na tym kolorze wszystko widać i traci wtedy na efekcie.. tu masz fotki subaru autorstwa Pepisa: http://picasaweb.google.co.uk/ddziecinny/Dext
rennen












Na sportowych wozach moim zdaniem daje ciekawy efekt.. rollsa dałem dla przykładu choć osobiście mi to nie podchodzi.. integra też bez szału.. nie wiem jak będzie na civicu
rottie
Mi sie podoba jak sa wstawki z blyszczacego czarnego lakieru.
Ale tak jak Gul wspomnial - podobno cholernie ciezko utrzymac w idealnym stanie...
TMs
Np. sprawdź civica 6g Lewandowskiego z GSMP.
rudzinski
a oto i ona




Olaf na gg mi przypomnij to jutro wrzuce Solke w macie bo mam na drugim kompie takie fotki
Fawor
Pamietajcie jeszcze o tym, że jest mat i półmat.... Subaru jest właśnie w półmacie.

Co do Olafowych H to czwórka w półmat i z czerwoną felgą może wyglądać ciekawie, jednak na soli w ogóle tego nie widzę.
guzior
Moze laickie pytanie ale czy malowanie takim lakierkiem (matem czy tez półmatem) wymaga jakichs specjalnych/innych narzedzi? Czy "podloże" musi byc jakos inaczej przygotowane? Czy wystarczy kupic lakier mat i malowac?
k-meal
intercooler psikalem "zwyczajnie". wink.gif
rudzinski
tu Solka w macie, aczkolwiek nie jest to lakier matowy a... podklad wink.gif auto bylo skladane w dzien przed zlotem i to byla jedyna opcja zeby przyjechalo (bez lakieru). jedyk chyba trafia w ogolny sens matowego lakieru na Solce

moim zdaniem mistrz!




bobr4
slyszal moze ktos o lakierze ktory jak sie polozy na samochod to robi cos w rodzaju matowego koloru?
gdzies w ktorejs gazetce, chyba australijskiej to wyczytalem, ze mozna polozyc na dowolny zwykly kolor i efekt jest matowy.
poszukam i jak znajde to podam firme ktora to robi.
celinskip
można tez zastosować folie, ostatnio była o tym dyskusja na forum.
mammoth
we wrocku jezdzi czarne-matowe gallardo ktore jest pokryte folią
Kamilbike
i jest to samochod panienki ktora teraz wystepuje w reglamie gingersa, rimbi rimbi :] Co do czarnego matu to jak ktos zle polozy to jest wielka lipa, mam taka lipe u siebie na dachu i ogolnie na samochodzie. Nie mozna przejechac papierem zeby np cos wytrzec, bo od razu zostaje w rowkach lakieru.

SPECJALNIE NAPISALEM RIMBI RIMBI wink.gif
MrówinhO
CYTAT(Kamilbike @ Wed, 20 Aug 2008 - 12:16) *
i jest to samochod panienki ktora teraz wystepuje w reglamie gingersa, rimbi rimbi :]


Może bardziej "imbir imbir" smile.gif


Olaf, może spróbuj położyć czarny mat i wstawić jakieś dodatkowe efekty w kororze białym oczywiście matowym. Może to będzie jakimś hitem tuningowym. Może nie mam fotek aut z takim efektem, ale zawsze warto spróbować.

Niektórzy wspominali o wyścigówkach startujących w wyścigach pomalowanych w czarny mat, a chyba zapomnieliście (albo zapomnieliście wspomnieć) o najsłynniejszym klekocie Polski, czyli Audicy Krzyśka Konickiego od Masters'a smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.