Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [FOTO/VIDEO] Trening Driftingu w Modlinie 30.03.2008
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
WX_BARON
Witajcie,

tym razem pogoda dopisał, uczestnicy również!
Po wymianie wiadomości email oraz bardzo miłych opinii na temat zdjęć czarno-białych postanowiłem zaryzykować i dokonać
w takiej tonacji dokumentacji z treningu. W sumie nie spotkałem się jeszcze z takimi zdjęciami z treningu Driftingu więc postanowiłem zaryzykować. Na początek taką właśnie galerie zamieściłem na stronie.
W późniejszym terminie pojawią się zdjęcia kolorowe, bo takich też zrobiłem kilka gdyby okazało się, że czarno-białe nie przypadły za bardzo do gustu.

Pozdrawiam i do następnego razu!

A zdjęcia na www.baranowskimarcin.pl w dziale galerie a potem wiadomo drifting.
Kwapcio23
Nie wiem ale inne fotki w Twojej galerii mi dzialaja a te jakos nie...?
chedder
mi tez nie dzialaja. popraw Marcin bo sie doczekac nie mozemy ! był STAN ?
Ictus
fotek jeszcze nie ma... pospieszyles sie z linkiem smile.gif
WX_BARON
Wszystko jest OK.
Tylko nie wiem co się stało ale zdjęcia zostały dodane do galerii która wyświetla się po zalogowaniu ale już naprawiam i kwestia góra 15 minut i zdjęcia będą widoczne

Ja byłem od 12 do 15 i STANA nie było.

czarny rycerz
Super fotki!.
Niewiedziałem że jestem taki fotogeniczny... hehe
Ghost_Rider
super foty! te ae86 naprawde fajniutkie biggrin.gif
Kwapcio23
Fajne fotki! Jednak niektore to bym w kolorku wolał tongue.gif
Ta Onevia mnie ciekawi... Bo juz sie gdzies pojawiala, wlasciciel cos wiecej ma zamiar w kierunku driftu robic czy taki spontan? Widać ze sobie radzi, wiec chyba seryjne KA24 tam nie siedzi...? Wie ktoś coś?
wind
nie lepiej zrobić zdjęcia w kolorze a potem założyć filtr..? nawet zwykły acd ma automatyczną zmianę kilku obrazków na raz, co znacznie ułatwia sprawę

dzięki za fotki, fajnie wyszły.. szkoda tylko że nie można ich w prosty sposób zapisać na dysku. Dołączam się do Kwapcio23 - część fotek wolałbym w kolorze smile.gif
e7
Odnosnie onevia. Tak masz racje nie siedzi tam seryjne ka24.Tak tam jest 400ps bo nissan musi miec 400ps zeby latac bokami.Nic wiecej tylko moc musi byc bo inaczej sie nie da latac bokami.Nawet jak jeszcze nie umiesz latac bokami to juz powinienes miec 400ps w nissanie wink.gif. Onevia ma 220tys przejechane na seryjnym motorze z tym silnikiem nic nie robilismy. Ma zalozone inne sprezyny fotel, pasy i drazki reakcyjne oczekuje na cambery.Odnosnie ae86 to nie wiem czy takie fajniutkie ale jezdzi.Jak widac na zdjeciach ma zrobione zawieszenie i zalozony ECU master przez firme powertronic(motor seryjny) reszta jest narazie nieistotna.
WX_BARON
Dodałem resztę czarno-białych zdjęć do galerii na stronie.

Robienie zdjęcia kolorowego i potem w programie przerabianie je na czarno białe to nie to samo.
Jak robię od razu zdjęcie czarno białe to wiem że ono ma "duszę" i wolę w tym momencie powalczyć z ustawieniami aparatu aby zdjęcie wyszło ładniej niż potem rasować je w programie graficznym gdzie widoczne są już tylko zdolności w jego obsłudze a nie umiejętności samego fotografa.
Mam w ogóle jakiś większy "szacunek" dla zdjęć czarno-białych.

Zdjęć kolorowych też będzie trochę ale dopiero za kilka dni jak się ze wszystkim obrobię.

1.


3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.
EnDrIuSX
A mogłyś foty w dobrej rozdzielczości dać na serwer typu rapidshare itp? Bo raz, ze są niestety bardzo małe, a dwa nie da sie ich zapisać na dysku.

