Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gwint a regeneracja
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Technika jazdy samochodem po zakrętach
cibor
Przeszukał archiwum ale nie trafiłem na temat w którym jest satysfakcjonująca mnie odpowiedź.
Pytanie jest takie: Czy da sie regenerować zawieszenia takie jak TEIN, JIC, ZEAL?Mówię o poziomie Tein SS. Chodzi oczywiście o gwinty.
Czy ktoś się tym zajmuje w WWA lub PL? Czy ktoś z użytkowników forum ma taki gwint który był poddany regeneracji? Jak wygląda taka operacja, czy musi być to jakiś specjalny model amorka itp itd.
AdamToyo
Sorki za odkopanie tematu ale dopiero teraz go znalazłem . W katowicach jest jeden gosciu który regeneruje gwint. Jesli ktos potrzebuje namiary moge podac.
tdiik
bilsteiny i weiteci tez ??
AdamToyo
Z tego co pamiętam to ten gosciu mowił mi ze nie regeneruje gwintów ktore maja czpień grubszy niż 20mm i z tego co pamiętam mowił coś za weitec ma dosyć grube czpienie . Nie wiem czy fachowo nazywa sie to czpień w kazdym razie wiadomo o co chodzi.
!markos
bilsteina to sie oddaje do zerkopolu

a czpien to zapewne trzpien...
the.wolf
podłączę się.

Ktos w wawie ogarnia gwinty K.W.? tzn regenracja of course.
pavel
CYTAT("!markos":3i2fjmo0)
a czpien to zapewne trzpien...


....albo tłoczysko
emceha
CYTAT("the.wolf":1rg8onje)
Ktos w wawie ogarnia gwinty K.W.? tzn regenracja of course.


K.W ma wymienne wkłady ale fakt jest taki że regeneracja wyjdzie pewnie taniej niż nowe wkłady Ktoś tu wyrzej pisał o Katowicach więc moze tam spróbuj (poproś o namiary).
przemekGTI
CYTAT("AdamToyo":1l4n5i4u)
W katowicach jest jeden gosciu który regeneruje gwint. Jesli ktos potrzebuje namiary moge podac.


Chodzi Ci o Pecar ? Robiłes u niego amortyzatory? Jesli tak to napisz jak wyszło i ile $, moze byc priv. Ewentualnie podaj namiary warsztatu o ktorym mowisz
Azrael
CYTAT("cibor":35eucl9y)
Pytanie jest takie: Czy da sie regenerować zawieszenia takie jak TEIN, JIC, ZEAL?Mówię o poziomie Tein SS. Chodzi oczywiście o gwinty.



Najbliższy serwis Teina w Wiedniu. Wszytskie modele są w pełni serwisowalne.
Rafi RU
Jeśli ktoś regeneruje gwinty w Warszawie, a nie mówimy o Bilsteinie, to pewnie oni: http://www.amortyzatory.nsystem.pl/inde ... age266.htm

Ja wprawdzie nie robiłem u nich gwintu, ale zadowolony jestem bardzo, utwardzili jak chciałem i przejechałem na tym 2 razy tyle co na KYB'ach ori.

Polecam iść do nich z zawieszeniem, jak obejrzą to powiedzą czy się da, zresztą widziałem u nich jakieś gwinty, a pewnie 1/3 ich pracy to sportowe zawieszenia
Sputnik
CYTAT(the.wolf @ Fri, 19 Oct 2007 - 17:23) *
podłączę się.

Ktos w wawie ogarnia gwinty K.W.? tzn regenracja of course.


Odgrzeje kotleta.

Nikt nie odpowiedział jasno.WIęc zapytam jeszcze raz.
Ktos ogarnia gwinty K.W w polsce?
andrev
Kantorski Marek Warsztat Mechaniki Pojazdowej Regeneracja AmortyzatorówAdres:
woj. wielkopolskie
60-176 Poznań, Rzepińska 13

Godziny otwarcia: b.d.Tel.: 061 868 99
Dane zaczerpniete z tego forum. Sam regenerowalem u tego pana KW wariant 3. Niestety nie moge nic wiecej powiedziec, bo zawieszenie lezy jeszcze nie zalozone.
Sputnik
Ale cenę możesz podać dla potomnych smile.gif
andrev
Za regeneracje 4 amorkow plus chromowanie jednego tloczyska, do tego jeszcze jakas tam zabawa ( juz nie pamietam o co chodzilo ) wyszlo mnie cos okolo 550zl
lukasz87
Teraz ja odgrzeje smile.gif Czy ktoś walczył już u kogoś z KWv1 ? Wczoraj zdiagnozowana tragedia rozlany jeden tylny po 3 czy 4 latach prawdopodobnie z braku osłony...

Ktoś już weryfikował jakieś zakłady ?
Joneg
Ja mam FK. Lag ma rysy i się przycina, potrzebuję wymienić wkłady.
Kto, gdzie i jak.
Będę bardzo wdzięczny. smile.gif
piwo
to i ja odbije. ktos regeneruje w Polsce Nitrony? zerkopol po rozmowie telefonicznej tylko bilsteiny.
Tomek89
zapytaj tu
http://www.techracing.pl/
Vendorowicz
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc spytam tutaj.
Czy KW V3 bez zewnętrznych zbiorników też ma wkłady?
GrzesiekK.
CYTAT(Vendorowicz @ Sun, 29 May 2016 - 23:03) *
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc spytam tutaj.
Czy KW V3 bez zewnętrznych zbiorników też ma wkłady?



Nie, to konstrukcja dwu rurowa rozbieralna w pełni, sam swego czasu zgiąłem jeden KW V3 z Alfy 156 i i wykonywałem do niego nowe drążone "popychacze"
uxon
Podbijam, czy gwint KW V1 mozna regenerowac z dobrym skutkiem? Jak? Gdzie? Za ile?
MisioLBN
Polecam Mxprofi suspension
Chester
Podbijam temat, czy zmieniło się coś w temacie i jest ktoś komu można zlecić gwint do regeneracji? Problem to wyciek oleju.
Czy mamy kogoś w Warszawie z kim można na ten temat porozmawiać?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.