Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zagwozdka
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Dziku
No więc, mam zagwozdkę... Zmieniałem w robocie znajomemu silnik w caprisie(1990 5.0 TBI), na taki co podobno był zientarskiego(człowiek go kupił rozbitego, takiego srebrego) i po remoncie... Stary silnik rozebrałem dzisiaj celem zludtrownia czy nadaje się do remontu, tudzierz innej reaimacji i oto co zobaczyłem:



Poz strasznym syfem9331kmil przebiegu) i skorodowanymi uszczelkami głowic, zobaczyłem tłoki, które wyglądają jakby były przystosowane do 4-ro zaworowej głowicy. O co biega?
Pozdro
Kubek
Moze po to aby tloki mozna bylo zalozyc odwrotnie.
Dziku
No nie bardzo, bo zauważ że mają zaznaczone, takie wciecie po jednej stronie...
Michorspowr
odworotnie to moze nie, ale dzieki czterem nacięciom pasuja pod dwie głowice z lewej i prawej strony V- osemki. W fordzie USA są rownież tak wykonane tłoki. smile.gif musze powiedziec że mój silnik wyglądał nieco lepiej po podobnym przebiegu.Być może LPG
Dziku
Nie ma LPG, 5kmil temu przyjechał ze szwajcarii, ogólnie złachany trochę, ale będzie piękny...

Pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.