Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW E36 było 1,8 jest 2,5 + ... (SWAP) itd by k64
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Projekty i modyfikacje aut
Stron: 1, 2
k64
witam, pozdrowka z Raciborza (Raciborski Tuning Klub www.r-t-k.pl)


moze zaczne od poczatku ...

BMW E36 SEDAN 1993 by k64 ;)

----------------------------------------------------

AKTUALNIE TAK ( 28 MARCA 2008 zdjęcie) :








a teraz mała historia :)


BMW poczatkowo z silnikiem prawie najsłabszym 1,8 m40 i cale 113 koni (8zaworowy) :)
(sprowadzony z niemiec w 2004r.) - 93 ROCZNIK , 2 wlascicieli (2 braci)

i Tak wygladalo - nie wiedziałem doklanie co kupowalem :) - pierwszy samochód ... ale zostało aż do dzisiaj :)




opłakany stan ale wtedy to nie bylo e36 na drogach zbyt wiele :P (takich)


wersja standardowa:
abs, szyberdach, poduszka 1 , centralny, jakieś tam bajery: potargana tapicerka itd.

------------------------------------------------------------

zmiany w silniku:

czytaj na samym dole - bo cięgle bede cos dodawać ;)


-----------------------------------------------------------


zawiesznie:

-regulowane (gwintowane) AMORY KN
-sprężyny APEXi (przód) tył jakieś tam są twarde firma NO NAME :)

FELGA: -BROCK B1- 17` , 10szerokosci tyl, przod: 8,5, tyl. ET 15.
polerka + dekielki dorabiane z nierdzewki... + aktualnie tylni rancik i gwiazda od wew pomalowana na czarno.




oponki: -tyl: 235 x 40
-przod: 215 x 40

------------------------------------------------------------------------------------

zew.:

- lakier: RM ( M1210K) + pomarancz (M6011M) RM (ale niedługo znów zmiana) :)
- klamki + listwy pod kolor...
- Lusterka M3
- przedni zderzak: m3 e36 + dokladka mtechnik
- org. zderzak tylni + dokładka na stl m3 e36 - nie wyszło tak źle co? :)
- gril + nerki po liftingu (po 97r.)
- blenda na tylnia szybe (nie przyklejona juz od 3 lat hiihi)
- progi M3
- wyciagniete nadkola itd (inaczej brocki nie wejda - seryjnie te felgi mają być do 5tki)
- zmienione przednie lampy (clear zespolone z kierunkowskazem - soczewki + ringi)
- zmienione tylnie lampy (clear: bialo czerwone)
- brewki na przednie lampy ( i napewno zostaną i żaden bad look ! to nie e46)
- w srodku (tapicerka) i pod maska malowane wszystko na kremowo (50% perłą)

No i lecimy dalej (to dopiero poczatek)

malowanie NR 1 + zderzak razem z grilem (uff wyroslem z tego naszczescie)




a tutaj jeszcze wczesniejsze fotki ...











Było tak ...









a później TAK:









a między czasie ochota na więcej mocy czyli M50b20 i znów brak mocy :)

a później mały wypadek i lądowanie w polu ... Już po włożeniu M50B25 ...


(wiele zmian za mna) no ale TUNING UZALEZNIA wiec jedziemy dalej ...

MALOWANIE Na pomarancz elementow ktore ucierpialy przy unfalu ;) to było odważne malowanie i albo miało PORYC wszystkim albo
miało okazać sie totalną korozją - no i wyszlo wiadomo jak :P


i to tyle o pędzlu i taśmie lakierniczej :P


1,8i zgazowany został zastąpiony 2.0 m50 ale to po krótkim czasie
okazało się zbyt małym przyrostem mocy więc jak już wcześniej pisałem 2,5 bez vanosa wchodzi do mojej buni, z przebiegiem 170tys
z e36 sprowadzonego z Angli (ze skrzynią automatyczną).

