Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: volvo t5 ?? 2,435????
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Stron: 1, 2
KAMIL PULA
potrzebuje pomocy mam wlasnie w kupnie takie auto , w katalogach ma ono 200km dokladnie o pojemnosci 2,435 a ja na trafilem na orginalne GT ?? czy ktos wie ile to ma KM I czym sie rozni od nie GT , i czy glowica bedzie pasowala od zwyklego ??z gory bardzo dziekujeeeeeeee!!
Stang
Jeśli już Volvo to kup se lepiej Volvo S60 R AWD (300KM) 2.5 TT właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem takiego cacka jak na serie to rewelacja
rb25det
CYTAT("Stang":ej56u762)
Jeśli już Volvo to kup se lepiej Volvo S60 R AWD (300KM) 2.5 TT właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem takiego cacka jak na serie to rewelacja


a ja wczoraj 4x skillowałem takie s60r moim starym tanim bmw m3 3.0 volvo nalezy do mojego kolegi i auto naprawde fajnie podaje dotego ten wypasior w środku sory za O.T.

Added after 2 minutes:

CYTAT("KAMIL PULA":ej56u762)
potrzebuje pomocy mam wlasnie w kupnie takie auto , w katalogach ma ono 200km dokladnie o pojemnosci 2,435 a ja na trafilem na orginalne GT ?? czy ktos wie ile to ma KM I czym sie rozni od nie GT , i czy glowica bedzie pasowala od zwyklego ??z gory bardzo dziekujeeeeeeee!!


głowica jest raczej ta sama wiekszosc tych aut rózni sie tylko turbinami i programem ecu
SajneK
to zobacz co robi takie volvo po chipie
http://videos.streetfire.net/search/vol ... 6c96e8.htm

Polcam te autko
rb25det
CYTAT("Stang":3240n3wk)
Volvo S60 R AWD (300KM) 2.5 TT właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem takiego cacka jak na serie to rewelacja


szkoda ze w automacie
Bodek
CYTAT("rb25det":urekd9hh)
a ja wczoraj 4x skillowałem takie s60r moim starym tanim bmw m3 3.0 volvo nalezy do mojego kolegi i auto naprawde fajnie podaje dotego ten wypasior w środku sory za O.T.


scigales sie z manualem ?

i pierwsze slysze cos o wersji GT
rb25det
tak manual

własnie dzwonił kolega umówilismy sie na kolejny pojedynek dzis wieczorem nie moze przełknąc przegranej chyba

viewtopic.php?p=451523#451523

KAMIL PULA
wlasnie to jest to GT podobno 260KM mialo jak woda nie wylecila i nie poszla glowica, jak myslicie ?? olej zrobil sie jak woda, i nie smarowal glowicy ?? mogla pasc turbina i panawki ale w niedlugim czasie TATA rycho oceni, glowica chyba jest smarowana na samym koncu ukladu olejowego ,,,a to volvo to naprawde GT mam tak w dowodzie W PL zadkosc OBEJZYJCIE http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0020746983

Added after 4 minutes:

I JEST TO nie 2.3 tylko 2.435 czyli jak kupie zwyklal 200km i podepne pod turbo i pod komp , i jesli turbo nie padlo to bedzie to chodzzilo jak nalezy , a i spojrzalem w ksiazke w przadze mam orginalny system naglosniania 7 glosniko a w tyle 5 , czy w kazdym volvo istnieje taka sam ilosc glonikow , jest to ststem :system naglosnienia dolby PRO LOGIC SURROUND SOUND,
rb25det
bardzo ładna ta coupe zawsze mi sie podobała a najbardzie w tym miedzianym kolorku
KAMIL PULA
chyba oprocz navi posiada wszstko , skora ALCAMBRA czy jakos tak to sie pisze ] poggrzewane fotele , czujniki deszczu wlanaczja wycieraczki na lampach , chyba wlanczaly ;];]tylko ten kutttaa ss dl mi fele zimowe 16 bo kur ww aa co sie potem dowiedzielm mial kozak 17 ,glowica poszla bo stuknal przadem i hyba jak wyminili chlodnice to dobrze tego nie odpowietrzzyli i sie przegrzal z braku plytu ojej o formule 0W nie wytrzymal tej tempertury i nie poszedl na glowice , taki sie zrobil zadki ze wy je balo go dolem na uszczelce miski olejowej ale troche;] tai byl warsztat, ale jak o odbieralem to jak w NITFORSPEED GRY wygladal garaz PERFORMANCE CARS wszstko oooojojjj moce niekiepskie duzo subaru i evo , pan zmadrzal ale po czasie
Added after 6 minutes:

