Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: corvette c3
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
MACIEK026
Mam pytanie jak z dostepnoscia częsci typu paski klocki tarcze filtry uszczelki itd. czy tylko prywatny import z us czy moze jakeis sprawdzone dojścia ktoś ma.
Mam zamiar kupic c3 i napewno będzie do odbudowy ale take podstawowe sprawy jak wygladaja???
scorpio_24
Witaj!
Kolega ściągnął w zeszłym roku c3 z 74r. i ją odbudowuje.
Części ściąga sam, bo w Polsce firmy nie zajmują się ściąganiem części do zabytków.

Do części do vetki poleca firmę Zip corvette (największy asortyment, najniższe ceny, najlepsza obsługa).
Wiem, że ściągał jakieś elementy układu hamulcowego, wnętrza i inne mniejsze i większe drobiazgi. Z tą firmą jedynym minusem jest to, że mają umowę z UPS i przesyłka do PL kosztuje średnio połowę wartości zamówienia....ale towar masz w tydzień w domku.

Gdybyś chciał więcej info, to podam CI maila do kumpla.

Pozdrawiam
MACIEK026
dzieki poszło na priv
dominikocv
Witaj Macku. Mam znajomego co zajmuje sie naprawa Corvette w szczegolnosci C3. Tez sprowadza, naprawia i sprzedaje.
Chcesz ja sam robic, czy oddac do warsztatu i na spokojnie aby ja wyremontowali?
Oni sa w stanie rozebrac Vette do czesci pierwszych i wymienic wszystko co chcesz.
Robia to swietnie. Tylko ze troche dlugo trwa. Jakis rok... Moze troche wiecej.
Ale jest to spowodowane bo aktualnie maja na warsztacie ponad 15 Corvette...

Jesli byl bys zainteresowany moge podac Ci ich strone wink.gif

Pozdrawiam


ps: uwielbiam "Ce Trojeczki" biggrin.gif
scorpio_24
CYTAT(dominikocv @ Sat, 17 May 2008 - 16:30) *
Witaj Macku. Mam znajomego co zajmuje sie naprawa Corvette w szczegolnosci C3. Tez sprowadza, naprawia i sprzedaje.
Chcesz ja sam robic, czy oddac do warsztatu i na spokojnie aby ja wyremontowali?
Oni sa w stanie rozebrac Vette do czesci pierwszych i wymienic wszystko co chcesz.
Robia to swietnie. Tylko ze troche dlugo trwa. Jakis rok... Moze troche wiecej.
Ale jest to spowodowane bo aktualnie maja na warsztacie ponad 15 Corvette...

Jesli byl bys zainteresowany moge podac Ci ich strone wink.gif

Pozdrawiam


ps: uwielbiam "Ce Trojeczki" biggrin.gif

Podaj proszę stronę tej firmy.
Zainteresowany jestem również fotosami z prac , jak również stanu sprzed i po.

Jeżeli mógłbyś uraczyć, byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
dominikocv
http://setniewski.pl/project2.htm
Prosze bardzo wink.gif
MACIEK026
Słysząłem o Nich sporo dobrego i faktycznei sie specjalizuja w tym, narazie jestem na etapie brmenhvaen gdynia, jakos w polowei miesiaca mysle czeka mnie batalja z cleniem itd. Tak wiec jak ktos może ma jakieś info pomoc itd
krzysiek___k
Ja też słyszałem sporo o Setniewskim, ale po 9 miesiącach niszczenia mojej - zrezygnowałem. Może i potrafią zrobić (choć mam co do tego pewne wątpliwości) to na pewno nie przed Euro 2012. Generalnie od początku do końca to chyba żaden zakład Corvetty nie zrobi. Projekt trzeba rozbić na małe kawałki - podwozie, nadwozie, silnik i reszta. Do każdego inny warsztat i sukces murowany.

Co do części - polecam CorvetteAmerica.com. Mają koordynatorów od wysyłek międzynarodowych. To bardzo pomaga w dogadaniu się :-).
Części zawieszenia można też kupić w http://www.vbandp.com/. Mają dobrą jakość.

Powodzenia w odbudowie.

Pozdrawiam.
Gienas
tak. wiem, że wykopałem strasznie stary wątek ale jestem fanem cetrójki i nie mogę się powstrzymać aby nie zapytać.

Maćku, vetka ściągnięta i porobiona??




pzdr.

--
corvettec3.blog.interia.pl
BeeMiX
Nie chcesz odkopywać to napisz do niego PW!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.