Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: LFS online
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
Deejay
proponuje staly termin - czwartki godzina 22:30 - do 0:00

ktos sie pisze ??
Necak
ja moge jezdzic smile.gif
*Sajmon
A serwer będzie? To chętnie wpadnę na parę rundek dla odprężenia... w przerwie rysowania pieprzonego reduktora angry.gif
wink.gif
Deejay
serwer sie znajdzie - jak nie prywatny to wybierzemy sobie jakis ogolnodostepny smile.gif
*Sajmon
No niby tak.. z tym że jakby w tych godzinach po prostu stał konkretny serwer to ktokolwiek miałby czas by wbijał i tyle. Bez zbędnego wchodzenia najpierw na forum, umawiania się na jaki serwer wchodzimy, potem okazuje się, że zmieniamy, że na inny... to wszystko strata czasu, a przez kwestię niedogadania w końcu się odechciewa wink.gif
Deejay
CYTAT(*Sajmon @ Sat, 07 Jun 2008 - 12:38) *
No niby tak.. z tym że jakby w tych godzinach po prostu stał konkretny serwer to ktokolwiek miałby czas by wbijał i tyle. Bez zbędnego wchodzenia najpierw na forum, umawiania się na jaki serwer wchodzimy, potem okazuje się, że zmieniamy, że na inny... to wszystko strata czasu, a przez kwestię niedogadania w końcu się odechciewa wink.gif

ja nie moge niestety postawic serwera bo jestem za firewallem
umowmy sie ze gramy na serwerze o dzwiecznej nazwie "synowie wiatru" - do wyboru sa o numerach 1,2,3 (napewno sie znajdziemy)
nick niech bedzie taki sam jak na forum z dopiskiem sr.pl
*Sajmon
Niech i tak będzie wink.gif To właściwie grajmy na tych serwach kiedy mamy ochotę pod takimi nickami jak napisałeś, a na pewno się spotkamy biggrin.gif
cetna
Ja chetnie pogram ale jakis... ktoś mnie zablokował i nie moge wejść na serwer "synowie wiatru" mad.gif
Deejay
dzisiaj kolo godziny 22 ??
Necak
Będe smile.gif
*Sajmon
sesja i ch... angry.gif
wanted
Pewnie są tu jeszcze maniacy LFS mimo że temat umarł, jestem ciekawy czy ktoś z Was bawił się tweakerami?
Są to programiki którymi można praktycznie dowolnie tuningować fury ale niestety a może stety tylko te co są dostępne w demo no i można tak grać tylko offline albo po LAN'ie, z normalnego serwera dostaje się kicka albo bana.
Mam wersję S2Z w której już Turbo nie jest dostępne, więc na pierwszy ogień poszedł XRG.
Efekt zabawy widać na screenie, teraz wiem co to znaczy brak trakcji smile.gif



Może ameryki nie odkryłem, ale pewnie nie wszyscy o tym wiedzą chyba ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.