Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ford f150 Lightning
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
dydu
Witam wszystkich!!
Nie wiem jak zaczac ale sie postaram, mianowicie w grodniu wracam do Polski i wlasnie wyslalem mojego f150 i tak sobie pomyslalem ze fajnie by bylo jak bym spotkal kogos kto pasjonuje sie tymi truckami tak jak ja, tak ze jak jest tu ktos kto posiada lub pasjonuje sie w szybkich pickup dajcie znac!!!!! i jeszcze jedno czy jest w Polsce jakis dobry tuner lub serwis aut z USA w szczegolnosci Fordow?z gory dziekuje za odpowiedz
Maciek
rb25det
ostatnio przymiezałem sie do zakupu rama srt-10 ale nie udało sie wygrac aukcji
f150 lighting jest tez zajebisty szkoda tylko ze nie zrobili wersji w manualnej skrzyni amerykańscy leniwcy

w jakiej rejonie polski bedziesz mieszkał??
dydu
CYTAT("rb25det":2ltbpi8w)
ostatnio przymiezałem sie do zakupu rama srt-10 ale nie udało sie wygrac aukcji
f150 lighting jest tez zajebisty szkoda tylko ze nie zrobili wersji w manualnej skrzyni amerykańscy leniwcy

w jakiej rejonie polski bedziesz mieszkał??


sie ma, podkarpacke niedaleko rzeszowa, automat nie jest taki zly , ja mam zamontowany "valve body" i zmiana biegow jest rewelacyjna, trace przyczepnosc nawet przy zmiane z 3 na 4. co do srt10 to scigalem sie kilka razy z nimi i nie przegralem ani razu dodge jest po prostu za wielki i ciezki co wcale nie znaczy ze nie sa szybkie
rb25det
moze kierownikom srt10 słabo szło ogarnianie manualnej skrzynki

a tak powaznie to fajnie musi zapodawac f150 jak z ramem idzie rowno
twoja przewaga w tym ze zawsze mozesz zrobic wydechy zmienic kułko w mopresoze i wydymasz rama a w nim cos dłubnac to juz ciezszy temat
dydu
CYTAT("rb25det":3iwb1t4c)
moze kierownikom srt10 słabo szło ogarnianie manualnej skrzynki

a tak powaznie to fajnie musi zapodawac f150 jak z ramem idzie rowno
twoja przewaga w tym ze zawsze mozesz zrobic wydechy zmienic kułko w mopresoze i wydymasz rama a w nim cos dłubnac to juz ciezszy temat

i tu masz racje 100% zlapanie trakcji w takim srt10 z manualem to prawie mistrzostwo swiata, widzialem tu na torze takiego srt10 ze sprezarka Paxton i koles ledwo zrobil 14sec bo nie mogl zlapac trakcji.no a moj Lightning to nie jest "stock" i jakos sobie tak radze.
z opisu widze ze masz 70' Nove, zawsze mi sie podobala ale niestety nie stac mnie na takie cos, uzywasz ja do jazdy na codzien czy tylko stoi w kolekcji?
rb25det
nova dopiero za pare dni bedzie w porcie w PL

ma to byc auto do streetracingu i bedzie w polsce odbudowywana całaa nastepnie dłubana delikatnie
dydu
no to moze plyna na tym samym statku bo moj tez jeszcze na statku, dlubiesz sam czy masz jakiegos mechanika?
rb25det
sam dłubie z reguły a jak z czyms nie daje rady to jade do piasczena do tomaracing

wysłałem ci pw z kontaktem
bimmerholic
to ja sie pochwale........że poluje na Tacome x-runner smile.gif
mysle ze szybsza niz srt/czy f150 tzn mam taka nadzieje.....tylko na coparcie ciezko
znalezc takiegi pickup-a....a tu mam doswiadczenie z kupowaniem.moze jakas pomoc?
rb25det
CYTAT(bimmerholic @ Fri, 08 Feb 2008 - 23:48) *
tylko na coparcie ciezko
znalezc takiegi pickup-a....a tu mam doswiadczenie z kupowaniem.moze jakas pomoc?


nie rozumiem tej czesci posta??jak napiszesz jakos jasniej moze ja pomoge
co i gdzie chcesz kupic??na copart??
bimmerholic
Postaram sie jasniej...

szukam tacomy x-runner/chce takową kupic koniecznie całą bo dostanie w europie body kitu graniczy z cudem. Mam konto na copart ale tak tego modelu nie opolowalem.
jakby ktos był chetny w pomoca znaleziania i sprowadzenia takiego auta to extra .dziekuje pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.