dobra dam jakieś fotki :-P

silnik 2.0 m50 wyciągnięty i na części go ;) (posiadam dużo części jak ktoś czegoś szuka to PW)





no i m50b25 :) (i tak już zostanie)





Układ wydechowy: zmiana kolektorów wydechowych (barany)
Całość 6 - 2 - 1 czyli mniej więcej tak jak 2.0 z tym że 2,5` calość.
Końcowy jak już wspomniałem seryjny ale z ver. 323i (170KM) ( i taki zostanie)
środkowy tłumik z VW jakiś tam dla wygłuszenia i pozbycia się metalicznego
dźwięku spowodowanego brakiem katalizatorów (2 seryjnie były w 2,5)








no i fotki z malowania (szpiegowskie)




i całość z ZEW wygląda tak (zdjęcia mniej więcej aktualne)





























SILNICZEK Mb50B25 bez vanosa : 2,5 L - seria 192 KM.




RADOŚĆ :lol:


i mały fotoPaint :1



aktualna moc hmm nie wiem seria ma 192, będzie możliwość to sprawdzimy ile tego jest.
przelozenie 3,45 z 1,8 (skrzynia i dyfer zostala z 1,8)- krótkie biegi, odcięcie na 5biegu przy 215km/h.
Na starcie co niektorzy wiedza ile dostaja, niestety przy tej mocy ktora chce osiagnac (jak pisalem dopiero poczatek)
ten dyfer chyba nie starczy,jeśli natrafi się okazja na szpere 25% za dobrą kasą w dobrym Stanie to może sie skusze ,
zobaczymy jak długo dyfer pociągnie ;)


100km/h w 6,5sek. - średnia z GTECHA.
1/4 = 14,60sek (średnia)




http://video.google.com/googleplayer.swf?d...12225&hl=pl

http://video.google.com/googleplayer.swf?d...16818&hl=pl


Filmik powyżej dla porównania z 2,5 na vanosie odetkanym.
Średnio każde 2,5 dostaje 3 długości na 400.


PLANY:

to tylko kwestia czasu ;)

wielka litera T za oznaczeniem 325i ;)

..................................



pozdrowka i do zobaczenia na drodze.

p.s. podziękowania dla wszystkich którzy znoszą moje zmagania ,
podziekowania dla Rafala (kadet mv6 + manta 3.0)
oraz dla całego RTK, i pozdrawiam :) i zapraszamy do NAS .

AUTO ROBIONE POD SIEBIE nie pod innych :)


Negatywne komentarze mile widziane :)

Raciboski TUning KLub

www.r-t-k.pl

k64
k-meal
wyglada tragicznie...
i zrobilbys cos z hamulcami.
Sender
CYTAT(k-meal @ Sun, 22 Jun 2008 - 16:30) *
wyglada tragicznie...
i zrobilbys cos z hamulcami.

teraz wygląda lepiej niż na początku, i w trakcie zabaw z plastikami
hamulce też by sie jakieś przydały, szczególnie że auto robiłeś dla siebie
rottie
Przemaluj go na jakis normalny kolor i bedzie ok.
No i te bebny z tylu...zwlaszcza jesli myslisz o uturbianiu...
MaSell

To ma imitować IC?

Wyglad obecnie tragiczny smile.gif
Maxim555
jesteś daltonistą czy co? Bezpośrednio po sprowadzeniu wyglądała lepiej.
karas
Nieda sie nie zgodzic z przedmowcami...
grifter
rob pod siebie, nie sluchaj gadania innych biggrin.gif
AS...
zajebisty wygląd wieś tańczy i się bawi...


bębny z tyłu, imitacja intercolera z przodu, walce nie koła, coś tam wspomniane o gazie.. zajebiście!!!

a to forum streetracing!!!!

normanielnie szkoda że sprzedałem swojego sedana e36 316i lpg...
ale bym ci wlał na światłach!!!!


jak można tak pospuć bmw, najgorsze "tjuning" bmw jaki widziałem...
michalp21
no własnie tez sie zastanawiam co to ma wspolnego z streetracingiem????ohmy.gif
TJung
Chciałem coś dopisać, ale leżącego sie nie kopie. Fajnie, że auto ze śląska, ale w jednolitym malowaniu mogło zostać.
Mordimer
Wygląd tego samochodu po sprowadzeniu był dużo lepszy niż obecnie... :x
Just
CYTAT(AS... @ Sun, 22 Jun 2008 - 18:13) *
jak można tak pospuć bmw, najgorsze "tjuning" bmw jaki widziałem...