BTW: IMHO lepiej by fotki wyglądały kolorowe, myślę, ze byłyby bardziej "dynamiczne".
woytek13
Mała pomyłka w numerowaniu tongue.gif 1 a potem 3 ale to detal.

Ja bym wolał kolorowe, chociaż niektóre naprawdę fajnie wyszły.
Kwapcio23
CYTAT(e7 @ Mon, 31 Mar 2008 - 10:06) *
Odnosnie onevia. Tak masz racje nie siedzi tam seryjne ka24.Tak tam jest 400ps bo nissan musi miec 400ps zeby latac bokami.Nic wiecej tylko moc musi byc bo inaczej sie nie da latac bokami.Nawet jak jeszcze nie umiesz latac bokami to juz powinienes miec 400ps w nissanie wink.gif. Onevia ma 220tys przejechane na seryjnym motorze z tym silnikiem nic nie robilismy. Ma zalozone inne sprezyny fotel, pasy i drazki reakcyjne oczekuje na cambery.Odnosnie ae86 to nie wiem czy takie fajniutkie ale jezdzi.Jak widac na zdjeciach ma zrobione zawieszenie i zalozony ECU master przez firme powertronic(motor seryjny) reszta jest narazie nieistotna.


O jakiś Ty mądry na prawde gratulacje za inteligentna odpowiedz...
e7
Wiesz uwazam,ze nie powinienes tego komentowac drogi chlopcze.
Smoko
foty fajne, ale chyba Drift powinien być kolorowy wink.gif
jednakże gratki podejścia w "odmienny" sposób do tematu
dla mnie troszkę za ciemne w niektórych momentach, a i chyba szkiełko twoje było z jakimiś pozostałościami wink.gif (może guma? tongue.gif )
WX_BARON
Drifting może powinien być i kolorowy ale stwierdziłem że warto spróbować coś nowego i zobaczyć jaka będzie reakcja na tego typu odmienność. Taki drobny eksperyment z mojej strony.
Problemem było słońce które chowało się czasem w najmniej odpowiednim momencie.
Co do szkła to na filtrze pojawiły się kawałki gumy, które na podglądzie nie były widoczne dopiero jak zgrałem na pc to się okazało że są jej ślady.

Trochę do dużo roboty wgrywać na serwer w lepszej jakości ponad 300 zdjęć. Wolę je wysyłać jak Ktoś napiszę do mnie pw.
woytek13
A i wada czarno-białego filtru to dym który wygląda jak kurz jakiś tongue.gif
Franio
CYTAT(e7 @ Mon, 31 Mar 2008 - 19:40) *
Wiesz uwazam,ze nie powinienes tego komentowac drogi chlopcze.


A ja uważam że komentarz się należał, drogi chłopcze.

Moc moc moc, nic więcej się nie liczy. Nie pisz bzdur bo potem ktoś nowy się naczyta i będzie gadał jak Ty.
ROGO
Trening jak zwykle udany smile.gif

A tu kilka fotek, niestety robione zwykłą małpką więc szału nie ma wink.gif

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


e7
Oczywiscie Kwapcio i Rogo(FRANIO nie ROGO przepraszam Cie wink.gif ) macie racje przepraszam ,ze sie udzielilem. Oczywiscie moc tylko i wylacznie. Szkoda,ze innaczej twierdza Japonczycy ale oni nie maja wogole racji przecierz ten sport nie wywodzi sie z tamtad prawda??Przepraszam tez,ze zabralem glos w sprawie swoich aut wybaczcie mi to. Pewnie wiecie lepiej co jest w nich zrobione i takze wiecie lepiej jak jezdza ogladajac foty.
Odnosnie zdjec WX-BArona. NIc nie przebije czarnobialego zdjecia z zeszlego treningu wink.gif w moim przekonaniu. Jakos dla mnie te czarno biale bardziej pasuja do sytuacji stacjonarnych.
ROGO
e7 nie rozpedzaj sie, ja nic nie pisalem o twoim samochodzie...

bylem na treningu i wiem jak kto latal
Kwapcio23
Ej e7 o co Ci stary chodzi? biggrin.gif Widze ze ta onevia fajnie latala twoja nie twoja srednio mnie to obchodzi, po prostu spytalem. Gdzie ja napisalem o 400KM? Gdzie ja napisalem ze zawias i reszta sie nie liczy?? Gdzie ja pisze ze nie powinienes sie odzywac???
Normalnie jak kazda inna osoba na tym forum zadalem pytanie i czekalem na odpowiedz tak nie zrobione to i to i tyle... A nie jakies kpiny i wywody jak do 10 letniego dziecka ktore nie wie o co w tym chodzi... Albo zle zrozumiales moj post albo... Nie mam zamiaru dociekac wink.gif

