Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: crx turbo 0-200
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
majlo
taki sobie filmik nakrecilem z moim crxem b16t
kamil.k
nie wiem jak to ty zrobiłes ze ci nawet opony nie zapiszczały wink.gif
Lisek
przy zmianie z 2 na 3 masz 100km/h i nagle spada ci w ulamku sekundy do 80 i tak przy zmianie kazdego biegu. troszke naciagane szczegolnie ze kola nawet nie zapiszczaly.
dla mnie wyglada to jak zabawa na sniegu w szybka zmiane biegow - tez sie tak kiedys bawiłem
saleen
Co tu jest naciągane? Temat o tym samochodzie masz tutaj:

http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=50518

Ma ponad 330KM. Są zdjęcia, wykres, w co tu nie wierzyć?
Zulf
CYTAT(Lisek @ Sun, 17 Feb 2008 - 15:21) *
przy zmianie z 2 na 3 masz 100km/h i nagle spada ci w ulamku sekundy do 80 i tak przy zmianie kazdego biegu. troszke naciagane szczegolnie ze kola nawet nie zapiszczaly.
dla mnie wyglada to jak zabawa na sniegu w szybka zmiane biegow - tez sie tak kiedys bawiłem

Człowieku, takie bzdury gadas. Zarejstrowałeś się miesiąc temu, a pełno Cię w każdym temacie z masą nic nie wnoszących postów
waszka
Z filmu wynika,że do 200km/h przyspiesza w ok.18 sek co przy wadze piórkowej i mocy ponad 330KM jest zastanawiające....
Jaki czas to auto robi na 1/4 mili i jaką ma prędkość na mecie ??
majlo
noo jest bardzo zastanawiajace.
co do 400m to niewiem bo na sniegu nie bede sprawdzal.
kosiniak
taaa, sie osuszy i bedziem badac, pozdro ziomie smile.gif buahaha, ludzie tooo.................. ale sie nie przejmuj smile.gif
waszka
Ludzie są jacy są a pytałem z czystej ciekawości bez żadnych złośliwości,bo z filmu nie wygląda to na 12 sek.auto a takie chyba jest prawda ?? Zapewne warunki podczas kręcenia filmu były nieodpowiednie albo właściciel auta nie chciał wszystkiego zdradzać przed sezonem wink.gif
majlo
nie wiem jakie jest auto bo nie ma jak sprawdzic. ale zobaczymy niedlugo
czarna mamba
podejzewam ze to było na 0,5-0,6 bara
wiec ok 250ps
majlo
to bylo na 1.1 bara
Maxim555
kup opony, które piszczą i będzie OK!
czarna mamba
hmm to zarcik z tym 0,5bara było
chciałem konkurencje zmylic tongue.gif
majlo
1.1 na 0.5 gazu tongue.gif
jutro zapytam czy sa 195.50.15 ktore piszcza laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.