Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: LFS na klawiaturze
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
caro
Co i jak ustawić żeby dało się grać na klawiaturze ? Na ile nastawić tempo szybkiego skrętu / tempo powrotu ? Jak ogarnąć na klawiaturze poślizg na prostej przy dużej prędkości ?
Erhabe
Kiedy grałem na klawie to parametry miałem następujące
tępo skręcania i powrotu 1.00
mnożnik szybkiego skrętu 2.00
mnożnik wolnego skrętu 0.50

jakoś dało sie latać bokami ale szczerze mówiąc komfortowo i pewnie się na klawiaturze nie da jeździć dlatego zachęcam do przerzucenia sie na mysze.
Neo_PL
dolaczam sie do prosby Caro o setup na klawe

a co do tej myszki to probowalem na tej myszce i jakos dziwnie mi sie jedzi i wogole nie za bardzo daje rade a i tak btw trza miec inny setup na myszke??
Erhabe
[url:31yga7it]http://setupfield.teaminferno.hu/[/url:31yga7it]

Tutaj macie trochę setupów, z własnego doświadczenia wiem, że trzeba testować wszystkie, wybrać jeden, poprawiać i męczyć na torze do upadłego

Jazda na myszce wymaga przyzwyczajenia, ale wierzcie mi że warto się przerzucić, dawno dawno temu mój pierwszy przejazd na myszce był o prawie sekundę lepszy od mojego ówczesnego PB na klawiaturze.

W razie czego mam swój własny, prywatny, osobisty setup do XRT na myche, przy paru błędach udało mi się wykręcić 1:25:69 na Blackwood GP. Gdyby ktoś chciał to piszcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.