Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: homologacje historyczne GDZIE TO ZNALEZC??
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Classic rally, race & sportscars
wrooblasty
szukam homologacji do bmw e21 i jakos nie moge znalezc na necie, moze ktos juz cos badał w tym temacie?

pozdro
LuiG
ja kiedyś znalazłem gościa na ebay.de co miał homologacje w pdf do wszystkich aut z listy historycznych, jakieś kilkadziesiąt złotych płaciło się paypalem i wysyłał mailem

zapytaj się Zibi122, bo to on wtedy kupował może ma na swoim koncie dane tego gościa
PietereQ
Hmmm może na stronie FIA?
http://www.fia.com/sport/Regulations/histappjregs.html
Oj wróbel, wróbel...
LuiG
to są załączniki J na poszczególne lata a nie homologacje konkretnych modeli
Japoniec
Przepraszam że się wcinam ale interesuje mnie wg jakiego załacznika jezdzą włosi fiatami 126 w wyścigach płaskich gdzie silniki oraz układy hamulcowe a także konstrukcje auta są dość mocno przerobione. Proszę o pomoc może być na PM.
LuiG
moga jezdzić na podstawie jakichś wewnętrznych krajowych przepisów, można sobie zrobić taką klasę z własnymi przepisami
Japoniec
Tylko pytanie co na to nasi np sędziowie powiedzą gdy zobaczą fiata z 1987 roku z układem hamulcowym z kanta i silnikiem fire ( gaźnikowym ) w tyłku ?
LuiG
patrz grupa E1, jest o tym w innym temacie o wyścigach górskich
cossi
na stronie FIA należy znaleźć odpowiedni numerek. Potem trzeba zamówić homologację w PZM. Koszt 200zł

pozdr.
pz
LuiG
Temat warty odświeżenia. Natrafiłem na sporą głównie staryc homologacji:

http://web.archive.org/web/20050210013401/...eringsattester/

to jest jakieś archiwum, więc może niedługo zniknąć, warto ściągnąć, znajduja się tam skany kilkuset homologacji dla aut głównie z grupy 1 i 2 a także troche z grupy A.

Nie działają już linki do grupy B, wielka szkoda już się cieszyłem że oglądnę ładne rysunki części do delty s4 czy 205 t16 laugh.gif
rpautosport
Powinieneś dostać jakąś nagrodę za to smile.gif
LuiG
Szkoda że nie ma tych nowszych, ściągam wszystko na dysk narazie jest ponad 800 i chyba jeszcze z 500 wpadnie z grupy I huh.gif

Śmieszne są niektóre stare rozwiązania jak np. ważąca 10kg aluminiowa klatka w trabancie laugh.gif


Pod tym adresem:
http://argent.fia.com/web/fia-public.nsf/9...chesHomolog.pdf

jest lista aut i numerów homologacji


Może ktoś widział gdzieś na necie homologacje tych prawdziwych potworów z grupy B ?

wb78
No i kurcze szlag trafił tego linka. Przyłączam się do pytania LuiG, też z miłą chęcią bym obadał grupę B.
franki
faktycznie szlag trafił linka, jak ktoś ściągnął to może by wrzucił na jakiegoś serwera parę sztuk, mnie interesowały by homologacje do różnych modeli Audi\VW i do konstrukcji z bloku wschodniego.

ps: coś jeszcze działa:)
LuiG
Czasami coś jeszcze działa. Zostały mi do ściągnięcia tylko dwa katalogi z grupy 1. Ściągał ktoś wszystkie pliki na raz ? Nie daje rady flashget i jakiś download accelerator każdy plik staje przy 99%, dobrze by było zachować to na kiedyś jak ma zaraz zniknąć....
Albert
ja mam wszystko co udało się pobrać, niestety bez B grupy
Skiba
Albert ile to wszystko zajmuje?
moglbys to jakos udostepnic ?
franki
jakby ktoś mógł (z tych co pościągali) mi przesłać na Maila parę homologacji, a dokładniej:
-Poloneza (A5790, A5204, 657-GR4, 1704-GR2)
-Trabanta (A5210, A5630)
-Wartburga (A5168, A5169, A5411)
-Audi Quattro Gr4 (671)
-Lancia Stratos (640-gr4)
-Celica GT4 (A5363)

był bym naprawdę bardzo ale to bardzo wdzięczny
mój mail: franki_1990@o2.pl
k11
Tam nie było nowych grup, ostały się tylko Gp1, Gp2, z 3 i 4 też chyba były problemy. 1704 leci.

r.
franki
sam ściągam trochę A-grupy więc cześć działa sądziłem że jeżeli ktoś ściągał wcześniej to może działało a teraz nie działa bo minęło trochę czasu.

