Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czasy klekotuf ;) na 1/4 mili
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
rennen
Interesuje mnie , jaki jest w ogole jakis... no nie wiem rekord swiata , najlepszy czas jaki znacie w autach napedzanych ON... Czy gdzies jest w internecie jakas strona o tym? Jakie znacie najszybsze auta na rope i co to sa za modele? Wszelkie info mile widziane...
pawelo
jakaś skoda chyba pick-up ze Szwecji czas ok 13s, Keyser kiedys gdzieś pisał... nie pamiętam dokładnie w którym to poscie było ale to raczej nie był rekord świata.
Simon
To była skoda felicja pickup
Master/s
CYTAT("Simon":1bpe56m4)
To była skoda felicja pickup


ciekawe co miała zapodane pod maską---pewniw jakieś nitro
Simon
Dla chętnych - poszukajcie topicu o wynikach na 400m ze szwecji - tam jest ksywka gościa ze skodą - potem poszukajcie jużtylko stronki o nim (ma swoją) w klubie scigantów szwedzkich - są zdjęcia i opisy tego co i jak przerobił.
Kaktus
BMW Alpina chyba D10 jakoś tak. 3.0 BiTurbo, jakieś 270 KM i zabujczy momęt obrotowy. Około 6s do 100 km/h. Tym bym sobie pośmigał tylko pląby musiałbym jakoś lepiej zamocować zeby nie pogubić
Szukałem w necie jakiś informacji o tym i nic. Jak by ktoś coś przypadkiem miał to bym sie bardzo ucieszył z jakiegoś linka
rennen
CYTAT("Kaktus":3mn9i3f2)
przypadkiem miał to bym sie bardzo ucieszył z jakiegoś linka


[url:3mn9i3f2]http://www.users.wineasy.se/aahl/[/url:3mn9i3f2]

polecam , strona znajomego ze szwecji... ogolnie o alpinach... wszystkich...
Kaktus
rennen: dzieki
Myślałem ze ma troszke lepsze osiągi (pamięć mnie już zawodzi ) ale nie wybrzydzam bardzo bym chciał takiego tym bardziej ze nie znajdze bęzyniaka który przy takich samych osiągach spali mi 8l/100 ( a do tego ropy) !!! No i te 500 Nm w tak niskim zakresie
Simon: zawodnik dla ciebie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.