CYTAT("rb25det":3i7f1k3p)
bardzo ładna ta coupe zawsze mi sie podobała a najbardzie w tym miedzianym kolorku
DZIEKUJE , ale ciekawe co z tego bedzie , znaczy sie moj papa ;] ma goscia co jego matka jest w szwecji i ma na podworku 2 ,3 volva rozbite i wrazie czego czesci na zamowienie nie ma problemu tylko te koszta ;]

Added after 1 minutes:

2,3 letnie nowym uzytkownikiem jestem tej stronki wczesniej ja czasmi uztwalem i moge czasmi cos zle gdzies w[pisac
rb25det
17 te auta seryjnie miały

a twoje posty są mocno zakrecone i nie kumam czasami o co ci chodzi
KAMIL PULA
i cos mi sie klawiatura je b iiee, ucina litery lub...

Added after 2 minutes:

wiem ale opcja gt dostawala 16 alu na zime z zimowymi oponami a 17 z letnimi a kut asss dal mi 16 , a potem to wyczytalem w ksiazce ktora mi dal.

Added after 9 minutes:

aaa i czytalem gdzies jak szukalem tej GT to mozna 500 Nm, z niej pociagnac tylko , CIEKAWE jakie to koszta ?? a iel ma momentu obrotowego takie s60 300KM?? DZIEKI ZA odpowiedz?? potrzebuje konkretnych danych oczywiscie w jezyku polski co tam jest zamontowane czego nie ma w 2.5 t5 200KM, A moze w takim GT tez jest 200km ale znalazlem jdnego pana ktory ma to od nowosci i mowi ze 260km gt,
Stang
CYTAT("rb25det":13ejxrv7)
CYTAT("Stang":13ejxrv7)
Volvo S60 R AWD (300KM) 2.5 TT właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem takiego cacka jak na serie to rewelacja


szkoda ze w automacie


Jakiegoś softa się zapoda i będzie dobrze
Stanga nie sprzedałem ale jest do sprzedania
Teraz wsadzam szelesty w inne sporta bo plaskacze mnie nudzić zaczynają
KAMIL PULA
TO CHlopaki ile mozna mu najwiecej podkrecic bez wyminiania turbiny na sofcie ?? ciekawe czy turbo ma taka sama wydajnosc jak 2,5 t5 normalana co ma 200KM czy 225km sam nawet nie wiem dobrze, zamotki same w tych volvo z tymi mocami??
KAMIL PULA
i 2 male pytanko jesli kupie 2.3 t5 240km i podepne go pod kompa z mojego ??bedzie tochodzilo ??przynajmniej odpali?? z gory wielkie dzieki !!;]

Added after 2 minutes:

PS ?? czy musze zmieniac instalacje ?? sory ale nie znam sie na tym jak narazie ;] za bardzo ;];]smile.gif
SajneK
Kurde koleś, pisz ze składem i ładem, edytuj posty, korzystaj ze slownika, wypunktuj pytania, używaj interpunkcji, 2x pomyśl zanim coś napiszesz, a napewno znajdziesz potrzebne Ci informacje, bo w takiej formie jak teraz nasówasz to nie dogadasz sie.

Pozdrawiam
Brzoza
Przeczytalem twoje posty i zupelnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Kupiles, kupujesz, masz zamiar co i jak??
s60r ma silnik 2.5 litra i 300KM. Po samym chipie masz 350, po chipie i turbo plus dolot i 3" pelen wydech mozesz miec w granicach 400 na silniku. Mozna i wiecej ale w tych granicach leci dol silnika plus naped.
250(260) KM na T5 z silnikiem 2.4 litra.

Pisz dokladnie z z sensem!

