Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapraszam na przejażdżkę moim ulubionym autem:-)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
fonstrompenar
Wiem, wiem, wiem - monotonny jestem ale znów będziemy upalać na pętli północnej

Auto Amuse s2000 Gt1 na moich jakże upragnionych CE28n.
Trasa: Ring
Modyfikacje - tak jak wychodzi od tunera tak upalamy - zero modów.

Fair play- jak zwykle jedno koło pozostaje na torze tudzież krawężniku. Kłamczuszkom mówię SOD OFF

Miłej zabawy - pojeździcie-zobaczycie tak się właśnie prowadzi moje ulubione auto w grze

RANKING :

1. 6:46:367 - fon
2. 6:55:951 - S4jmon
3. 6:58:410 - tomp
4. 7:09:xxx - ogor
fonstrompenar
Oczywiście moi drodzy wirtualni wymiatacze celujemy w czasy poniżej 7 min. Tak tak jest to jak najbardziej ziszczalne.

Szerzę szczere pozdrowienia.
sledz
Jeszcze za mało ci warnów?
Erhabe
WTF ??
Owko
sledz, o co Ci chodzi?
ogor
chciał zaimponować
fonstrompenar
Proszę moderatora o wyedytowanie tych rybnych wybroczyn

pozdrowionka
Owko
na tym podforum nie ma włączonej moderacji

załóżmy, że sledz się pogubił i za chwilę się odnajdzie (zresztą poczekajmy aż sam powie, o co mu chodziło)
sledz
Ja bym mu już walnął warna posta pod postem. Jak chce to pisać to niech też się pofatyguje a ojakiej grze tu mowa. Bo sam szczerze niewiem;p Tzn moja taka opinia;p
ogor
marudzisz...
jak nie wiesz to znaczy ze nie do ciebie adresowany byl ten post
ci co maja wiedziec wiedza

a co do posta pod postem to na tym podforum naprawde tyle sie dzieje ze strasznie to przeszkadza...
fonstrompenar
CYTAT("sledz":1iud02z5)
Ja bym mu już walnął warna posta pod postem. Jak chce to pisać to niech też się pofatyguje a ojakiej grze tu mowa. Bo sam szczerze niewiem;p Tzn moja taka opinia;p


gówno mnie obchodzi co byś "mu" walnął. Nie dotyczy Ciebie temat to spiżdżaj do swojego LFS-a synu marnotrawny.
Owko
sledz, poczytaj najpierw, zanim będziesz wydawał opinię, bo inaczej się bałagan zrobi.

fon - nie podejmuj wojenki proszę

pax chrześcijany!
fonstrompenar
CYTAT("Owko":yg1tqo97)
fon - nie podejmuj wojenki proszę


selbstverstendlich!

mój czas: 7:06:558
sledz
Ok już nic nie mówię... sory...
*Sajmon
Mały OT ale pośrednio jednak związany z tematem
Jaka jest najszybsza droga do odkrycia owej Hondy GT4 katuje od niedawna i zatrzymałem się właściwie na etapie upalania aut na Nordschleife Więc i procencik przejścia gry jak narazie mały - 15%
Chętnie bym jednak zobaczył jak bardzo odstaję od czołówki
fonstrompenar
AFAIR możesz ją kupić za rozsądną cenę u Tunerów - Amuse w tym przypadku.

Bo po przejżeniu tego linka: http://cheats.ign.com/ob2/068/489/489327.html

.... nie znalazłem opcji żeby ona była gdzieś do odkrycia - tudzież wygrania.

pzdr
*Sajmon
A rzeczywiście, u Amuse za 250k. Dzięki! Zbieram kasę
tomp
Zapraszam do dalszej zabawy

6'58.410

Mysle, ze spokojnie 5 sekund do zbicie, ale nie wykluczam <6'50

pozdrawiam.

Do pobicia rekordu (chyba niedługo) ide sie pobawic wolnossącą s2000 by Spoon

pozdro
fonstrompenar
tomp - dobry czas, Ja mój trochę poprawiłem ale jeszcze do Twego mi daleko.

Katujesz na kierze czy na dżojstiku tudzież padzie?

pzdr
tomp
Dziękuję,

dla rozwiania wszelkich wątpliwości jechałem na oponach takich jakie Amuse ma założon eprzy kupnie, nie robiłem downgrade'u na opony typu road.
Faktycznie miałeś racje, samochód jest cudowny w prowadzeniu, a do tej pory myslalem, ze nsx jest najlepszy pod tym względem
Do gry uzywam pada. Mam kierownice ale po przeprowadzce nie mam za bardzo miejsca, gdzie moglbym sie z nia wygodnie rozlożyć
Nie wiem czy juz to zauważyłeś (w porównaniu do CSL'a) ale sporą część szybkich łuków można przejechać bez odpuszczania gazu, gdzie w innych przypadkach trzeba bylo nawet hamować. Po prostu Amuse'a stać na sporo wiecej niz na pierwszy rzut oka mogloby sie wydawac

powodzenia
ogor
takie małe ot zrobie:
jak lubicie jeżdziś s2000 powered by Amuse to polecam Syklina zrobionego przez mines (chyba ni nie poprzekręcałem)
bardzo podobnie się jeżdzi (może troche "grzeczniej" się prowadzi) a moc ma o pare kucy większą

