Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ku przestrodze(wypadek)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
FD3S
Jak się porządnie napedzać to gdzieś na lotnisku, torze a nie po mieście.. nawet klatka nie pomogła i się zawineła blacha wokół latarni http://ircteam.ru/showthread.php?t=77&goto=nextoldest
korona
strasznie to wygląda wacko.gif ciężko powiedzieć nawet co się stało, czy to słup rozciął auto na pół czy po uderzeniu w słup auto się rozerwało na dwie części... w środku jeszcze jakiś biedny ludzik siedzi...
namoamo
CYTAT(korona @ Tue, 05 Feb 2008 - 15:30) *
strasznie to wygląda wacko.gif ciężko powiedzieć nawet co się stało, czy to słup rozciął auto na pół czy po uderzeniu w słup auto się rozerwało na dwie części... w środku jeszcze jakiś biedny ludzik siedzi...

Zapewne ten z pierwszego zdjęcia...mam nadzieję ze nawet nic nie poczul..
W sumie nie ma co komentowac, szybka jazda po ulicy zawsze moze się tak skończyć...
spoon
Przy takie predkosci nie ma znaczenia, czy masz klatke, czy nie, czy jedziesz maluchem, czy Hummerem. 280km/h w miescie na mokrej drodze...glupota i tyle.
admeen
CYTAT(spoon)
280km/h w miescie na mokrej drodze

Skad takie wnioski ? unsure.gif
specu
Видимо у него были причины для того чтобы ехать по мокрой дороге
С скоростью свыше 280км\ч
Tak napisano po rosyjsku rolleyes.gif
Łukasz
CYTAT(admeen @ Tue, 05 Feb 2008 - 18:27) *
Skad takie wnioski ? unsure.gif

Co prawda nie każdy musi znać cyrylicę, ale akurat ruskie korzystają z tych samych cyferek i stoi wyraźnie 280 a po wrzuceniu choćby w babelfisha wyskakuje po "wet road with the speed of more than 280km/h"
admeen
Ok, cos pokrecilem tongue.gif
Ictus
to byla jakas dragowa klatka z plasteliny... no ale przy tej predkosci nawet jakby byla z carbonu to czlowiek by tego nie przezyl wiec to akutat bez roznicy
adanus
rejestracja mu nie pomogła.

głupota i tyle
Wilu 20VT
Szkoda młodego kierowcy, ale predkosc 280km/h mowi sama za siebie na dodatek w miescie i na mokrej nawierzchni...
Zastanawia mnie jedynie jak oni sprawdzili ze jechał 280km/h???
Ze nie 220 czy 250km/h, jak to mozna ocenic z duza dokładnoscia?
Feluke
Pewnie na tylu zatrzymal sie licznik w samochodzie i przyjeli to jako predkosc w chwili udezenia co mozna uznac za wielka bzdure bo wskazowka mogla sila bezwladnosci sie przesunac.
Ja mysle ze bylo ze 180km/h co i tak jest glupota. wink.gif
Raceboy
Fakt
Yeger
CYTAT(FD3S @ Tue, 05 Feb 2008 - 13:56) *
Jak się porządnie napedzać to gdzieś na lotnisku, torze a nie po mieście..


Temu w "napędzaniu" i lotnisko nie pomogło.

Przed:

Kilka postów od kierowcy M5

Po:

Po próbie
Po próbie II
andrzejrs
tak jak w top gear wielkolud powiedział że najtrudniej póżniej wyhamować z pasa bo jescze trochę pojadę ,jeszcze i ...
abdul
Tak siedzicie i pier...cie jak by nikt z was nie jechal po mokrej nawierzchni,i ogolnie z predkosciami 180-200,wiec blagam was nie piszcie tekstow pod tytulem "glupota i tyle" poprostu chlopak mial pecha (dosc powaznego) i nic sie na to nie poradzi.Taki cyrk,takie zabawki i czasami takie efekty...
Ictus
jest roznica w jezdzie dwie paki po niemieckim autobahnie z barierami pochlaniajacymi energie a z jazda z takimi predkosciami po miejskiej drodze gdzie pelno innych samochodow i latarni na srodku... wiec jezeli tez tak jezdzisz to tez jests mega glupi
Japoniec
Idiota i tyle w temacie . 280 po mieście szaleństwo.
abdul
rotfl prosze Cie Ty sie zajmij robieniem zdjec,a ja zajme sie jazda,Nie bede pisal ze z takimi predkosciami bo to kraj konfidentow.A idiote to moze widzisz co rano w lustrze tongue.gif
!markos
moze wystarczy...