P.S. piszesz cos o czy mnie masz pojecia - wersja GT. To znaczy GearTronic czyli automat z mozliwoscia recznej zmiany biegow +-. Dostepne w T5 i R.
KAMIL PULA
...dziekuje za szczera odpowiedz ...moze byc i ostra nie pzreszkadza mi , wielka pomoc , a dopiero dzisiaj zobaczylem ze mam 2 podstrone ,;] zanim ja zobaczylem zapodalem 2 posta , pewnie znowu zostane zjechany ale to na dobre mi wyjdzie , czlowiek uczy sie na wlasnych bledach ... dziekowa za objasnienie mi paru rzeczy l;];]

Added after 39 minutes:

CYTAT("Brzoza":2ras1t9u)
Przeczytalem twoje posty i zupelnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Kupiles, kupujesz, masz zamiar co i jak??
s60r ma silnik 2.5 litra i 300KM. Po samym chipie masz 350, po chipie i turbo plus dolot i 3" pelen wydech mozesz miec w granicach 400 na silniku. Mozna i wiecej ale w tych granicach leci dol silnika plus naped.
250(260) KM na T5 z silnikiem 2.4 litra.

Pisz dokladnie z z sensem!

P.S. piszesz cos o czy mnie masz pojecia - wersja GT. To znaczy GearTronic czyli automat z mozliwoscia recznej zmiany biegow +-. Dostepne w T5 i R.




a zobqcz tego linka jest on w jezyku .ang nie duzo czaje ale po lebkach i dane mozna zalapac;] http://www.volvoclub.org.uk/c70coupe.shtml pisze tu ze GT-pack ma 2 silniki 2.3 odprezony 8,5 i chyba ma mocniejsz turbine i ma 240 kucy a ten 2,5 GT ma jedyne 200KM stopien sprezania 9 i turbo slabsze chyba i mnie powietrza wpompowuje ,,,, moze byc podobnie jak w s40 T4 200KM s40 turbo 160km co ty na to?? i jesli mialbym 200km 2,5 i przy 1.800 lapie pelnal moc /co ty na te dane i jesli mam 200km co zrobic zeb bylo 260 , moze tez mam slabsza turbine ?? CO TY NA TE DANE Z TEGO LINKA?? MYSLE ZE ODPISZESZ dziekiii. mile widziane osrtre wypowiedzi iszczere ;]

Added after 16 seconds:

http://www.volvoclub.org.uk/c70coupe.shtml
Brzoza
Boszzzze, widzisz i nie grzmisz. Czy Ty sam rozumiesz co napisales? Bo ja mam klopoty.
Po pierwsze o jakim modelu piszesz C70? Taki chcesz kupic? Po drugie, all modele Volvo maja takie same silniki. I wymienilem ci juz ze 2.5T ma 200KM, a T5 (2.4litra High Pressure Turbo)ma 250.
Po trzecie GT to w tym linku Grand Touring Pack czyli dodatkowy pakiet z ECC, elekt. fotel kierowcy, komp, in dash 3cd itd. Te dane sa dosc stare z tego co sie orientuje.
Zeby z s60 (tego modelu sie trzymajmy) z silnikiem 2.4 T z LTP (Light Pressure Turbo), ktory ma 200KM zrobic 260 na silniku potrzebujesz dobrego chipa, downpipe, pelen wydech 3" i moze cos jeszcze (lzejsze kolo zamachowe?) Oczywiscie mowie o standardowej turbinie. Lepiej zainwestowac ta kase w T5 zchipowac i cieszyc sie 300KM na "dzien dobry"
Cos jeszcze?

A tak wogole to o co Ci chodzi?
pegas
Hmm w C70 najmocniejszy silnik,czyli T5 to chyba 2,3T 240 KM,czy nie?
Brzoza
Od 98r- 236, od 2003r - 242,
KAMIL PULA
dobra zaczniemy jak w szkole podstawowej : silnik jaki mam to 2.5T okolo 193KM 2.5 -2435cc, silnik 2.3 o ile mi wiadomo to 2319cc i jest on najmocniejszy w c70 240KM +- ;] , a jaka pojemnosc ma 2,4?? dokladnie sredniaca i skok ttloka jesli mozna <2.5 83 na 90 2.3 81 na 90><2,4 ??> czyli c70 2,3 240KM ile mozna na czypie zrobic?? PS- chodzi mi o to ze mam walniety silnik i nie wiem czy go robic 2,5<2435> bo to pelna wersja ze wszstkim nawet spzred grajacy ;] double pro logig surand system jak w kinie domowym:) i z takimi wypasami miec 193KM to ja wole taczke /zartuje I mam w kupnie 2,3 2319ccm ten silnik 240+-/ korpus , glowica i dol nie ruszny!! tylko bez ospzretu !! i jesli zaloze soje wtryski podepne swoj komputer kolektory < dawka paliwa bedzie wstrzykiwana chyba jak w 2,5> poprostu uzbroje go w wszstkoz 2,i jaka bede mial moc ;];];] a moj silnik 2,5 ile wytrzyma kucy pzry podawaniu coraz wiekszej turbiny /niechce ruszac kanalowdolotowych / i zamiat cip z jakiejs firmy tuningoewej dobry okolo 2,5tys zl , jakis sofcik ;]