Troche przesadzasz, sporo gorszych przypadkow jest w "paskudnych przerobkach" ale faktycznie chlopak nie trafil ze swoim obecnym gustem na wlasciwe forum.
prnit
chyba pomyliles fora...akurat tutaj nikt nie bedzie zachwycal sie wiesniackim wygladem ktory dodales swojemu bmw...szkoda bo to fajne autko bylo...mi byloby wstyd sie w czyms takim pokazac...dolacz do grupy bmw 3 i opel calibra wies tanczy i spiewa team i tam opisz swoj projekt laugh.gif
Kamilbike
AS... - mowi sie 'wies tanczy i spiewa' wink.gif

Ja to malowanie odbieram jako prowokacje. Gosc staje na swiatlach, ktos obok niego w szybkiej furze patrzy i sie smieje jakie to BMW brzydkie, a po starcie smiech jest po innej stronie. Tak ja to wlasnie tak odbieram tongue.gif
akp69
to juz nawet nie jest ZAL to juz jest horror..



to swietnie potwierdza teorie ze nie ktore marki powinny byc na kartki
killme
CYTAT(k64 @ Sun, 22 Jun 2008 - 16:11) *
Średnio każde 2,5 dostaje 3 długości na 400.


...oj chyba nie każde, jest takie przykładowo jedno srebrne co z Toba nie dostaje wink.gif
ade
na temat auta sie nie wypowiadam, ale wydaje mi sie, ze 323 mialo tlumik koncowy z 2ma koncowkami...
k-meal
CYTAT(Kamilbike @ Sun, 22 Jun 2008 - 19:31) *
Ja to malowanie odbieram jako prowokacje. Gosc staje na swiatlach, ktos obok niego w szybkiej furze patrzy i sie smieje jakie to BMW brzydkie, a po starcie smiech jest po innej stronie. Tak ja to wlasnie tak odbieram tongue.gif

ale to auto nie ma 400KM...
przejrzyj dokladniej temat, obejrzyj kazde zdjecie i rozkmin, czy robil to auto "dla jaj na swiatlach" czy tez naprawde mu sie podoba.
stawiam swoje lewe jadro, ze auto jest zwiesniaczone z powodu gustu wlasciciela i takie mu sie podoba.
markzo
alescie po nim pojechali.... huh.gif ohmy.gif o gustach sie nie dyskutuj i napewno nie jest to najbardziej zwiesniacozne BMW:) przynajmniej wlasciciel sie do tych przerobek przylozyl i jakotako trzyma sie to kupy:)
AS...
gościu to nie forum plastiku szpachli i spoilerów...!!

tutaj liczy się "mechanika" nie styling..!!!

auto wygląda tak że obciach nim jeździć!!


jest najbardziej źwieśniaczone!!!

dajemy mu miejsce nr. 1 !!!!

rennen
Błękitny+pomarańczowy+kremowy pod maską.. Proponuje zrobić jeszcze wnętrze na różowo-zielono + jakieś drewienko wink.gif


Właśnie dlatego uwielbiam jeździć E36.. Bo większość to obwieszone plastikiem buczące z wydechu śmietniki o mocy w okolicach 100 koni.. moja jest inna i niejeden już się naciął i niejeden natnie.. biggrin.gif

