Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Film] Nissan GT-R (R35) vs. Porsche 911 Turbo (997)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
KFerrari


Honada
No jak juz powiedziałem chwilę wcześniej skurczybyk (R35) jest szybki, biorąc pod uwage podobna moc. Ale mnie nie przekonuje, wole 997. ciekawi mnie jednak jaka technika siedzi w tym R35 ze tak dobrze wykorzystuje tę moc.....
Lubczan
CYTAT
No jak juz powiedziałem chwilę wcześniej skurczybyk (R35) jest szybki, biorąc pod uwage podobna moc. Ale mnie nie przekonuje, wole 997. ciekawi mnie jednak jaka technika siedzi w tym R35 ze tak dobrze wykorzystuje tę moc.....


Ile masz lat?
Feluke
CYTAT(Honada @ Wed, 23 Jan 2008 - 23:34) *
No jak juz powiedziałem chwilę wcześniej skurczybyk (R35) jest szybki, biorąc pod uwage podobna moc. Ale mnie nie przekonuje, wole 997. ciekawi mnie jednak jaka technika siedzi w tym R35 ze tak dobrze wykorzystuje tę moc.....

Glowa by cie rozbolala od listy czesci ktore to powoduja. wink.gif
Ictus
moim zdaniem jedno... opony...
Honada
CYTAT(Lubczan @ Wed, 23 Jan 2008 - 23:43) *
Ile masz lat?


nie no na pewno mniej niz Ty...zadowolony? twoje ego urosło już wystarczajaco czy jeszcze chcesz poprawić sobie samopoczucie i zwiększyć poczucie własnej wartości, poprzez tak "dojrzałe" komentarze? o co Ci chodzi? stary, wyluzuj...
Lubczan
Nie, po prostu podniecasz się jak 14 latek po obejrzeniu "Szybkich i Wściekłych"

Ontopic:
Ja zrobiłbym jeszcze jeden wyścig - zamieniając kierowców ( co i tak nic nie da, bo widać jak GT-R doszedł 911 na prostej tongue.gif)
*Sajmon
CYTAT(Ictus @ Thu, 24 Jan 2008 - 05:07) *
moim zdaniem jedno... opony...

...i rozstaw kół ?
lightman
Skyline do bólu nie wykazywał żadnej nadsterowności ani podsterowności i miał większą prędkość przy wyjściu z zakrętu nie mówiąc o prostych, wyglądało to trochę jakby Sky trochę pastwił się na słabszym tongue.gif
Ictus
CYTAT(lightman @ Thu, 24 Jan 2008 - 12:19) *
Skyline do bólu nie wykazywał żadnej nadsterowności ani podsterowności i miał większą prędkość przy wyjściu z zakrętu nie mówiąc o prostych, wyglądało to trochę jakby Sky trochę pastwił się na słabszym tongue.gif

no moim zdaniem to zasluga opon... cos tam nawet mowili i pokazywali opony 911 ale ani moj japonski nie jest na tyle dobry zeby zrozumiec ani jakosc filmiku zeby zobaczyc czy chodzilo im o to ze juz sie konczyly opony

a na prostej wcale tak nie dochodzil
*Sajmon
CYTAT(Ictus @ Thu, 24 Jan 2008 - 14:25) *
a na prostej wcale tak nie dochodzil


1585kg i 620Nm przy 2000 obr/min w 997 vs 1720kg i 588 Nm przy 3200-5200 obr/min w GT-R.
Ictus
a nikt nie zwrocil uwagi na pewna naklejke ktora najprawdopodobniej troche podnosi moc w GTR :-)
Sane
CYTAT(Ictus @ Thu, 24 Jan 2008 - 12:45) *
a nikt nie zwrocil uwagi na pewna naklejke ktora najprawdopodobniej troche podnosi moc w GTR :-)


ale te parametry (480PS@6400, 60kGM czyli 588 Nm@3200-5200) przecież są podane w filmie (2:34)... myślisz, że podali parametry dla serii, a jechali wzmocnionym? bo nie wiem ocb huh.gif
*Sajmon
"Mine's"...
...byłoby to zagranie co najmniej nie fair skoro na początku podają dane ze specyfikacji seryjnej :/
Ktoś zna japoński? wink.gif Może coś mówią na ten temat.
Ictus
w srodku byl kubel sparco wiec seria to to nie byla :-)
Sane
CYTAT(Ictus @ Thu, 24 Jan 2008 - 13:11) *
w srodku byl kubel sparco wiec seria to to nie byla :-)


ja widzę dwa kubły Recaro i seryjne pasy bezpieczeństwa...
*Sajmon
Gdzie te kubły Sparco bo ja też widzę tylko RECARO.

Najwyraźniej Japończyki postanowiły popastwić się nad niemiecką technologią wink.gif
2 sekundy na Tsukubie to spoooooro.

Sane
jedyne co mogli zrobić w Minesie to właśnie przełożyć te fotele, wzmocnić hamulce i ew. wydech:
http://www.autoblog.com/2007/12/28/its-off...or-nissan-gt-r/
Honada
CYTAT(Ictus @ Thu, 24 Jan 2008 - 03:07) *
moim zdaniem jedno... opony...


Ictus ma racje panowie!chodzi w duzej mierze o opony a własciwie to ze Porsche śmiga na starych oponach w przeciwieństwie do R35...stąd zapewne różnica...
domin
Macie poczytajcie sobie , niestety po angielsku.

http://www.tyresmoke.net/ubbthreads/showfl...5/Main/1280814/
Mateos
Sky-owi przydałaby się jakaś kuracja odchudzająca, 1700kg to w wuj za dużo.
Albert
ale gadacie, jak potłuczeni
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.