Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mała śmiganka w LFS'a - forum sr.pl
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
trueno2
Pomyślałem, że można pośmigać sobie w LFS'a w gronie ludzi udzielających się na sr.pl? Jakieś propozycje?

Można nawet dzisiaj, wieczorkiem... Zależy jak leży
Erhabe
Nie smiem sie sprzeciwiac tylko trzeba znalezc kogos kto postawi serwer.
trueno2
Fakt, przydałby się jakiś Jeleń [żarcik ], który postawi serwerek. Ja niestety nie dam rady .

Możemy się umówić

Serwer: sr.pl
Hasło: lfs

Jakieś sprzeciwy? Dałem tak, żeby było jak najłatwiej wpisać

Chyba, że sr.pl chcecie zamienić na streetracing.pl?
VectorC
no ok ja sie pisze na cos takiego rozymiem że w fulla a nie demo ??
trueno2
CYTAT("VectorC":5372zqa2)
no ok ja sie pisze na cos takiego rozymiem że w fulla a nie demo ??

Uuu, no to jak chcecie śmigać na full, to śmigajcie . Ja kurde nie mam wykupionego, więc kaszana .

To jak?
VectorC
ja tam jak co to tylko na fullu
Szym
Dopisuje się na śmiganko! No ale na demo bo brak licencji
trueno2
No to jest nas jak narazie trzech, no chyba, że @VectorC się zdecyduje do wieczorka [21:00?]. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś przybędzie .
*Sajmon
Ja również chętnie się dołaczę i przypomnę sobie jak się jeździ bo odkąd GT4 wpadło w moje ręce to tylko to upalam
Erhabe
sory panowie, ze wczoraj nawalilem ale co nieco zwalilo mi sie na glowe wczoraj i nie znalazlem czasu na LFS'a
trueno2
@Erhabe, wszyscy wczoraj dali dupy, ale... ale jest jeden plus tego. Tak sobie pomyślałem, że można przez jakies 3 dni zebrać ludzi, jest już nas czterech [może 5?] i dopiero wtedy zrobić śmiganke.

Mam nadzieje, że wypali
*Sajmon
Ja praktycznie codziennie wieczorkiem mogę... mowa oczywiście póki co o DEMO ver. V
Szym
No to jak panowie kiedy gramy? Widze że coś kiepsko z motywacją
sledz
Ja też chętnie bym pośmigał ale mam problemy z graniem on-line. Tzn cały czas mnie z serwa wywala...
tumba
Ja też bym w zasadzie w demko pośmigał, o ile można oczywiście wink.gif
Deejay
panowie - moze jutro gdzies kolo 23:00 - tak na godzinke (demo)

gdzies na netowym serwie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.