Driftman
Przednie koła wystają poza obrys auta-to jest niedozwolone kolego
Lampy porażka
Lakier masakra

zero modyfikacji proponuje poczytać co się na tym forum buduje, wstydź się laugh.gif
adizj
Nie przesadzajmy. Do zmiany jest "tylko" malowanie, przód z imitacją ic i bad bad lookiem oraz koła. Reszta jako tako trzyma się kupy. Widziałem dużo bardziej zwieśniaczone e36.
Maxim555
CYTAT(markzo @ Sun, 22 Jun 2008 - 21:49) *
alescie po nim pojechali.... huh.gif ohmy.gif o gustach sie nie dyskutuj i napewno nie jest to najbardziej zwiesniacozne BMW:) przynajmniej wlasciciel sie do tych przerobek przylozyl i jakotako trzyma sie to kupy:)


Informacja zwrotna jest bardzo cenna, jaka by ona nie była tongue.gif
Samochodu nie trzeba przecież od razu wywalać na śmietnik, wystarczy kilka (naście) poprawek i można wracać na forum. To jego pierwszy samochód i chyba pierwsza większa krytyka wozu. Mam nadzieje, że się nie zrazisz i wyciągniesz właściwe wnioski. Polecam forum BMW klubu i wzorowanie się na samochodach starszych klubowiczów. Na początek zmazać tą pomarańczową lamperię, wywalić brewki, zderzak i zmienić felgi.


opsztykat
Body kit nawet nawet.....moim zdaniem cały samochód psuje malowanie i przednie lapmy.......... ohmy.gif
woytek13
Chcesz możę kupić szpere do E36?? Jak masz wał od 1/8 to będzie idealna dla ciebie. S3.38 jakby co pisz na PW

A kolor to jakby tego pomarańcza nie było to jeszcze.... za mało mechaniki a za duzo opisywania zmian w wyglądzie. No i nerkę masz krzywo tongue.gif


A bodykit nawet nawet bo to m-pakiet troszkę oszpecony
Just
CYTAT(ade @ Sun, 22 Jun 2008 - 20:29) *
na temat auta sie nie wypowiadam, ale wydaje mi sie, ze 323 mialo tlumik koncowy z 2ma koncowkami...


Tez mi sie tak wydawalo wiec sprawdzilem:

323i


325i


Ghost_Rider
jak dla mnie w skali od 1 do 5 masz 3...
auto jest nie najgorsze a panowie powyzej nie widzieli chyba wies-tuningu ale to ich opinia i nalezy ja szanowac (w koncu kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie nawet dobitnie lub przesadnie)
czytanie ze zrozumieniem tez nie ich domena bo nie widza ze zrobione byly 2 swapy, zamontowany inny wydech i sa plany na turbawke no i pewnie cos wiecej niz tylko to bo piszesz ze lista bedzie sie wydluzac

fakt moze i 170HP nie powala na cycki ale lepsze to niz 1.8 113HP...
buty chyba rzeczywiscie za szerokie ale za to fela mega pasi do auta
co do lakieru wolalbyl dac flip-flop niz to ale pomysl zacny bo Twoj (pikseloza zamiast typowo wiejskich plomykow)
zgranie kolorow tez nie jest zle, a nawet ciekawe
zderzak przedni ze wzgledu na ten prentex-tuning tragedia.... tak samo jak plastikowy badlook by super glue
soczewki ujda w tlumie ale baaaardzo gestym i troche slepawym
tylny zderzak jest ok choc zdecydowanie moglby byc troche (tylko troche tzn 5cm gora 7cm) wydlozony w kierunku podloza
malowanie silnika to c**j w koncu nikt nie zaglada podczas jazdy

no ale k***a stary ten tlumik koncowy to jest popelina jakas... jak takie auto moze miec wydech jak rurka miedziana od wody co?

