Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [E36 M3] Swiece s50b30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Władeczek
Musze wymienic swiece byly bosha, a w intercars fota powiedziano mi ze tylko takie i tu pytanie czy sa jakies ngk o takiej samej cieplocie czy musze zdac sie na gowniane bosha
PMN
Spróbuj poszukać w katalogu świec do S50B32, albo S54B32, tyle, że ZTCP są o stopień zimniejsze.
Władeczek
kolego nie orjetuje sie tak dobrze w swiecach co dadza swiece o stopien mniejsze

silnik w bmw e30 uzywany niedzielnie czytaj wyczynowo, caly czas praktycznie odcinka ;p

jakich mam szukac ??
maleckis
Świece z E46 M3 S54B32 nie pasują do S50B30. Mają inny gwint.
Seryjne świece z S50B30 to Bosch Y 5 DDC. Możesz spróbować Denso IXU22 Iridium (kilka osób na nich jeździ) albo seryne z S50B32 - NGK PKR7A.
"Heat range" jest miarą umiejętności świecy zapłonowej w usuwaniu ciepła z komory spalania. Zimniejsze świece usuwają ciepło szybciej i delikatnie redukują możliwość spalania stukowego.
Władeczek
czy jezdzil ktos na Świece zapłonowe NGK PKR7A w e36 m3 3,0l ??
maleckis
CYTAT
Hello again, I have one more question about plugs. Can the same plugs be used on the pre 95 e36 M3 with the S50B30 engine?

CYTAT
Dear Sir

PKR7A is recommended for the standard vehicle, if you need a colder plug then DCR8EIX is available and DCR9EIX, depending on the modifications made.

Regards.
Technical Department

Website: www.ngkntk.co.uk

Świece do S50B30 wg katalogu NGK.
Władeczek
dzieki
kolego kupilem od 3,2l swiece pasuja chodza jak potrzeba
samochod zaczol chodzi znaczaco lepiej szczegolnie po dlugotrwalym palowaniu
ww#296
mam bardzo niedobre doswiadczenia ze swiecami NGK dedykowanymi do BMW co prawda m52 ale jednak - zarówno u mnie jak i u kolegi Lato po włozenio nowych swiec dedykowanych do BMW (NGK No 20) pojawiły sie wypadające załony na wolnych obrotach na nagrzanym silnku - ja założyłem stare, zuzyte orginalne Bosche i wszystko wróciło do normy - zreszta nawet oceniając na oko - wykonanie NGK jest bardzo słabe - dziwne to jest o tyle ze praktycznie zawsze do tej pory w innych autach jezdziłem na NGK - zwykle z seri V-line i byłem zadowolony.
glmno
troche odkopie temat smile.gif i jak z tymi swiecami poleca ktoś coś
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.