PEACE!
EnDrIuSX
Chłopaki nie zaśmiecajcie tematu, czekamy na foty/filmy w tym topicu, a nie na paplaninę.
Kwapcio23
Nie ja zaczalem paplanine... Niech mod wywali ten syf od mojego pytania i z glowy...
WX_BARON
Jak wynika z Waszych opinii zdjęcia czarno-białe zbytnio nie przypadły do gustu. Zamieszczam więc kilka zdjęć kolorowych jakie zrobiłem w czasie treningu.

Mam również pytanie do innych Fotografów czy może ktoś z Was uchwycił na zdjęciu jak jadę jako pasażer z Karolą. Jęsli tak to bardzo bym prosił o przesłanie mi takich zdjęć.

Pozdrawiam

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.
EnDrIuSX
Te foty sa git:) bedzie mozna tak jak od Carster`a dostac DVD ze wszystkimi zdjeciami w pelniej rozdzielczosci na nastepnym treningu??
wind
Zrzuciłem film z kamery, niestety będę musiał zrobić to jeszcze raz.. tutaj mały fragment http://pl.youtube.com/watch?v=1Kvp-QxsVpA

później cały film wrzucę na rapidshare - youtube strasznie zżera jakość



ps. dziś wymieniam zawieszenie, już nie będzie bujać jak starą łajbą wink.gif nowy dyfer czeka na zaspawanie i wymianę
aq.
fota nr 19 moj faworyt
WX_BARON
Tak bedzie mozliwosc dostania zdjec na dvd na kolejnym treningu na ktorym bede.

A co z innymi fotografami Panowie i Panie prosze zamieszczac zdjecia, przeciez nikt tu nie gryzie tongue.gif
1602
Jak nietrudno zauważyć, zdjęcia robione "małpką" wcale nie są ani o ułamek procenta gorsze od tych robionych przez WX_BARON. Czy możesz WX_BARONIE wyjawić, na jakich ustawieniach robiłeś swoje zdjęcia?
WX_BARON
Do konca nie moge sie zgodzic, zdjecia robione malpka nie beda tak dobre jak zdjecia robione lustrzanka. Moze nie zawsze to widac ale tak jest.
Ustawienia:
- iso 100
- szybkosc migawki 1/80
- przyslona 3.4 / 11
- nastawienie ostrosci automatyczne, punktowe
- balans bieli custom, probkowy
- pomiar swiatla - punktowy
- ustawienia kolorow - wlasna korekcja w aparacie ( nasycenie ipt.)
Czy cos wiecej potrzeba?
ROGO
CYTAT(WX_BARON @ Sat, 05 Apr 2008 - 13:44) *
Do konca nie moge sie zgodzic, zdjecia robione malpka nie beda tak dobre jak zdjecia robione lustrzanka. Moze nie zawsze to widac ale tak jest.
Ustawienia:
- iso 100
- szybkosc migawki 1/80
- przyslona 3.4 / 11
- nastawienie ostrosci automatyczne, punktowe
- balans bieli custom, probkowy
- pomiar swiatla - punktowy
- ustawienia kolorow - wlasna korekcja w aparacie ( nasycenie ipt.)
Czy cos wiecej potrzeba?

Jaki futerał i akumulatorki? wink.gif

A tu obiecana relacja z treningu smile.gif



Mam nadzieję, że nigdzie się nie walnąłem z nickami i samochodami wink.gif

Miłego oglądania happy.gif
woytek13
A czy będzie jakaś wersja do zassania na dysk??
ROGO
Ja mogę zaoferować tylko rapidshare, chyba, że ktoś udostępni jakiś serwer smile.gif jacyś chętni? biggrin.gif
m@ciek
CYTAT(ROGO @ Sat, 05 Apr 2008 - 19:02) *
A tu obiecana relacja z treningu smile.gif


Fajny materiał, przyjemnie się ogląda. Szkoda tylko, że tak zjedzony przez kompresję. Wrzucenie na RS byłoby dobrym pomysłem.

