Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Audi Quattro A2
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Classic rally, race & sportscars
rowin
Witam,
mam pytanie, czy ma ktoś może zdjęcie środka rajdowego Audi quattro A2 a dokładnie deski.
rallyfan
http://www.urquattro.at/rallye/rallye_fz.htm po boku jest troche fotek wnetrza i deski.Poszukaj w goglach troche tego jest
PvL


Parys
A co planujesz taka wykonać?


CYTAT("rowin":2vebjebn)
Witam,
mam pytanie, czy ma ktoś może zdjęcie środka rajdowego Audi quattro A2 a dokładnie deski.
rowin
Dzięki,
jestem w trakcie budowy takiego samochodu i zastanawiam sie jak rozwiązać środek, szczerze bardziej podoba mi sie deska z seryjnego quattro.
Parys
A masz jakieś zdjęcia Twojego wozu? Ja też zajmuje się budową A1-A2, szukałem kiedys info na ten temat, w zasadzie tylko Pan Koraszewski okazał się kompetentny


CYTAT("rowin":d1wnu8cm)
Dzięki,
jestem w trakcie budowy takiego samochodu i zastanawiam sie jak rozwiązać środek, szczerze bardziej podoba mi sie deska z seryjnego quattro.
rallyfan
W wyscigu na Zarze startowal ostatnio Zbyszek Cieslar podobnym audi.Nie bylo moze tak mocne jak b-grupa ale wyglada podobnie http://rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?obraze ... onka/1.jpg . Przy okazji pytanie wie ktos jak ida postepy z b-grupowym audi pana Koraszewskiego ?
Parys
Jak byłem ostatnio to B-grupówka moim zdaniem jest moze skończona w 3/4, myśle, że jest spowodowane tym że jest ona bardzo dokładnie budowane, naprawde super precyzja


CYTAT("rallyfan":2w7cnaax)
W wyscigu na Zarze startowal ostatnio Zbyszek Cieslar podobnym audi.Nie bylo moze tak mocne jak b-grupa ale wyglada podobnie http://rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?obraze ... onka/1.jpg . Przy okazji pytanie wie ktos jak ida postepy z b-grupowym audi pana Koraszewskiego ?
rowin
Mam trochę zdjęć tylko samochód ma na razie wstawioną klatkę i jest w trakcie przymiarki silnik i jest przed lakierowaniem wiec nie ma za bardzo co ogladać.
A jak idą prace nad twoim pojazdem ?
Parys
U mnie to troche był inny temat, bo tak naprawde zająlem sie od dupy strony, ale teraz wszystko idze we właściwym kierunku, audi juz jest pomalowana oczywiście w barwy fabryczne, teraz wstawiana jest podloga i progi, poprzednie byly pomylka, samochod wsadzie pomalowany od dolu poza podloga i progami, obspawany, czesciowo zrobiona klatka, silnik wstaiony juz wstepnie jest pozbawiony niepotrzebnych elelemntow, w sumie zostanie zrobic podloge, dokonczyc klatke, pomalowac i polozyc elektryke, a swoja droga mozesz zamiescic zdjecia bo ciekaw jestem


CYTAT("rowin":3so0mp47)
Mam trochę zdjęć tylko samochód ma na razie wstawioną klatkę i jest w trakcie przymiarki silnik i jest przed lakierowaniem wiec nie ma za bardzo co ogladać.
A jak idą prace nad twoim pojazdem ?
rallyfan
CYTAT("Parys":3kahz29c)
Jak byłem ostatnio to B-grupówka moim zdaniem jest moze skończona w 3/4, myśle, że jest spowodowane tym że jest ona bardzo dokładnie budowane, naprawde super precyzja


Dzieki za info , nie wiem czy dobrze kojarze ale slyszalem ze ma wystartowac w Barborce . A zamierzasz jezdzic nim w klasie historycznej w gorskich czy rajdach? Bylo by fajnie brakuje nam w Pl takich aut
Parys
Z tego co mówil mi Pan Koraszewski to chce wystartować w Monte Carlo, co do mojej Audi, to warunki finansowe powodują opuźnienie czasowe, i oczywiście maksem na który teraz moge sobie pozwolić to PPKiA niestety, szkoda bo wóz ma ogromny potencjał no i myśle że za kółkiem też ze mnie nie taka ciamajda


CYTAT("rallyfan":2gchvks7)
CYTAT("Parys":2gchvks7)
Jak byłem ostatnio to B-grupówka moim zdaniem jest moze skończona w 3/4, myśle, że jest spowodowane tym że jest ona bardzo dokładnie budowane, naprawde super precyzja


Dzieki za info , nie wiem czy dobrze kojarze ale slyszalem ze ma wystartowac w Barborce . A zamierzasz jezdzic nim w klasie historycznej w gorskich czy rajdach? Bylo by fajnie brakuje nam w Pl takich aut
flapjck1
w tygodniu u dareczka w strzykulach kolo ozarowa stala skrocona buda od quattro

czekala na piaskowanie

twoja moze?
Albert
ciekawe czyje ...
Bullitt
Twoja pewnie:-)
Albert
nie, jeszcze nie moja
Bullitt
Acha. Jeszcze:-)
flapjck1
ale dodam malkontencko ze jakosc spawow itepe nie przekonywala, co prawda bym to sam szkielet bez zadnych poszyc ( nawet progow ) wiec jeszcze tam beda jakies prace czynione...
Albert
klatka jest ?
flapjck1
nie bylo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.