Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mission
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
starfish
mam zagwostke, w "mission" jest zadanie ze trzeba objechac historyczne japonskie auta, trasa new york, aut jest 5 jesli sie nie myle, a ja jestem ze startu gdzies 40-50s za pierwszym autem, ni cholery nie da sie tak pojechac zeby byc 1, na maxa udaje mi sie 3 przegonic i to max

zadanie jest takie:
try to pass them one car at a time after coming out of the long New York straight

postaraj sie przescignac ich jeden samochod zanim skonczy sie /droga przez NY/dluga prosta w NY/?!?!?

i tu nie jestem pewien czy chodzi o wyscigniecie jednego auta zanim skonczy sie ta dluga prosta czy o wyscigniecie zanim zakonczym sie wyscig,
probowalem i tego i tego a nwet byc pierwszym ale to nic nie daje
moze zle to sobie tlumacze??
hwojtek
Da radę. To była pierwsza misja, którą ukończyłem.
Każde auto trzeba wyprzedzać na długiej prostej i oczywiście wygrać wyścig.
Generalnie rada jest jedna: tor jazdy, tor jazdy i jeszcze raz tor jazdy.
starfish
sa przedemna 4 auta a okrazen jest 3,
czyli trzeba byc pierwszym??? bo tresc zadania jest troche niejasna
hwojtek
Tak.
starfish
dzieki ale dalej uwazam ze to nie realne
ogor
CYTAT("starfish":1pevtiv2)
dzieki ale dalej uwazam ze to nie realne


i tu sie z toba zgodze tez mam z tą trasą problemy...
jeszcze 3 missiony mi zostały ale narazie czasu brak
starfish
no troche to dopracowalem bo jestem 2 i brakuje mi 6,49s

Added after 50 minutes:

no normalnie sie da dzieki ze pomoc lece dalej
fonstrompenar
Te misje to mnie doprowadziły do kupna 4 pada:-) zwłaszcza ta o której piszesz:-)
*Sajmon
Z missions zostały mi te ze Skylinem i tunele aero... brakuje mi 2 sek narazie odpuszcze
Wyścig WRCem Pug 206, muszę potrenować tam tor jazdy-kwestia czasu... i wyścig amerykańskich muscle cars Nie mam nerwów do tego auta

Ta misja w NY jak najbardziej wykonalna Na mecie miałem ok. 2.5 sek do przodu. Tak jak mówi hwojtek - tor jazdy i jeszcze raz tor jazdy.
starfish
ta ze skylinem na poczatku wydaje sie byc prosta a przy 3 okrazeniu wydaje sie byc nieosiagalna tez mam z nia problem kolo 3s mam do pierwszego probowalem tworzyc tunele tym z tylu zeby mnie wyprzedzali a pozniej ja ich ale oni jacys dretwi sa i nie bardzo im idzie wyprzedzanie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.