przede wszystkim szanuje Cie za to ze nie boisz sie krytyki bo w koncu to Twoje auto i Ty nim jezdzisz a wiadomo ze nie jest milo czytac takie komentarze jak powyzej odnosnie swojego wozu

moja rada dla Ciebie: jak chcesz by kazdy przychylniejszym okiem spojrzal na bete zostaw na razie styling w spokoju i wez sie za serce auta... a potem popraw image lub nie jesli chcesz, bo to juz od Ciebie zalezy

pozdro G_R
Ancymon
szzzzzłabe punkty: przeszczep 2,5 jakoś nikogo na tym forum nie poraża a nawet stwierdzę wisi koło nosa...
hamulce.. no ja zostawiam bez komentarza...rozumiem że nawiać się umiszzzzz...gorzej z hamowaniem, bo tego ty za auto nie zrobisz...a sam samochód jakoś moim zdaniem nie da rady...
koła...rozumiem że nabyłeś na zapas, co by "laczek i fela" był już pod turbo (przecie taki szeroki laczek to jak od M`ki kurde balans)...wieeeelkie turbo, wieeeelkie turbo potwora co jak puści bąka to będzie +100km.. no obecnie wygląda mocno kuriozalnie (szczególnie w stosunku do mocy)...ile tam tego jest ...275mm?
brewki.... brewki są dobre na forum makijażu i stajlingu fryzur łonowych. Tutaj już z tego raczej wyrośli ludzie.
KOLOROWANKO... (bo inne słowo mi do czaszki nie przychodzi): pomarańcz z błękitem metalic (choć ja bym obstawiał że to raczej jakiś łamany lazur) NIE IDZIE W PARZE! Pomarańcz dobrze łamie kolory słabe, popiele i szarości, najlepiej ciemne. Tak, tak wiemy że gulf łączy pomarańcz z błękitem ale....(parafrazując pewną reklamę: "prawie robi swoje"). Motyw "pixlowania" może być, ale skala przymała i trochę się tego nie czyta. Nie podwiązałeś również tego cuda do żadnej linii auta (takie magiczne kierunki, które projektant zawarł tworząc to auto) fajnie je wydobyć, podkreślić, wyciągnąć, nasączyć. Obecnie wygląda jakby była to zaawansowana rdza mutant... Nie ma na to malowanie konceptu i tyle.
PRACUJ!! Dostałeś po głowie ale pomylić się jest rzeczą normalną, głupotą jest w błędzie tkwić!
ROGO
Tak mu pojechaliście, że sie chłopak nawet nie odzywa wink.gif logował się o 22:00 i sie nie odezwał w swoim temacie wink.gif

BTW mechanicznie "coś" tam się dzieje, ale stylistyka - TRAGEDIA, ale jak się dobrze czujesz w tym aucie to Twój wybór.

Zmień felgi na takie żeby nie robił sie german stajla z opony, zainwestuj w heble.

W sumie najlepiej to skasuj ten temat i zapomnij, że w ogóle go założyłeś laugh.gif
AS...
no ale jak startuje tutaj z takim tematem...!!!

pamiętam temat jeszcze pedalskiej vectry vectora, która przy tym tutaj co zobaczyłem była nawet w miarę normalna..!!


rennem

wiem, zajebiście się jeździ e36 która jest mocna, a jak jeszcze udaje się nią śmietnik... to już całkiem jest masakra..!!

qrde chyba pochopnie sprzedałem swoją, a teraz nie mam czym niszczyć na światłach..!
markzo
ja mysle ze poprawic tak jak przedmowcy pisza lakier, brewki wywalic i te druty ze zderzaka i wizualnie bedzie dobrze:)
"AS..." chodzi Ci o Vectre B "Vector" z klubu Vectra Unlimited??
Kenet
Co do wyglądu to wszystko zostało powiedziane, zupełnie nie trafiłeś w gust jaki tu oglólnie panuje. Jeśli jednak takie malowanie Ci się podoba to popraw chociaż te najbardziej kontrowersyjne wizualne wpadki: zderzak przód, wydech jakiś dopasuj do wcięcia w zderzaku, brewki. Ale przede wszystkim dopracuj mechanikę. Nie miej za złe krytyki (chociaż ostro jest pojechane wink.gif ) i wycągnij wnioski.