Added after 6 minutes:

belki wtryskowe , wtryskiwacze jesli chodzi o rozmiary zewnetrzne ,wtyczki kable , gniazga , pzrepinija sie normalnie jak orginal z 2,5 2435ccm do 2,3 2319 ,chodzi mi o to zeby nie pzrerabiac instalacji cos ucianc i cos dodawac ;] ze jak kupie nie uzbrojona 2,3 to zeby wszstko podpasowala na rozmiary wewnetrzne i czy odpali silnik?? 2,3 z uzbrojeniem 2,5 i co jesli wsadze same turbo zaminie z 2,3 do 2,5 bez dotykami kompa , bedzie cos czuc ?? PS traktujcie mnie jak 1 klasiste co lepej a co gorzej krok po kroku ,,,,naparwde dziekiiiiiiiiiiii. WIELKIEEEEEE
MegaT4
Sorry że sę trącę ale widziałem wielu już na tym forum "udanych" ale ten jest nesamowity...
Kolego opanuj sie!!! to nie czat ani nic w tym stylu, zachowujesz się jakbyś się czegoś białego nawciągał do nosa. Piszesz wszystko i o wszystkim na raz!!! Koledzy Ci zwaracają uwagę ale ty praktycznie na to nie reagujesz. Ochłoń troszeczkę bo mnie przerażasz i widzę, że chyba nie tylko mnie... POMYŚL zanim napiszesz. I naprawdę rzuć to świństwo
PS> oczywiście mam nadzieję, że się mylę i uznamy to za dobry żart...
KAMIL PULA
CYTAT("Brzoza":1obxbewz)
Przeczytalem twoje posty i zupelnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Kupiles, kupujesz, masz zamiar co i jak??
s60r ma silnik 2.5 litra i 300KM. Po samym chipie masz 350, po chipie i turbo plus dolot i 3" pelen wydech mozesz miec w granicach 400 na silniku. Mozna i wiecej ale w tych granicach leci dol silnika plus naped.
250(260) KM na T5 z silnikiem 2.4 litra.

Pisz dokladnie z z sensem!

P.S. piszesz cos o czy mnie masz pojecia - wersja GT. To znaczy GearTronic czyli automat z mozliwoscia recznej zmiany biegow +-. Dostepne w T5 i R.



nom u mnie to jest chyba , cos gosc mowil GEARtronic ze posiada zreszta sam ocen lawarek sie powinien roznic od automatu zwyklego , i moje jest 2.5t a nie t5 i to posiada ;]
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0020746983 TO JEST TEN AUTOMAT ?? ...tronic ///jak jest to znowu sie cos nie zgadza bo to nie jest T5 ani R tylko 2,5 2435ccm turbo

Added after 7 minutes:

... kurwa my tu sie klucimy ,a na ANGLIE moglo byc mocnijsze NP--subaru wrx czy sti,nie znam sie wiemze ktores jest slabsze i to o wiele ale mowimy tu teraz o 2 takich samych oznaczenia ,mieszkalem kiedys z gosciem co mial;]to w 340km niezle chodzi;];];]>>> ma w POLSCE 220km lub 240 KM A w angli SA Z JAPOMI ORGINALNE O TYM SAMYM OZNACZENIU I 280km TAKIE Z roku 1994 do 2000 sie trafiajal NIC NIE DOTYKENE OZNACZONE JAK WPL

Added after 2 minutes:

CYTAT("MegaT4":1obxbewz)
Sorry że sę trącę ale widziałem wielu już na tym forum "udanych" ale ten jest nesamowity...
Kolego opanuj sie!!! to nie czat ani nic w tym stylu, zachowujesz się jakbyś się czegoś białego nawciągał do nosa. Piszesz wszystko i o wszystkim na raz!!! Koledzy Ci zwaracają uwagę ale ty praktycznie na to nie reagujesz. Ochłoń troszeczkę bo mnie przerażasz i widzę, że chyba nie tylko mnie... POMYŚL zanim napiszesz. I naprawdę rzuć to świństwo
PS> oczywiście mam nadzieję, że się mylę i uznamy to za dobry żart...




bialy proszek i zielone liscie ;] albo puszi po dziesiatkch redbulli i podobnych specyfikach;] ogarniasz szybciej niz kazdy a CIEBIE nikt nie ogarnia //ps;]

Added after 1 minutes:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0020746983 ----- jaka to ma skrzynie ?? tronic ??czy auto ??