Bardzo ciekawy pomysł nakładaniem na siebie obrazów. To mogło by na prawdę zrobić wrażenie jakby się do tego w przyszłości przygotować i na jakimś domowej roboty wysokim statywie zamontować kamerę - było by pięknie widać kto jak się składa jak wychodzi z winka, jak się mają do siebie prędkości , itp.

Z jednej strony by sympatycznie się to oglądało, z drugiej powstał by fajny materiał szkoleniowy smile.gif

CYTAT(ROGO @ Sat, 05 Apr 2008 - 19:02) *
Mam nadzieję, że nigdzie się nie walnąłem z nickami i samochodami wink.gif


U mnie tylko z mocą o jakieś 70KM wink.gif
mark13
CYTAT(ROGO @ Sat, 05 Apr 2008 - 21:10) *
Ja mogę zaoferować tylko rapidshare, chyba, że ktoś udostępni jakiś serwer smile.gif jacyś chętni? biggrin.gif


wrzuć na rapida a ja to przeniosę do siebie
ROGO
CYTAT(m@ciek @ Sat, 05 Apr 2008 - 20:45) *
U mnie tylko z mocą o jakieś 70KM wink.gif

No to dostałeś bonus wink.gif

Info miałem stąd http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=53035
CarsteR
Ja kilka swoich gniotów wrzuciłem do siebie na stronę.

CarsteR.pl

Zapraszam
woytek13
CarsteR fajne foty ale brakuje trochę twojej relacji. Te z Sochaczewa był naprawdę fajnie i dobrze się je czytało.
Krolikson
Carser ladne fotki mi porobiles smile.gif
CarsteR
CYTAT
CarsteR fajne foty ale brakuje trochę twojej relacji. Te z Sochaczewa był naprawdę fajnie i dobrze się je czytało.

Niestety zacząłem pracować i czasu na zdjęcia i relacje mam teraz dużo mniej sad.gif
czarny rycerz
Naprawdę fotki git. Dzięki że i mnie wrzuciłeś.
wind
niniejszym dementuje plotki - moje auto ma max 150hp, jezeli wogole az tyle. prosze o korekte. smile.gif
WX_BARON
Filmik konkret, bardzo ładna produkcja - jeśli można to proszę o wrzucenie na rapida dla lepszej jakości.

Powtórzę swój apel który jakiś czas temu tu zamieściłem - panowie i panie prosimy o zamieszczanie zdjęć, przecież tyle osób było na torze z lustrzankami i narazie tylko dwie z nich zamieściły zdjęcia a reszta??

Carster czy cały czas Używałeś tego filtra połówkowego bo niektóre zdjęcia pod względem wyglądu nieba są podobne do moich a ja filtra nie miałem. A może Ty masz przypadkiem jakieś zdjęcie jak jeżdżę razem z Karola??
WX_BARON
To dla zachęty dla innych fotografów zamieszczam zdjęcia autorstwa mojej Dziewczyny, w śród nich niespodzianka z gatunku co można spotkać na treningu wink.gif

Reszta zdjęć na www.baranowskimarcin w dziale galeria Zofia.F

Pozdrawiam

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.
Dark Side
Ej nie ma bata, jaszczurki muszą być zagorzałymi kibicami driftingu! biggrin.gif

Taką samą spotkałem w ostatnią sobotę na naszym treningu w Jelczu laugh.gif



Zaraz się zrobi kolejny wątek zoologiczny, tym razem już nie ornitologiczny tongue.gif
wind
Film nakręcony przez moją Dziewczynę: http://rapidshare.de/files/39047491/modlin.divx.html (67,5MB)

http://www.divx.com/divx/windows/player/ - tutaj znajduje się odtwarzacz plików divx, jeżeli ktoś nie posiada


Film bez kompresji zajmuje niecałe 3GB - jeżeli ktoś chce to mogę nagrać na DVD tongue.gif . Brak jest podkładu muzycznego, gdyż zdecydowanie wolę ryk silników niż "umc umc" wink.gif

Jakości stosunkowo niedużo ubyło (3GB do 60MB), tylko format pliku nie jest popularny.. Ktoś doradzi czym najlepiej kompresować?



Miłego oglądania
chedder
virtual-dub powinien dac rade.

na nastepnych treningach bylaby mozliwosc znalezienia kawalka placu na ustawienie pacholkowej proby (niedriftowej)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.