Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [film] Tiff uczy driftowac kucharza :-)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
Ictus

part1
Kwapcio23
No Tiff co jakiś czas uczy kogoś driftować, już nie wspominając o tym że jak wsiądzie w byle jakie RWD to zaraz co drugie słowo w programie to DRIFT, szkoda tylko ze na zawodach D1 nie pokazał zbyt wiele... Ostatnio była gdzieś w tv powtorka 5th gear'a z rundy w ktorej uczestniczyl i mi sie tak przypomniało...
A ten materiał fajny ;-)
Ictus
no nie pokazal zbyt wiele bo samochod mial przerzezbiony a wogole to sie popsul
jordi
jaki przeziezbiony???? Ta toyotka byla niesamowita tylko kierownik poprostu nie ogarnial. Fakt ze miala strasznie ogromnego laga i do 4000rpm nic sie nie dzialo a potem taka smazalnia ze koniec, ale potem jezdzil nia Tony Green i jakos nie bylo problemu wink.gif. No i ten piekny odglos zaworu upustowego najpiekniejszy jaki slyszalem, ahhh.....
piechur
najciekawsza w nowym 5th gear'e byla prezentacja jak dziala launch control w ExigeS.
Just
Drift M5 wydaje sie banalnie prosty... NA, zero laga, nadmiar mocy od dolu...
lightman
W tej Toyocie to widać że Tiff sobie nie radził za kierownicą, zresztą było to widać po jego minie jakby wcześniej nigdy nie miał do czynienia z profi driftowozem...no i w końcu go popsuł :-)
woytek13
Faktycznie w toyocie sobie nie radził, jakby wsiadł do M5/M6 to chyba by więcej pokazał niż w ten sposób. Ale to nie profi drifter i to nie było jego auto. Widać, że to praktycznie jego pierwszy kontakt z wozem. Ale motyw z nauką driftu się już powoli przejada, choć za każdym razem czekam na ten fragment programu biggrin.gif
Kwapcio23
CYTAT(woytek13 @ Wed, 23 Jan 2008 - 14:08) *
Ale motyw z nauką driftu się już powoli przejada, choć za każdym razem czekam na ten fragment programu biggrin.gif


O właśnie! wink.gif To jest prawda! laugh.gif
niC
Co nie zmienia faktu, że jest dużo lepiej niż w TG, tu przynajmniej wiem ze auto ma 500km ,a nie "to auto ma tyle koni ze spokojnie doleci nie księżyc". No ale TG to show... wink.gif

Kwapcio23
CYTAT(niC @ Wed, 23 Jan 2008 - 23:56) *
Co nie zmienia faktu, że jest dużo lepiej niż w TG, tu przynajmniej wiem ze auto ma 500km ,a nie "to auto ma tyle koni ze spokojnie doleci nie księżyc". No ale TG to show... wink.gif


Prosze Was nie zaczynajmy znowu tego tematu laugh.gif
Raceboy
Ooo,w 3:21 w drugim filmiku nawet Mack Polody się załapał smile.gif
rb25det
CYTAT(jordi @ Wed, 23 Jan 2008 - 08:28) *
No i ten piekny odglos zaworu upustowego najpiekniejszy jaki slyszalem, ahhh.....


ten piekny odglos zaworu upustowego to poprostu jego brak laugh.gif
woytek13
A co to?? Ciśnienie zwrotne?? Czy jakoś to się tak nazywa??
rb25det
CYTAT(woytek13 @ Sat, 26 Jan 2008 - 12:21) *
A co to?? Ciśnienie zwrotne?? Czy jakoś to się tak nazywa??

dokałdnie jest to powietrze udezające w łopatki wirnika po zamknieciu przepustnicy.zauwazyłem ze wiekszosc driftowozów w d1 jp nie ma bowów rolleyes.gif
Ictus
moze regulamin zabrania... tak jak w przypadku wurcow
J@RO
CYTAT(rb25det @ Sat, 26 Jan 2008 - 13:15) *
dokałdnie jest to powietrze udezające w łopatki wirnika po zamknieciu przepustnicy.zauwazyłem ze wiekszosc driftowozów w d1 jp nie ma bowów rolleyes.gif


Ale to jest po to zeby wyeliminowac laga i ...... zaje^^chac sprezarke w pare kilometrow... ohmy.gif
tery
CYTAT(rb25det @ Sat, 26 Jan 2008 - 20:15) *
dokałdnie jest to powietrze udezające w łopatki wirnika po zamknieciu przepustnicy.zauwazyłem ze wiekszosc driftowozów w d1 jp nie ma bowów rolleyes.gif


bez przesady, moze wyajtki nei maja, ale sam widzialem taka opcje ze Kumakubo - jeszcze w subaru w finale sie zacial bov greddy i wymienili go w 5min.

Chyba nigdy nie widzialem zeby nie bylo bova.

Moze nowy trend? wink.gif

Ictus - im wszystko wolno. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.