Added after 2 minutes:

CYTAT("Brzoza":1obxbewz)
Przeczytalem twoje posty i zupelnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Kupiles, kupujesz, masz zamiar co i jak??
s60r ma silnik 2.5 litra i 300KM. Po samym chipie masz 350, po chipie i turbo plus dolot i 3" pelen wydech mozesz miec w granicach 400 na silniku. Mozna i wiecej ale w tych granicach leci dol silnika plus naped.
250(260) KM na T5 z silnikiem 2.4 litra.

Pisz dokladnie z z sensem!

P.S. piszesz cos o czy mnie masz pojecia - wersja GT. To znaczy GearTronic czyli automat z mozliwoscia recznej zmiany biegow +-. Dostepne w T5 i R.




a ja mam w dowodzie c70 GT AUTO ps // to wychodzi jak by milo 2 skrzynie ;;] sorry zaruje i co ty na to po huj GT zaraz za nim AUTO

Added after 4 minutes:

nie teraz to na serio serio jesli maja to tylko T5 i R TO CZEGO ja mam ??
Brzoza
Staaary sorry ale ja sie poddaje. Moze ktos inny cos rozumie z tego belkotu.
Podalem ci co i jak.
Nie mozesz przelozyc turbo z HPT do LPT bo to inny stopien sprezania. Jak masz LPT to chip i reszta, jak HPT to to samo. Ile uzyskasz ci podalem. Wejdz na http://www.rica.nl/index.php?phmu=21&pctt=14
Wersja "R" jest zarezerwowana tylko i wylacznie (jak narazie) dla s60.
Stang
Ale ktoś tu na kasztanił
deenbe
CYTAT("Brzoza":2v6lavrc)
Wersja "R" jest zarezerwowana tylko i wylacznie (jak narazie) dla s60.


v70 R byl jeszcze
Brzoza
CYTAT("deenbe":2zitzvbl)
CYTAT("Brzoza":2zitzvbl)

Wersja "R" jest zarezerwowana tylko i wylacznie (jak narazie) dla s60.


v70 R byl jeszcze

Byl i jest, racja, ale to s60 tyle ze bagaznikiem
Bodek
i 850 T5-R i S70 R

dobra a teraz spytam czy kupiles juz to czy chcesz kupic ?
KAMIL PULA
.....no to KURWA teraz nikt nie ogarnie ;] znowu cos namieszam ;];];] samochod stal w warsztacie co robia JAPONCE i to wiadomo jakie;];];] volvo w angli sie nie robi ,,,, NO I TERAZ SILNIK ma kod z ktorego wyszlo ze to 193KM ,PAN OCZYWISCIE UMIE UZYWAC sufmiarke;] i mikromierz ;]] SREDNICA CYLINDRA silnik 2.3T5 <240KM+-> 81 NA 9O ,<2319CCM> // SILNIK 2,5 83na 90 2435CCMM MOC 193 do 200km !!!! tuleje nie maja progow nic MNIEJSZA Z TYM skad tam KURWA 86!! SREDNICA!! 86!!

Added after 1 minutes:

CYTAT("Bodek":2s7j6z7q)
i 850 T5-R i S70 R

dobra a teraz spytam czy kupiles juz to czy chcesz kupic ?



kupilem !! tylko nie wiem co to kurwa jest!! napewno kupilem kota w worku;];];] tylko czy czarnego czy siwego;];]

Added after 5 minutes:

MADRALE ;] SKAD 86!!