A tak na koniec zapytam, po co drugi obrotomierz?!
--orzech--
mi tylko te wyniki od 0-60 wydaja sie zbytnio optymistyczne... seria silnik do tego stlumiony pojedynczym wydechem na koncu...
na temat malowani to tylko powiem ze pozostalbym przy środkowej metamorfozie czyli tej blekitnej bez pomarańczy...
PMN



Oprócz tego polecam zobaczyć ten temat.
jendrek e-30
Daliście chłopakowi na garba, jeżeli jemu się podoba to niech tak ma .
Fele german stajla mi osobiście się podoba, durzy rant naciągnięte za wąskie opony . Jak byś ją zostawił ciemną jak była na początku (ewentualnie odświeżyć ten kolor żeby się lśnił to by było ok.) ta imitacja IC porażka ale generalnie ja bym jeszcze zbliżył auto do gleby i jednolity kolor zrobił usunął niby IC i nie było by tragedii z wyglądem .Mechanika nie powala ale barany jak najbardziej na miejscu ale jedna żyła wydechu to porażka zatkałeś ją . A powiedz mi taką rzecz czy skrzynia od M40 pasowała do M50 pytam z ciekawości bo nie wiem tego wiem że M40 do M20 spoko M10 do M30 też działa spoko .
Pozdrawiam przywróć nadwozie do serii zwal maksymalnie na glebę ,zostaw fele, heble popraw, zamontuj turbo i wtedy będzie jak powinno być (moim skromnym zdaniem )



POZDRO ph34r.gif

!markos
CYTAT(markzo @ Mon, 23 Jun 2008 - 09:16) *
chodzi Ci o Vectre B "Vector" z klubu Vectra Unlimited??

pewnie tak.. to chyba jedyna tak piekna, ktora byla tutaj prezentowana tongue.gif

alescie chlopakowi pocisneli, zamknie sie w sobie jak nic wink.gif
///Kruczek///
o ja pierdziu kupiona bez nerek blink.gif
Kamilbike
k-meal przeciez ja zartowalem, dlatego na koncu dalem ikonke tongue.gif
k-meal
CYTAT(Kamilbike @ Mon, 23 Jun 2008 - 17:24) *
k-meal przeciez ja zartowalem, dlatego na koncu dalem ikonke tongue.gif


a to sorki, dzis wazny dzien mialem i wczoraj bylem lekko przytlumiony. wink.gif
cos wlasciciel sie nie wypowiada...
k64
Yoooooo wink.gif dzieki za komenty . nie bede cytowac wszystkich ale troche samoobrony biggrin.gif

wydech nie stlumil nic - skoro 2,5 dostaje baty to znaczy ze nie jest tak zle. Predzej byl pelny przelot ale znudzily mnie glosne bmw ktore i tak nie jada (bo pewnie 1,6 )

rurki widoczne na zdjeciu - nie ma juz ich od poczatku mnie smieszyly ale tak sie jakos uparli ze to super itd hehe i wrecz przeciwnie nie maja imitowac IC - bo skoro by tak mialo byc to i rury by sie z boku pojawily haha laugh.gif

malowanie juz w przygotowaniu wlasciwe ... inne tylko za malo mam informacji - szukam fotek - ma byc cala matowa czarna co o tym sadzicie?... ale czekam na pomoc , a dopiero zaczynam malowac , a aktualny pomarancz hmm sa gusta i gusciki mi poprostu tez nie siedzi i to mnie przekonuje ze faktycznie to nie to po to miedzy innymi tutaj dalem temat - i napewno sie tym nie usprawiedliwiam rolleyes.gif

felgi zostaja na bank .

brewki tez zostaja - nie bede zadnego badlooka ala e46,

nerki krzywo? to fakt ! wink.gif

obrotomierz drugi byl tymczasowo - bo licznik byl z 1,8 (4 gary) i krecil do 13 tys wink.gif -dawno go nie ma.