280 to domniemana predkosc. na moje oko, jakby tyle lecial, to silnik lezalby nieco dalej, a samochod bylyb przeciety na pol, a nie zawiniety na latarni.
abdul
Nie chce na nikogo naskakiwac,nie jezdze z takimi predkosciami do pracy,fakt wypadek przykry i drastyczny.Tylko jest to forum o takiej a nie innej tematyce i niestety takie rzeczy sie zdarzaja.I pisanie ze to debil itd. itp jest dla mnie torche smieszne bo nikt z wyzej wypowiadajacych sie nie powie mi ze jezdzi przepisowo i nie 200 (i nie chodzi mi tu o marszalkowska) ale mamy trase torunska itp.A niektorzy zachowuja sie jak by rozchodzilo sie i ladowanie ufo i ze to taka astronomiczna predkosc.A jak czyjes auto nie jezdzi 280 no to sorry....
ODINN
CYTAT(abdul @ Thu, 07 Feb 2008 - 15:29) *
Nie chce na nikogo naskakiwac,nie jezdze z takimi predkosciami do pracy,fakt wypadek przykry i drastyczny.Tylko jest to forum o takiej a nie innej tematyce i niestety takie rzeczy sie zdarzaja.I pisanie ze to debil itd. itp jest dla mnie torche smieszne bo nikt z wyzej wypowiadajacych sie nie powie mi ze jezdzi przepisowo i nie 200 (i nie chodzi mi tu o marszalkowska) ale mamy trase torunska itp.A niektorzy zachowuja sie jak by rozchodzilo sie i ladowanie ufo i ze to taka astronomiczna predkosc.A jak czyjes auto nie jezdzi 280 no to sorry....


Mylisz sie. Ze to forum o takiej a nie innej tematyce, to nie oznacza ze trzeba sie wykazac brakiem rozsadku. Lub tym bardziej wytknac komus jego wlasna glupote.

Predkosc 280km na mokrym, w miescie, prawdopodobnie w nocy, jest jak najbardziej astronomiczna. Pan ze zdjec, wykazal sie brakiem rozsadku/wyobrazni, myslal ze jak ma klatke i 4wd to jest niezniszczalny. prawdopodobnie trafil na malutka kaluze, skonczylo sie to poduszka wodna, chwilowa utrata przyczepnosci, i pozamiatane. Jakby dymal nawet 200 to bylaby qpa. Ciezko pomyslec ze przy predkosciach powyzej 200, na mokrym, mozna miec kilkuset metrowa droge hamowania? bokiem to juz w ogole.

Pisanie o takie osobie "debil" nie jest smieszne. To po prostu fakt.
niC
A nie mógł porostu jechać sobie tyle ? Nie wiem szukacie dziury w całym. "myslal ze jak ma klatke i 4wd to jest niezniszczalny" on nic nie myślał on tyle jechał, i pewnie chciał więcej. Owinął sie na słupie i zginął, na zdjęciach widać go jak siedzi w fotelu.

Nie che być nie miły czy coś, ale nie którzy opowiadali o tym jak to 340km/h jechali. Bodaj w 4 osoby.
cysiek25
A ja pamiętam że ok roku temu był podobny temat z porsche cayenne też miasto, deszcz nadmierna prędkość i drzewo :/
Mogę powiedzieć że to może się zdarzyć każdemu tak niezależnie od tego ile by jechał jakie by miał doświadczenie po prostu życie.
A dla tych co tacy ostrożni są to umrzeć mogą nawet dławiąc się zupą przy obiedzie, tak więc po co ta dyskusja...
bhdn
CYTAT(ODINN @ Fri, 08 Feb 2008 - 04:36) *
Mylisz sie. Ze to forum o takiej a nie innej tematyce, to nie oznacza ze trzeba sie wykazac brakiem rozsadku. Lub tym bardziej wytknac komus jego wlasna glupote.

