Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Foto]Lamborghini Gallardo LP560-4
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
BN
Jak dla mnie przepiękny, fajnie skomponowali przedni zderzak na wzór Reventona smile.gif
















Silnik:
Type 10 cylindres V90°, DOHC 4 valves,common-pin crankshaft
displacement 5204 cc
Compression ratio 12,5 : 1
Maximum power 412 kW (560 ps) at 8000 rpm
Maximum torque 540 Nm 6500 rpm
Engine management system Bosch MED 9
Cooling system Engine and Gearbox radiator
Cooling system oil Oil to Water cooler
Cooling system water Two water radiators
Emission control system Catalytic converters with lambda sensors
Lubrication system Dry sump
Osiągi:
Top speed 325 km/h
(0-100 km/h) 3,7 sec.
(0-200 km/h) 11,8 sec.

Więcej informacji
Zulf
Śliczne.......a felgi to juz wogole odlot wacko.gif

Na 1 fotce myślałem, że mu brewki dodali biggrin.gif
mammoth
ehhhh... poezja... co tu mozna wiecej powiedziec...
Ictus
felgi to wlasnie kupa... jak w cyganskich merolach
wini
jak patrze na tył to odrazu mi sie narzuca R8 ale jest Ok
MACH
wreszcie nowe lampy z tylu!
IMO duzo lepsze nawiazujace do Murcielago biggrin.gif
bhdn
Na czarnych felgach zdecydowanie lepiej:

http://www.autoblog.com/photos/lamborghini-lp560-4-1/676381/

Pablo vel 2hot
Auto naprawdę fajne przede wszystkim do jazdy, nowa stylizacja rzecz gustu, felgi są ok. , środek trochę skóry a'la Bentley, karbon, alcantara.
Jestem ciekawy jak będzie się sprawowało w porównaniu do wersji 500KM ... bo jeśli mało się różni to cały czas jestem sercem za F430 F1 rolleyes.gif
gucior
To ciekawa co piszesz - miałem możliwość jeździć Lambo Gallardo Superleggera we włoszech i 430 F1 w Polsce i nie wiem czy to wpływ włoskiego powierza ale IMO Ferari to kibel nad kible w stosunku do Lambo. wykonanie, skrzynia, pozycja, ilość miejsca, działająca klimatyzacja, hamulce wszystko przemawiało, że Ferrari to gejowóz a lambo to potęga. Możliwe, że przy porównaniu 430 Scuderia vs Lambo Superleggera odczucia miałbym inne ale w takim zestawieniu uważam ferrari za wielkie rozczarowanie, nie wspominam o tym jakie wrażenia zostawiło 360 modena ale to możliwe, że było kwestią "przechodzonego" egemplarza.

I na koniec ad tematum - IMO to Lambo + biała perła = ideał
Wilu 20VT
Jest sliczne z reszta jak kazde Lambo!
SajneK
a wszystko dzieki audi ;D
MEGA to autko jest... niesamowite!
saleen
Jeśli rozpatrujemy stylistykę, moim zdaniem tył ewidentnie spieprzyli względem wersji sprzed FL
marcin46tkh
...piękne auto , a na czarnych felgach to już bajka:)

Ciekawe kiedy trafi do salonów bo chętnie bym go zobaczył live...

...piękna sprawa.
Pablo vel 2hot
CYTAT(gucior @ Thu, 06 Mar 2008 - 21:32) *
To ciekawa co piszesz - miałem możliwość jeździć Lambo Gallardo Superleggera we włoszech i 430 F1 w Polsce i nie wiem czy to wpływ włoskiego powierza ale IMO Ferari to kibel nad kible w stosunku do Lambo. wykonanie, skrzynia, pozycja, ilość miejsca, działająca klimatyzacja, hamulce wszystko przemawiało, że Ferrari to gejowóz a lambo to potęga. Możliwe, że przy porównaniu 430 Scuderia vs Lambo Superleggera odczucia miałbym inne ale w takim zestawieniu uważam ferrari za wielkie rozczarowanie, nie wspominam o tym jakie wrażenia zostawiło 360 modena ale to możliwe, że było kwestią "przechodzonego" egemplarza.

I na koniec ad tematum - IMO to Lambo + biała perła = ideał


Widzisz nie mam zamiaru się spierać o odczucia w stosunku do modeli, ale raczej Superleggere należy porównać z modelem Scuderia. Nawiązując do tematu Ferrari F430 nie jest kwintesencją luxsusu tylko techniki F1, a porównując choćby z 360 jest naprawdę ogromna przepaść w jakości wnętrza... od momentu przejęcia Lambo, czuć tak jakość Audi to tyle (+ za jakość). Odczucia, Lambo jest jakies ciężkie przy Ferrari, mniej oddziaływuje na mnie emocjonalnie, skrzynia E-gear działa dość sprawnie ale jest wolniejsza od F1 w Ferrari, prowadzenie postawiłbym na równi mimo że Lambo to 4x4. Wnętrze kwestia gustu to nie jest every day car. BTW, Ferrari to gejowóz - kibel? Nie wiem jak mam to zrozumieć, bo wielu uważa model F430 za najlepszy sportowy model do jazdy po drogach publicznych. Raczej gejowozem nazwałbym poprzednie Audi TT lub Z4 rolleyes.gif
ExoticCars.pl
fotki z Genewy:
http://lambo.pl/wydarzenia/2008/genewa/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.