Added after 9 minutes:

CYTAT("Brzoza":2s7j6z7q)
Staaary sorry ale ja sie poddaje. Moze ktos inny cos rozumie z tego belkotu.
Podalem ci co i jak.
Nie mozesz przelozyc turbo z HPT do LPT bo to inny stopien sprezania. Jak masz LPT to chip i reszta, jak HPT to to samo. Ile uzyskasz ci podalem. Wejdz na http://www.rica.nl/index.php?phmu=21&pctt=14
Wersja "R" jest zarezerwowana tylko i wylacznie (jak narazie) dla s60.



a co sie stanie jak zaloze turbo od 2,3 2319ccm HPT bez rusznia niczego;];]samo turbo , sumie jak bedzie miesznaka zbyt uboga to tez zle bo beda sie wypalaly tloki ----jak bedzie to jezdzilo z sama turbia HPT ----CZY NIE BEDZIE JEZDZILO ?? I SKAD KURWA 86SREDNICA

Added after 2 minutes:

CZEKAMMMM 86?? KTO PIERWSZY TEN LEPSZY -madrzejszy bardziej obeznany ;];] poprostu stwierdze ze naprawde ktos ma pojecie ;] 86 srednica ?? co i dlaczego a z kodu wynika 193km, czy ktos by w angli przebijal nr;];] niesadze
rennen
Nie da się z tego nic zrozumieć. Sformułuj swój problem w najbardziej jednoznaczny i precyzyjny sposób jaki można, opisany po kolei od początku do końca. Tak mimo najszczerszych chęci nikt nie będzie w stanie ci pomóc, ponieważ nie da się wywnioskować o co ci chodzi. Usiądź, wypij ziółka na uspokojenie, pisz powoli, ogranij interpukncję, wielkie/małe litery, nie stawiaj co 2 słowo emotów typu " ;] ". Ani przerywników typu "!@#$%". Podziel wypowiedz na sensowne zdania. Wtedy napewno powoli dojdziemy do prawdy .
Bodek
napisz mi na PW numer VIN to ci powiem ile masz koni
KAMIL PULA
CYTAT("rennen":3un4vq1r)
Nie da się z tego nic zrozumieć. Sformułuj swój problem w najbardziej jednoznaczny i precyzyjny sposób jaki można, opisany po kolei od początku do końca. Tak mimo najszczerszych chęci nikt nie będzie w stanie ci pomóc, ponieważ nie da się wywnioskować o co ci chodzi. Usiądź, wypij ziółka na uspokojenie, pisz powoli, ogranij interpukncję, wielkie/małe litery, nie stawiaj co 2 słowo emotów typu " ;] ". Ani przerywników typu "!@#$%". Podziel wypowiedz na sensowne zdania. Wtedy napewno powoli dojdziemy do prawdy .




kurwa tylko z dnia na dzien jak poznaje to auto to problemow coraz wiecej i teraz znowu nie wiem co to kurwa za silnik co z kodu wynika 193km a srednica tuleji 86!!

Added after 2 minutes:

CYTAT("Bodek":3un4vq1r)
napisz mi na PW numer VIN to ci powiem ile masz koni


VIN to ten kod z boku silnika wystukany jak by przecinakiem kolo paska rozrzadu jak ten to podam ci go za godz !! samochod stoji kolo 1km odemnie to ten czy cos innego ?? a moze nr silnika >?? objasnij mi polmozgowi to ;];];] to polece bo o 5.30 zamykajal
Bodek
w dowodzie rejestracyjnym masz
KAMIL PULA
wysalem ! tylko skad to 86!!
Bodek
nie to co trzeba wyslales :/

Umiejscowienie Nr. Vin
-przegroda czołowa
-słupek środkowy
-obudowa deski rozdzielczej z lewej strony (tutaj powinna byc tabliczka z numerem VIN)
KAMIL PULA
ok lece

Added after 40 minutes:

wyslalem;]

Added after 24 minutes:

wiecie co jeszcze mi smierdzi ??GT ma ustawiane siedzeni kierowcy elektrycznie a to ma recznie ale w wielu pozycjach;];];] kolyskowo nawet , 4 lata temu milem cytryne tak samo chodzily tez byla kozak ;];] tylko ze to byl modell...wstyd pisac.....// a co do tego volvo ciagle mi cos smierdzi dowod i elementy wyposarzenia GT a tu jakies niedopelnienie ,,,,,hmmmm... co z ta 86 srednica .....ludziska ??