Predkosc 280km na mokrym, w miescie, prawdopodobnie w nocy, jest jak najbardziej astronomiczna. Pan ze zdjec, wykazal sie brakiem rozsadku/wyobrazni, myslal ze jak ma klatke i 4wd to jest niezniszczalny. prawdopodobnie trafil na malutka kaluze, skonczylo sie to poduszka wodna, chwilowa utrata przyczepnosci, i pozamiatane. Jakby dymal nawet 200 to bylaby qpa. Ciezko pomyslec ze przy predkosciach powyzej 200, na mokrym, mozna miec kilkuset metrowa droge hamowania? bokiem to juz w ogole.

Pisanie o takie osobie "debil" nie jest smieszne. To po prostu fakt.


Przypomnialo mi sie, jak dzieciak wpadl pod rozpedzonego TIR'a pare przecznic dalej. Ludzie mowili, ze koles jechal bez mala 180, tak wiec do takich komentarzy na ruskich stronach z zawrotnymi predkosciami w tle podchodze z przymruzeniem oka. Ludzie lubia koloryzowac. Daje mu 160kmh przed poslizgiem, nie wiecej.

niC
160km/h i auto z klatką by tak wyglądało ? Kurcze zawsze myślałem, że klatka dużo wytrzyma.

przypomina mi się pewne Audi które było na forum, owinięte czy tam przecięte przez drzewo. Kierowcy nic się nie stało, ma ktoś może jakiegoś linka ?
J@RO
CYTAT(niC @ Fri, 08 Feb 2008 - 09:37) *
przypomina mi się pewne Audi które było na forum, owinięte czy tam przecięte przez drzewo. Kierowcy nic się nie stało, ma ktoś może jakiegoś linka ?



a to nie bylo RS6 C5..tez mi sie gdzies to przewinelo. Obcielo zaraz przy uchu kolesia wink.gif
kamyk
To było rs6 avant



Ictus
CYTAT
160km/h i auto z klatką by tak wyglądało ? Kurcze zawsze myślałem, że klatka dużo wytrzyma.

a widziales jak ta klatka wyglada??? ona tam bardziej dla lansu byla... jeszcze pewnie sie zgiela tak ze koles o nia leb rozwalil
artix
CYTAT(ODINN @ Fri, 08 Feb 2008 - 04:36) *
Mylisz sie. Ze to forum o takiej a nie innej tematyce, to nie oznacza ze trzeba sie wykazac brakiem rozsadku. Lub tym bardziej wytknac komus jego wlasna glupote.

Predkosc 280km na mokrym, w miescie, prawdopodobnie w nocy, jest jak najbardziej astronomiczna. Pan ze zdjec, wykazal sie brakiem rozsadku/wyobrazni, myslal ze jak ma klatke i 4wd to jest niezniszczalny. prawdopodobnie trafil na malutka kaluze, skonczylo sie to poduszka wodna, chwilowa utrata przyczepnosci, i pozamiatane. Jakby dymal nawet 200 to bylaby qpa. Ciezko pomyslec ze przy predkosciach powyzej 200, na mokrym, mozna miec kilkuset metrowa droge hamowania? bokiem to juz w ogole.

Pisanie o takie osobie "debil" nie jest smieszne. To po prostu fakt.


zgadzam sie z toba w 100% i dodam jeszcze ze tymbardziej ludzie z tego forum powinni miec swiadomosc ryzyka jakie wynika z tak glupiej jazdy

ten kto tnie przez miasto po zakretach i na dodatek po mokrym z nadmierna predkoscia to debil i nie ma tu nic do dodania
Nergal
mogl mieć nawet te 200, ale na mokrej jezdni i na slick'ach to musialo sie tak skonczyc!! IMHO brak wyobrazni... Nie daleko mojej miejscowosci nie dalej jak miesiac temu tez sie 2 kolesi zabilo.. jeden zdal na prawko w sobote dostal od starych samochod, a w niedziele skonczyl życie na drzewie, wskazówka zatrzymala sie na 160km/h
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.