Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [foto]Rally Red Evo IX
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
MIVEC
1

2

3

4

5


P.S. ankieta ma na celu wykazanie jak macie ustawione monitory- wszystkie głosy mile widziane smile.gif
CELICA FAN
Maska jest Carbon bo troche za błyszczaca..??
dominikocv
Jasnosc jak najbardziej ok.
Jedyneczka bardzo ladna.
Cztery tez, ale szkoda ze kropelki wpadly na obiektyw. To samo w piątce.

Pozdrawiam
woytek13
Jak dla mnie owe kropelki tworzą swoisty klimat zdjęć. Razem z lekko ciemniejszymi kolorami super efekt smile.gif O aucie nie bede wspominał bo każdy wie co jest warte
MarU_
Bardzo ładne zdjęcia. MIVEC masz może 1 w większej rozdziałce? Np. 1024/768 ? Idealna tapeta byłaby z tego foto tongue.gif wink.gif

Jak tak to : marekjuzak@gmail.com
gucior
to jest IX czy VII z body IX?

IMO fotki w ciemniejszej tonacji idealnie wpisują się w industrial otoczenia,aurę itd - wszystko gra
wizard
Zdjęcie 3. najlepsze moim skromnym zdaniem byłoby najlepsze gdyby nie te wory na europalecie. Jasnosc mi odpowiada jak najbardziej.
MIVEC
CELICA FAN- tak, to jest włókno węglowe... nie świeci się chyba bardziej od front lipa ralliarta, nieprawdaż? smile.gif
gucior- to jest IX

dzięki za głosy w ankiecie i opinie- teraz mniej więcej wiem jakie powinny być zdjęcia żeby u każdego było dobrze widać wink.gif natomiast im więcej- tym lepiej smile.gif

edit
hi-res 1
http://i242.photobucket.com/albums/ff75/ma...C_3279_1024.jpg
Ictus
przeciez tutaj nie dostaniesz wiarygodnych odpowiedzi :-)
bobr4
zdjecia mi sie podobaja.

jedynie na 4 kolo z tylu jest jakos mniejsze od przedniego i wydaje sie jak by mialo pozytywa.
k-meal
czerwony z czarnym to chyba najladniejsza kombinacja kolorow na moj krzywy, nieartystyczny gust. smile.gif
auto miazdzy, fotki tez super.
iacoski
Fajne foty, może czasami za mocna winieta ale ogólnie b. przyjemnie, 2jeczka mi się najbardziej podoba.

Nie było problemu z wjazdem i foceniem w tym miejscu?

pozdr

RALF
pozdrawiam własciela którego ostatnio widziałem na orlenie w Ursusie, furka wygląda naprawde bardzo przyzwoicie zupełnie jak na foto.
a Fotki ładne robione na zakładach w Ursusie
MIVEC
CYTAT(Ictus @ Fri, 21 Mar 2008 - 17:38) *
przeciez tutaj nie dostaniesz wiarygodnych odpowiedzi :-)

no może tak, ale ważne jest żeby dla ogółu było to też przystępne :-)

CYTAT(iacoski @ Fri, 21 Mar 2008 - 21:29) *
Fajne foty, może czasami za mocna winieta ale ogólnie b. przyjemnie, 2jeczka mi się najbardziej podoba.

Nie było problemu z wjazdem i foceniem w tym miejscu?

pozdr

biggrin.gif ten cytat chyba sobie zapiszę, dzięki wink.gif
problemu nie ma- to teren otwarty nawet przez żadną bramę się nie przejeżdża.

CYTAT(RALF @ Fri, 21 Mar 2008 - 22:05) *
pozdrawiam własciela którego ostatnio widziałem na orlenie w Ursusie, furka wygląda naprawde bardzo przyzwoicie zupełnie jak na foto.
a Fotki ładne robione na zakładach w Ursusie

to właśnie wtedy robiliśmy zdjęcia wink.gif czekaliśmy na ogon. A właściciel nie jest tu zarejestrowany tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.