Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [film] BMW E36 318is VTEC
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
PMN
Fajny sposób na prezentację modyfikowanych samochodów:

FILM
Ictus
a tak konkretnie to co w tym fajnego??? bo ja jakos nie widze
SONIC
BMW z silnikiem hondy to jest zwykła herezja
PMN
Fajne w prezentacji:
- testowanie modowanego auta na "torze" przez profesjonalnego kierowcę. Jeśli dobrze rozumiem, to ten program to taki nasz Czas Tuningu z Tede (nie pamiętam jak się to teraz nazywa). Pomijając narrację (niewyraźnie mówią, nic nie rozumiem smile.gif ) i tą kobietę, to samochód prezentowany jest dość dynamicznie. Podoba mi się, że nie kończy się na gadaniu jakie to fajne, sportowe i tuningowe auto.

Fajne w samochodzie:
- 250KM z 4cyl., 9500obr./min. Silnik Hondy w BMW - ciekawostka.
Przyznasz chyba, że przeróbka niespecjalnie popularna?
*Sajmon
Czy istnieje jeszcze jakiś samochód pod maskę którego Japońce nie wrzucili swojej chińszczyzny? wink.gif
Ictus
PMN - best motoring robi tak od 20 lat :-)
PMN
Nie mam pojęcia ile kosztuje przygotowanie takiego jak w materiale silnika hondy. Jeśli w związku z tym, że jest to w Japonii, koszta nie są astronomiczne, a dostępność duża - dlaczego nie?
Pomijając kwestię ideologiczne - zbudowanie jakiegokolwiek 4cyl. N/A by BMW na 250KM to naprawdę dużo pieniędzy. Pomijam S14Bxx, bo takie silniki ciężko jest wogóle kupić.
Myślę, że do zabaw torowo-zakrętowych, fajna opcja.

CYTAT
PMN - best motoring robi tak od 20 lat :-)

Może nie od tak dawna, ale oglądam smile.gif
Bardziej chodziło mi o to, że ten materiał to taki "low budget". Nie jest to torowe, profesjonalne porównanie flagowych samochodów najpotężniejszych firm tuningowych.
Jakieś stare E36 kolesia w dresie. Zrobione całkiem ciekawie, przejechali się po kilku zakrętach, pokazali jak pracuje silnik i zawieszenie... Fajnie się ogląda, domyślam się, że nie kosztuje wiele... (właściciel auta musi się zgodzić wink.gif ).

W topicu chodziło mi głównie o pokazanie samochodu - przeróbki.
To z fajną prezentacją, to tak przy okazji, w ramach rozmyślań na temat poziomu programów motoryzacyjnych smile.gif
piechur
bylo: http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=39816
saleen
Hehe, no właśnie, było już dawno, stary jest ten film, miałem go w ulubionych w moim profilu na Youtube już z rok temu wink.gif
Aż mi się nie chce wierzyć PMN, że pierwszy raz go widziałeś wink.gif

A jeśli chodzi o samą przeróbkę - bardzo ciekawa. Nie widzę w tym żadnej herezji.

CYTAT(*Sajmon @ Fri, 14 Mar 2008 - 14:43) *
Czy istnieje jeszcze jakiś samochód pod maskę którego Japońce nie wrzucili swojej chińszczyzny? wink.gif


Pewnie nie, już dość dawno temu widziałem nawet że skośni wzięli Mercedesa SL500, wywalili z niego silnik i zapakowali 600-konny 2JZ-GTE z Supry laugh.gif
marty
CYTAT(PMN @ Fri, 14 Mar 2008 - 14:58) *
Nie mam pojęcia ile kosztuje przygotowanie takiego jak w materiale silnika hondy.

To jest silnik z S2000, więc ten jest praktycznie seryjny.

Nie do końca się mieści pod seryjną maską wink.gif
*Sajmon
CYTAT(saleen @ Fri, 14 Mar 2008 - 15:18) *
Pewnie nie, już dość dawno temu widziałem nawet że skośni wzięli Mercedesa SL500, wywalili z niego silnik i zapakowali 600-konny 2JZ-GTE z Supry laugh.gif


laugh.gif
Jeszcze zamiast turbo do nie dawno prezentowanego Ferrari przez Alberta mogli zapakować 2jz-gte wink.gif
PS:
A właściwie w poprzednim moim poście to powinno być "japońszczyzny", nie chińszczyzny tongue.gif
Rafi RU
CYTAT(saleen @ Fri, 14 Mar 2008 - 15:18) *
Pewnie nie, już dość dawno temu widziałem nawet że skośni wzięli Mercedesa SL500, wywalili z niego silnik i zapakowali 600-konny 2JZ-GTE z Supry laugh.gif


To chyba był E500 W124, a nie SL.
saleen
Chyba nie, choć możliwe, że widziałeś jakiegoś innego.






EDIT:

Też masz rację, jest całkiem sporo Mercedesów z 2JZGTE biggrin.gif

W124 E500: http://www.youtube.com/watch?v=MPodp9DOQbQ

Jakiegoś innego W124, tym razem seryjnie 320 Coupe, z 2JZ, też znalazłem.

Przy okazji i bardziej w temacie - BMW E46 i E36 z 2JZ i 1JZ też troszkę jeździ tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.