Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mały konkurs (LFS)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
caro
Samochód: RB4 (4WD)
Tor: Westhill International
Tryb: Bicie rekordów
Modyfikacje: dowolne

Chętnie bym się porównał z wami - grającymi na kierownicach. U mnie najlepszy czas wymęczony na klawiaturze to 2:07:68. Wybrałem ten samochód gdyż po drobnych modach mogę śmiało się ścigać/driftować bez kierownicy...
dk_ponczak
dopisz jeszcze na jakim patchu.. ja domyslalem sie, ze na najnowszym wiec pojechalem..
nie znam tego toru zbyt dobrze, bo glownie jezdze po rev (imo ciekawszy) i zrobilem niskie


jak bedzie potrzeba to sie zepne jeszcze
caro
Skąd taka różnica ? Kierownica daje aż tyle ? Czy może masz jakiś mega setup auta ? Patch to ja mam jakiś staary...
dk_ponczak
kierownica.. a set mam z http://www.teaminferno.hu <- tam jest setup na kazdy samochod na kazdy tor
caro
Na tym setup-ie trochę lepiej, ale nadal lol.

EDIT: Obecnie 2:04:47

*Sajmon
Zeeeeepnij się dk_ponczak bo z pewnością ten czas "walnąłeś" po pierwszym lub kilku kółkach

Pojeździłem kilka okrążeń i na razie:
2:00.35 - i jest jeszcze gdzie urywać


--->caro
Ja jeżdżę na myszce więc działaj działaj

EDIT:
Odświeżony po kąpieli postanowiłem spróbować jeszcze raz
1:59.88


Kombinowany czas wyniósłby jakieś niskie 1:59.XX. Pierwszy sektor pojechałem wolniej o ok. 0.4 sek w stosunku do najlepszego międzyczasu w I sektorze (lewy zakręt poszedłem niestety poniżej 140km/h). Potem jeszcze kilka błędów - największy na ostatnim nawrocie. Poniżej 1:59 ciężko będzie mi już zejść, choć kto wie

Ogólnie to na tym torze jeżdżę raczej F1 albo pozostałymi Formułami. Szybki tor pozostawiający jednak spory margines błędu. Szybkie i poprawne wejście w szykanę w środku okrążenia jest całkiem niezłym wyzwaniem
dk_ponczak
raczej Cie nie pobije s4jmon, prawie cale lfsowe zycie pokonalem bokiem, wiec jazda na czas niezbyt mi idzie


moze jeszcze sie zepne, ale watpie.. moze jak natchnienia dostane pozatym niezly czas ponizej 2:00 , WR to 1:94:xx, ale trzeba pamietac, ze ludzie ktorzy robia takie czasy mieszkaja na marsie
*Sajmon
CYTAT("dk_ponczak":jsjc7z6r)
raczej Cie nie pobije s4jmon, prawie cale lfsowe zycie pokonalem bokiem, wiec jazda na czas niezbyt mi idzie


Wcześniej kontruj i nie pozwól aby dupa wyprzedzała przód Walcz, walcz. Zauważ, że w dwóch pierwszych sektorach byłeś nawet szybszy. Tracisz tylko w ostatnim

CYTAT("dk_ponczak":jsjc7z6r)
moze jeszcze sie zepne, ale watpie.. moze jak natchnienia dostane pozatym niezly czas ponizej 2:00 , WR to 1:94:xx, ale trzeba pamietac, ze ludzie ktorzy robia takie czasy mieszkaja na marsie


Heh, Ci ludzie grają w to po kilka godzin dziennie a takie WRy sypią po 1XX okrążeniu, a nie po 1X Szkoda byłoby mi tyle czasu