aaa cos jeszce o mocy bo wkoncu to jest najwazniejsze u was na forum ...

mam jedna fotke z pomiaru jeszcze na zimowkach cool.gif






a tu filmik jeszcze jeden
http://video.google.pl/videoplay?docid=5146331129109641767


wrecz przeciwnie wcale sie nie przejomoje komentarzami wink.gif sa OK wink.gif biggrin.gif
Shu
auto super, nic dodać, nic ująć

czy tak naciągnięte opony mają wpływ na bezpieczeństwo? czy nadkola są poszerzane?
andrzejrs
pomaluj w jednym kolorze i zrob heble i zimny dolot do stożka bo od visca wali 100 stopni a to już beee.
A tak ok ,jak wszyscy by mieli jednakowe bmki to by bylo nudno
pozdro
opsztykat
K64 do twojego samochodu tylko czarna perla moim zdaniem......matowy kolor ciezko utrzymac w czystosci........ale to kwestia gustu i upodoban...pozdro:)
Shu
k64 przystopuj! olej to co piszą tutaj fani serii, bo co byś nie zrobił to i tak Ciebie pojadą
nie wracaj do serii i rób auto dla siebie, auto nie podoba się tutaj bo nie trafiłeś na odpowiednie forum, skup się teraz wyłącznie na mocy, wnętrzu i dobrym hifi, jak skończysz to Twoje auto znajdzie się na pierwszych stronach czasopism nawiązujących do tunningu a nie pseudogangsta czarna seria
Sane
CYTAT(Shu @ Tue, 24 Jun 2008 - 09:47) *
k64 przystopuj! olej to co piszą tutaj fani serii, bo co byś nie zrobił to i tak Ciebie pojadą
nie wracaj do serii i rób auto dla siebie, auto nie podoba się tutaj bo nie trafiłeś na odpowiednie forum, skup się teraz wyłącznie na mocy, wnętrzu i dobrym hifi, jak skończysz to Twoje auto znajdzie się na pierwszych stronach czasopism nawiązujących do tunningu a nie pseudogangsta czarna seria


phi... żeby znaleźć się w czasopismach, to wcale nie musi skupiać się na mocy...
z resztą to jest żadne osiągniecie laugh.gif

a z tym pseudogangstą, to chyba trochę fantazja Cię ponosi...
powiedz sam czy tak nie jest ładniej?

opsztykat
rolleyes.gif ph34r.gif to jest to
Shu
CYTAT(Sane @ Tue, 24 Jun 2008 - 09:31) *
phi... żeby znaleźć się w czasopismach, to wcale nie musi skupiać się na mocy...
z resztą to jest żadne osiągniecie laugh.gif

a z tym pseudogangstą, to chyba trochę fantazja Cię ponosi...
powiedz sam czy tak nie jest ładniej?



Nie mam nic przeciwko czarnemu (mój kadett V6 jest czarny), ale BMW wcale nie musi być seryjne, czarne, srebrne czy granatowe, moje BMW jest błękitne i zdecydowanie bardziej przyciąga wzrok niż czarne. Każdy oczekuje czegoś innego od swojego auta. Jedni lubią stonowane i eleganckie a inni kontrowersyjne; zwracać uwagę, szokować, wzbudzać skrajne emocje. Auto k64 takie miało być z założenia i takie jest i jeśli zapnie tam turbo, kompresor lub nawet tylko nitro to będzie nie tylko kontrowersyjnie wyglądało ale wygrywało.
Just
Mozesz miec lazur, mozesz miec pomarancz, twoja sprawa, ale niektorych kolorow sie po prostu nie zestawia razem bo takie kombinacje nieprzyjemnie wala po oczach.

Poza tym to forum STREETRACING i modyfikacje wizualne wyprzedzajace mozliwosci jezdne zawsze beda tu objezdzane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.