Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rfactor
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
MartinM3
Właśnie, ciekawi mnie co sądzicie n/t tego tytułu , jakieś spostrzeżenia co do fizyki jazdy itp.?
Grał w to ktoś wogóle??.
Moim zdaniem dość ciekawa pozycja. Szczególnie fajne jest to, że jest dużo oryginalnych furek do śćiągnięcia z netu.
admeen
Ale nie ma opcji kierowania myszka. No chyba, ze instalowac jakies pluginy i inne bzdety, ale ponoc nie dziala to w 100% jak powinno. Osobiscie zrobilem jedno kolko na klawiaturze i usunalem. A fizyka nie jest najgorsza, podobna jak w GTR2.
buni
najlepszy symulator na rynku. duzo modow, torow, aut.

bez kierownicy nie podchodzic wogole do tematu.


MartinM3
Też mi się wydawało, że dużo fajniejszy niż np. LFS. Fizyka jazdy naprawdę prawidłowa no i możliwość ściągniecia naprawdę fajnych furek np Nismo R34, czy całe serie DTM , polecam i tak jak przedmówca napisał bez kiery raczej nie polecam


pzdr
SSkowronPL
no panowie tego to ja jeszcze nie widziałem huh.gif



rF zadzi!!
unreall
Ładnie zrobione ale w AE86 uciekające carrerze na prostej to nie uwierzę biggrin.gif
widać że dogania na zakrętach gdy haciroku ;-) się bawi..
Ale podoba się biggrin.gif
mile
Czy ktoś ma może tor do 1/4 do rFactora ? Nigdzie nie moge znaleźć a przydałby sie.
Aniołek
Jest jeden tor ale niestety jazda tam nie odbywa się tak jak mogło by się wydawać lecz jest jak zwykły tor do wyścigów , puki co to nie ma żadnego tory typowego na 1/4mili.

Ale jeśli mogę coś polecić to Sezon 2008 F1 jak dla mnie jest to masakra fizyka mnie osobiście rozłożyła na łopatki a zakres ustawień bolidu jest powalający , każdy bolid zachowuje się inaczej i czuć tą różnice tak jak słychać różne brzmienia silników , coś pięknego trudno się oderwać bo co chwile człowiek grzebie w ustawieniach balansu hamulców, sztywności stabilizatorów ,twardości zawieszenia, wysokości zawieszenia , geometrji , przełożeń skrzyni i dyfra ehh długo by pisać ja po ok miesiącu ustawień robie takie czasy że głowa mała ale czesto bywało tak że coś namieszałem w ustawieniach i bolid był gorszy.

Mam sciągnięte Ferrari F430 , Pagani Zonde F , Corvete C6 niestety C5 nie ma na razie a i tak C6 ma same błędy zle się prowadzi i ma zaniżone moce : według rFactor C6 zwykła ma 350KM a Z06 450KM tak że z czystym sumieniem mogę odradzić to auto do zabawy z torów mogę spokojnie polecić Nurburgring ale wersje 2007 poprzednie są słabo dopracowane ale wersja 2007 jest mega kozak ilość szczegółów imponująca, z niecierpliwością czekam na tor Poznań.
Kubek
http://www.youtube.com/watch?v=q17PCnCcIyA
Aniołek
blink.gif
mile
Ja polecam wszystki mody F1 od CTDP jak również mode Historic Rally Cars,można znaleźć tutaj http://rfactorcentral.com/index.cfm


edit: Pojawił się również tor Kielce : http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Kielce%20Poland
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.