CYTAT
1704 leci.

dzięki

JJacek
CYTAT('wb78')
No i kurcze szlag trafił tego linka. Przyłączam się do pytania LuiG, też z miłą chęcią bym obadał grupę B.

Strona od czasu do czasu działa. Myślę, że to kwestia dostępności do zasobów archive.org przechowuje 3 PB (PetaBajty) danych. Zauważyłem, że cześć homologacji których nie ściągnąłem za pierwszym razem udało mi się ściągnąć po jakimś czasie.
CYTAT(franki @ Sun, 18 Jan 2009 - 23:06) *
-Celica GT4 (A5363)

Mam A5296 i A5297 czyli Celica 2.0 GT Coupe (ST 162) i Celica 2.0 GT Liftback (ST 162)
CYTAT('LuiG')
Ściągał ktoś wszystkie pliki na raz ? Nie daje rady flashget i jakiś download accelerator każdy plik staje przy 99%, dobrze by było zachować to na kiedyś jak ma zaraz zniknąć....

Flashget daje radę, myślę że to kwestia archive.org, że w prawidłowy sposób ściąganie nie jest zakańczane (zresztą IE i Mozilli nic nie przeszkadza). Polecam plikom, które stanęły na 99%, po prostu zamienić rozszerzenie na właściwe (z .tiff.jc! na .tiff itp) i wszystko będzie działać. Zmianę nazw wielu plików można zrobic automatycznie z użyciem Total Commandera.
Co do B-Grupy to liczę na to, ze będzie jakoś dostępna. Ja nadal we FlashGecie trzymam listę plików i od czasu do czasu ponownie uruchamiam ściąganie. Udało mi się wczoraj np. ściągnąć z 10 homologacji wcześniej nie dostępnych (przynajmniej dla mnie).
Jak na razie mam:
GR1-5000-5299 - 243 pliki, 375 MB
GR1-5300-5599 - 272 pliki, 471 MB
GR1-5600-5856 - 237 plików, 422 MB
GR2-1000-1715 - 455 plików, 535 MB
GrA-5001-5294 - 45 plików, 127 MB
GrA-5295-5426 - 75 plików, 244 MB
GrN-5001-5425 - 1 plik fiat ritmo
GRT-1001-1053 - 23 pliki, 40,8 MB

ps. Wielkie dzięki LuiG za linka !
Burry
Cześć Panowie

Czy ktoś ma może ma w swoich zbiorach ( ja niestety nie mogę ściągnąć sad.gif )
N5415-90_MazdaFamilia4WD
A5415-90_MazdaFamilia4WD
N5286-86_Familia

Baaaaaaardzo będę wdzięczny za wszystko co związane z tymi Madziami.

Pozdrawiam
Burry
PS> czy koś może przeniósł to archiwum gdzieś ???
przem
panowie szukam N-kowej homologacji dla bmw e30 320 i 323 gdyby ktos takowa posiadal w swoich zbiorach albo jakis link byl bym bardzo wdzieczny:) wrazie jak by co wink.gif ufo23@tlen.pl
pozdrawiam
Albert


A5292-86_325i
A5327-87_M3
A5348-88_325ix
A5401-90_318Is

franki
CYTAT
Mam A5296 i A5297 czyli Celica 2.0 GT Coupe (ST 162) i Celica 2.0 GT Liftback (ST 162)

dzięki ale mi te dwie też udało się ściągnąć.
Sliwkoland
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś jest w posiadaniu homologacji nr 3083 oraz 660 ?
Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie , na stronie archiwum co prawda są , ale od 2 tygodni podejmowane próby ściągnięcia ... spełzają na niczym...
Pozdrawiam.
arekk
co to za auto i który rok ???
Sliwkoland
Porsche 924 Turbo , ewentualnie oznaczenie wewnętrzne producenta do Porsche 931 .
Będę wdzięczny za pomoc...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.