Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tak apropos zbiorowego pogrywania...
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
Owko
na 50 userów forum o grach 24 osoby przyznają się do pochodzenia Warszawa&surroundings, a 6 osób jest w Poznaniu.

Mam takie dream, że w styczniu w Wawce chcę zorganizować u siebie maraton Nurburgring 24h - obraz z projektorka rzucony na ścianie, kiera w dłoń, głośniki pewnie też ktoś będzie umiał podłączyć i jadziem

Żonę i pieska trzeba będzie wysłać do jakiego spa, czy coś i można pocinać. Mam nadzieję, że uda mi się to zorganizować, tymczasem może już wcześniej jakaś grupka się spotka zainspirowana powyższym (ja niestety na emigracji zarobkowej, więc do stycznia się nie da ).
fonstrompenar
Głębszej integracji GT-4 junkies - ów mówię za a nawet przeciw

Owko mogę czuć się zaproszony? ( z padem przyjadę swoim wysłużonym ).

Obraz 60 cali na ścianie tudzież płachcie jedwabnej - o jejku. fajne to.
Owko
fon - Ty będziesz na osobnej odpalonej konsoli robił szkółkę dla zgromadzonej gawiedzi - zważywszy, że najlepsi normalnie robią circa 120% Twoich czasów
rennen
To trzebaby zacząć grać znowu żeby nie było blamażu, a teraz rzadko grywam w GT4 bo po 1 nie mam czasu w ogóle ostatnio, po 2 i tak mam prawie 100% w GT4 (Brakuje paru pierdół o które nie chce mi się spinać).. Trzeba znowu zarzucić kierownicę na stół.. Robota nie zając, nie ucieknie
darkcrovax
rennen - z pkt 2 miałem podobnie aż nie zobaczyłem pieknego komunikatu "Savegame corrupted". Wtedy ta gra wciąga od nowa
PrOsIaQ
bardzo mi sie to podoba ;D proponuje nawet jesli to mozliwe wystartowac na dwie konsole, z dwoma projektorami ;D (nie znam sie na graniu w GT po sieci - da się moze?)

ustalic termin tylko, bo trzeba bedzie pocwiczyc (chwilow o w ogole nie gram)
fonstrompenar
CYTAT("PrOsIaQ":2qctfdrc)
bardzo mi sie to podoba ;D proponuje nawet jesli to mozliwe wystartowac na dwie konsole, z dwoma projektorami ;D (nie znam sie na graniu w GT po sieci - da się moze?)

ustalic termin tylko, bo trzeba bedzie pocwiczyc (chwilow o w ogole nie gram)


Ja swój złomowy zestaw mogę przytachać - nie ma najmniejszego problema Dam wam w kość 469 konnym gilem (aka Rufi YB) na Road Tires na Ringu
Owko
2 projektory mogę mieć...
2 ściany nie
PrOsIaQ
o nie.. to klopot.. fajnie by bylo zrobic rywalizacje na dwa teamy
fonstrompenar
CYTAT("Owko":1amf5ra1)
2 projektory mogę mieć...
2 ściany nie


IMO to jeszcze lepiej - można nałożyć 2 obrazy na siebie i porównywać tory jazdy a tak na poważanie ja się zadowole też szklanym okiem . whatever byle więcej niż 7 cali z uwagi na moją wadę nerwu wzrokowego
darksmile
podoba mi się. Treningi czas zacząć. Ktoś nagra mi GT4 bo mi gdzieś ori zaginął?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.