mój czas s2000 to jak narazie 7:09:cośtam ale tylko po 2 okrążeniach więc nie ma co dodawać do waszej listy
fonstrompenar
CYTAT("tomp":3vq7u4kj)
Dziękuję,

dla rozwiania wszelkich wątpliwości jechałem na oponach takich jakie Amuse ma założon eprzy kupnie, nie robiłem downgrade'u na opony typu road.
Faktycznie miałeś racje, samochód jest cudowny w prowadzeniu, a do tej pory myslalem, ze nsx jest najlepszy pod tym względem
Do gry uzywam pada. Mam kierownice ale po przeprowadzce nie mam za bardzo miejsca, gdzie moglbym sie z nia wygodnie rozlożyć
Nie wiem czy juz to zauważyłeś (w porównaniu do CSL'a) ale sporą część szybkich łuków można przejechać bez odpuszczania gazu, gdzie w innych przypadkach trzeba bylo nawet hamować. Po prostu Amuse'a stać na sporo wiecej niz na pierwszy rzut oka mogloby sie wydawac

powodzenia


Właśnie za to ją "kocham". To chyba wina jakiegoś doskonałego zawiasu w serii:-) Czsu robię porównywalne Zondą S tą 7.3 litra na wszelakich trasach ale o wiele wolniejsza jest w zakrętach, bardziej nerwowa i podsterowna.

CYTAT("ogor":3vq7u4kj)
jak lubicie jeżdziś s2000 powered by Amuse to polecam Syklina zrobionego przez mines (chyba ni nie poprzekręcałem)
bardzo podobnie się jeżdzi (może troche "grzeczniej" się prowadzi) a moc ma o pare kucy większą


Mines skyline niestety prowadzi się w GT4 średnio IMHO o wiele lepiej było w GT3 tu jest za bardzo podsterowny śmiem twierdzić.
tomp
CYTAT("fonstrompenar":1am35k9c)
Mines skyline niestety prowadzi się w GT4 średnio IMHO o wiele lepiej było w GT3 tu jest za bardzo podsterowny śmiem twierdzić.


Mines jest duzo bardziej narowisty i faktycznie podsterowny, ale to cecha wiekszosci samochodow 4x4 w gt4. Jakosc zawiasu Amuse'a przejawia sie przede wszystkim podczas hamowania gdzie samochod idzie dosłownie jak po sznurku. Powiem szczerze, ze jechalem na totalnie seryjnych nastawach i nawet nie sprawdzalem, czy samochody te maja regulowane zawieszenie, ale w przypadku Amuse'a niczego bym nie dotykał
Powiem szczerze, ze Amuse spowodowal, ze chce mi sie jeszcze bardziej grac w gt4 a mialem juz spora przerwe

pozdrawiam
*Sajmon
6'55:951

Żadnych modów, uzbierałem 250k, do sklepu i od razu na Nordschleife. Cała trakcja oczywiście na "0".
Na ostatnim zakręcie przed długą prostą jedynie wypadłem (ale to straciłem czas aniżeli zyskałem) na trawkę - ciut za szybko wszedłem w zakręt, złapałem pobocza i poślizg po trawie.

Jest więc jeszcze gdzie nadrabiać
W razie wątpliwości (w końcu nowy tu jestem) zachowałem replay.
Swoją drogą zastanawia mnie ten czas bo w innych autach nie jestem w stanie tak mocno zbliżyć się do czołówki

PS: Pierwsze okrążenie w Amuse miałem 7'02:5xx

PS2: Świetne autko ! Początkowo szkoda było mi wydawać te 250k ale nie było czego żałować Miałem jedynie problem z wyborem lakieru - każdy mi się podobał
*Sajmon
Mały zastój się zrobił więc dla rozruchu dam nowy, z tym że nieoficjalny mój rekord
6'52.641

Nieoficjalny bo wypadłem na trawę zaraz po Pflanzgarten (tam gdzie jedzie się najpierw w dół, jest mała hopka i od razu ostry zakręt w prawo, w nim lecimy ok. 160km/h, po lewej jest żwir, a za nim seria esowatych zakrętów, potem już tylko kilka zakrętów do najdłuższej prostej) gdzie są te esowate zakręty. Żeby przejść przez nie na pełnym gazie trzeba się dobrze złożyć w pierwszy z nich - mi nie wyszło i na ostatnim z nich poleciałem na trawę nie uderzając w bandę no ale jednak...
Dlatego więc czas nieoficjalny i taki bardziej na rozgrzewkę Nie wpisuj go fonstrompenar na listę.
Można przejechać czysto w czasie poniżej 6'50.
Może w tygodniu, a może w weekend jeszcze pojeżdże...
fonstrompenar
Dzisiaj idę na dyżur parkingowy - poczynię wszelkie starania żeby złoić Ci tyłek - choć wątpię...

pozdrowionka:-)

Żem zakasał rękawy i żem se trzasknął nowy czas : 6:46:367
*Sajmon
CYTAT("fonstrompenar":3qlfd5su)
Żem zakasał rękawy i żem se trzasknął nowy czas : 6:46:367


No nie zdam jutro tego egzaminu z PKMów.. nie zdam
Na jakieś 6:49 to receptę mam.... ale 6:46
Jeszcze w poniedziałek ten kolos
Ale jak tylko poprawię czas M5ką to podejmuję wyzwanie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.