PS: Gdzie znalazłeś ten WR ? (1:54.XX)
Bo np. na team INFERNO przy setupie jest 1:57.110 - WR: 08/25/2006 - flotch , a na http://www.lfsworld.net, czyli oficjalnej bazie rekordów znalazłem czas 1:56.61 wykręcony przez RudiTurb. Swoją drogą warto obejrzeć jego replay'a [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
dk_ponczak
czyli jednak bylo 1:56:61 na LFSW sprawdzalem
moze jeszcze sproboje pobic, ale bedzie trudno
*Sajmon
Zobaczyłem, że jest potencjał na 1:58.XX i spróbowałem

1:58.93


Nakręcony już poleciałem kolejne kółko i zapowiadało się równie dobrze ale na szykanie mnie poniosło przy tej samej prędkości, niestety rozgrzanej już prawej oponie i wypadłem z trasy Stąd napis: okrążenie nieprawidłowe.
W kwadratowych nawiasach jest najlepsze okrążenie czyli: 1:58.93

Póki co chyba już odpuszczę
caro
Ja nie mogę zejść poniżęj 2:04 na klawiaturze...
dk_ponczak
to wlacz myszke, naprawde jest latwiej
*Sajmon
CYTAT("caro":vn7kynte)
Ja nie mogę zejść poniżęj 2:04 na klawiaturze...


Bo jeszcze nikt nigdy nie ustrzelił muchy z armaty

Tutaj potrzebna jest precyzja i szybkość - klawiatura nie jest w stanie zapewnić Ci obu tych rzeczy naraz, myszka tak.
mile
A ile macie na tym torze w BF1 ?
simpson
CYTAT(mile @ Sun, 02 Mar 2008 - 22:22) *
A ile macie na tym torze w BF1 ?

1:14.46 ale można sporo szybciej. Mnie najbardziej spowalnia chyba kontrola a-trakcji tongue.gif
mile
Można sporo szybciej,mój rekord to 1:12.xx a WR z tego co pamiętam to 1:09.

A tak btw.to IMO ustanawianie rekordów na cudzych setupach jest delikatnie mówiąc,lamerstwem.
greenhorn
CYTAT(mile @ Mon, 03 Mar 2008 - 12:48) *
A tak btw.to IMO ustanawianie rekordów na cudzych setupach jest delikatnie mówiąc,lamerstwem.


Nic dodac nic ujac.

A w temacie, 2.04 zrobilem na stockowych ustawieniach (race_s) po 3 kolkach na myszce (a tego auta nie znam wcale), wiec uwagi na temat strzelania z armaty do muchy jak najbardziej trafne.

Co do BF1 to jedyny udany przejazd (czytaj bez wycieczki w plener) wyszedl w okolicach 1.20 wink.gif BF1 ogarniam tylko w dragu i na owalu. Na razie szkole sie w slabszych formulach, bo lfsa odkrylem dopiero kilka tygodni temu i jeszcze dluga droga przede mna.

Dlatego jestem ciekaw jak wypadaja inni w FBM na roznych trasach. Jak do tej pory niektore z moich wynikow:

Blackwood GP 1.17.31
Westhill International 1.44.34
Kyoto GP Long 2.32.62
Kyoto Oval 49.49

Wszystko na wlasnych ustawieniach, na myszce. Ciekaw jestem jak wygladaja wyniki innych 'normalnych' graczy, bo te z lfsworld, jak juz napisano, ludzie z marsa ustanawiaja wink.gif
mile
CYTAT
Na razie szkole sie w slabszych formulach,


Nie wiem tam,jak dla mnie BF1 jest dużo prostsza od takiej np Formuły V8 wink.gif
simpson
CYTAT(mile @ Thu, 06 Mar 2008 - 21:31) *
Nie wiem tam,jak dla mnie BF1 jest dużo prostsza od takiej np Formuły V8 wink.gif

Ja bardzo lubiałem jeździć FOX'em na Aston Club, ale z nowym patchem (tym dodającym temp. sprzęgła) pozmieniali troche i już nie jeździ sie tak fajnie.
A jeśli chodzi o V8 to już trzeba sie troche napocić żeby tym szybko pojechać (zwłaszcza na myszy).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.