Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [E34] SWAP na silnik 3.0d z E39, pomocy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Dynamic Bawaria
Witam mam pytanko gdyz zabrałem sie za przedkładke silnika 3.0d M57 do BMW E34,jesli ktos ma albo mozenapotkał gdzies w necie jakies informacje na temat takiej przeróbki prosze o linki.z góry dzieki i pozdrawiam.
daniel325
odezwij sie do użytkownika buni on przerabiał ten temat
RESPECT
CYTAT("daniel325":wva3lvlm)
odezwij sie do użytkownika buni on przerabiał ten temat


buni przekładał do E30 i z tego co pamiętam miał problem z elektroniką
puz
elektronike ogarnia paweł z Łodzi

ale faktycznie wszelkie pytania odnosnie 3.0d tylko do Buniego
Dynamic Bawaria
dziekuje za pomoc i za namiary,projekt jest w realizacji takze jak zostanie ukonczony zamieszcze dane oraz foty na forum.pozdro Bartek
korona
CYTAT("Dynamic Bawaria":1wrdu1pi)
projekt jest w realizacji takze jak zostanie ukonczony zamieszcze dane oraz foty na forum.pozdro Bartek


trzymam cię za słowo, jestem ciekaw czy elektronika w M57 w końcu się podda, bo jak na razie to chyba aut po takim swapie nie ma? (nie licząć auta buniego to wiem tylko o jednej E36 cabrio)
Dynamic Bawaria
witam.czy ma ktos moze namiary na wyzewej wymienionego Pawła z Łodzi, elektronik gdyz nie moge w poznaniu namieżyc osoby która by sie podjęła podłączena elektroniki do tego samochodu??z góry dzieki i pozdrawiam
sebi
CYTAT("Dynamic Bawaria":1os06pi4)
witam.czy ma ktos moze namiary na wyzewej wymienionego Pawła z Łodzi, elektronik gdyz nie moge w poznaniu namieżyc osoby która by sie podjęła podłączena elektroniki do tego samochodu??z góry dzieki i pozdrawiam


BMW Serwis
Bracia JAgiełło
ul. Św. Teresy 41
Łódź
tel. 042 6536039
RESPECT
CYTAT("Dynamic Bawaria":2knvhjau)
Witam mam pytanko gdyz zabrałem sie za przedkładke silnika 3.0d M57 do BMW E34,jesli ktos ma albo mozenapotkał gdzies w necie jakies informacje na temat takiej przeróbki prosze o linki.z góry dzieki i pozdrawiam.


Dowiedziałeś się już czy da radę ogarnąć elekrtonikę, bo właśnie skończył mi się silnik w w 524td E34 i też myślę nad wsadzeniem 3.0d
keyser
elektronika to nie kłopot, natomiast miska z butem sprzodu, to już większy
Dynamic Bawaria
Witam ponownie,właśnie z ta elektronika jak na razie nic nie ruszyło do przodu gdyz numer tel który mi podano wczesniej nie odpowiada,a jak zadzwoniłem na informacje to podali mi ten sam niestety..... jak by ktos miał jakis inny tel albo moze komórke do Braci Jagiełlo to bym był wdzieczny.Jesli chodzi o miske olejowa to trzeba zastować z E38 i troche przedudowac wózek przedniego zawieszenia.w zasadzie mam auto złozone na gotowo i tylko mi podłączenia elektronik brak..........pozdr
wasyl_wasyl
CYTAT(Dynamic Bawaria @ Thu, 15 Nov 2007 - 09:14) *
Witam ponownie,właśnie z ta elektronika jak na razie nic nie ruszyło do przodu gdyz numer tel który mi podano wczesniej nie odpowiada,a jak zadzwoniłem na informacje to podali mi ten sam niestety..... jak by ktos miał jakis inny tel albo moze komórke do Braci Jagiełlo to bym był wdzieczny.Jesli chodzi o miske olejowa to trzeba zastować z E38 i troche przedudowac wózek przedniego zawieszenia.w zasadzie mam auto złozone na gotowo i tylko mi podłączenia elektronik brak..........pozdr



i jak tam, udało Ci się ukończyć ten projekt? jakie są efekty, no i przede wszystkim gdzie udało się o ile udało się ogarnać tą elektronikę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.