Added after 6 minutes:

CYTAT("Bodek":duricriz)
nie to co trzeba wyslales :/

Umiejscowienie Nr. Vin
-przegroda czołowa
-słupek środkowy
-obudowa deski rozdzielczej z lewej strony (tutaj powinna byc tabliczka z numerem VIN)[/quo


MYSLE ZE DOSTALES TERAZ

Added after 15 minutes:

CYTAT("Bodek":duricriz)
nie to co trzeba wyslales :/

Umiejscowienie Nr. Vin
-przegroda czołowa
-słupek środkowy
-obudowa deski rozdzielczej z lewej strony (tutaj powinna byc tabliczka z numerem VIN)



i co ?? wiesz cos juz ?? wyslij mi takze na WP!! co jest grane ?? i czego OPONY z przodu opony zdarte jak cholera /AUTOMAT, kontrola trakcji i kurwa w cytrynie rozpedzalem sie do tylu i wkladalem 1 i tak nie byly ;]

Added after 1 minutes:

....madralinscy mnie jechali wczesniej a teraz cisza???? czego srednica 86!!

Added after 19 minutes:

...i jeszce mi smierdzi ;;] byl walniety przodem i poszla chlodnica i myslelem ze po jej wyminieniu ,byl zle odpowietrzony i dlatego sie pzregrzal i glowica stanela , ale Panowie z warsztau powiedzieli ze pompa olejowa stanela i ze nie dala oleju na glowice , albo ktos kurwa zly olej wlal ?? ale bez dolu rozebrania nic nie powiem doklanie , i panowie z warsztau tez na 100% nie byli pewni bo u nich za zdjecie miski i i rozkreceni korbowodow i zobaczenie i ocenie polpanewek ;;;;;fiufiufiu, najbardziej prawdopodobnie moim zdaniem poprostu sie przegrzala glowica is tanela z braku plynu w ukaldzie cglodniczym ?? nabijacie sie ze mnie ze nie wiadomo o co mi chodzi ,to ocencie sami KURWA TU SIE NIC NIE WIOZE ZE SOBA - w koncu potne go na zeletki w PL daja mi za to 16 do 17 tys zl w taki stanie jak jest !! na czesci go chca !! i jak sie wkurwie to pojdzie w pizdu!!

Added after 6 minutes:

obcje GT ,a tu nie wszstkie w dowodzie auto a tu chyba tronic , srednica powinna byc w2,5-2435ccm 83 a jest 86 ,opony sciete, I CO nienacpalem sie ale nic nie ogarniam !!

Added after 2 minutes:

PEWNIE SOBIE MYSLICIE !!
KAMIL PULA
??
Joker
no qrwa padam
deenbe
jak ty sie dogadujesz z innymi ludzmi?
KAMIL PULA
normalnie , migowy znam tez! poszukuje nadal 86?? skat tam sie to wzielo , rosyjski i hiszpanski tez znam ;] troche rakami troche nogami i daje rade!

Added after 2 minutes:

no i po lacinie znam trche, a ja trzeba bedzie to sie i cos nowego naucze!!

Added after 4 minutes:

...jedno co wam powiem;] siusiu,paciorek i spac !! hahahah 86-nadal nie wyjasnione heheheheh, co katalogow w domu zabraklo;]

Added after 3 minutes:

a ja was wszstkich to..ooooo kupuje turbo od Jelcza;] a komputer wezme vigry3. nie amcie o niczym pojecia ,<86>hrhehe
Joker
Wstałem rano i nadal padam
Adik G
Kamil, zrób przysługę forum.streetracing.pl i przestań tu pisać

Albo poproś admina o stwirzenie podforum "hydepark" - mógłbyś moderować
KAMIL PULA
.....wiecie co wam powiem - umiecie wymienci turbo na wieksze , zalozyc chipa, wieksze kolektory , powiekszyc wydech , alezeby np ,-uzyskac sprezania w 2.5 83na 90 a w 2,3 81 na 90 stopien 8,5 - to ile trzeba stoczyc tlok lub go zfrezowac zeby uzyskac 8,5------kurwa kiedys pomagalem przy romoncie SILNIKA DIESEL DWUSUOW - TO JEST ZABAWA - anie kur!!!!!!wa powkladac gotowe czesci zrobione przez firmy tuningowe a wy kurwa nie dorosliscie , chyba mamusia z tatusiem nie takie samochody wam kupili ;] co niektorym - PS ja niechcesz to nie czytaj !!
deenbe
kto ci ma pomoc jak cie nikt nie rozumie?
KAMIL PULA
CYTAT("deenbe":1mkaf1hj)
kto ci ma pomoc jak cie nikt nie rozumie?



to teraz ci zadam jedno pytanko ?? jaki silnik volvo ma srednice cylindra 86mm ?? chyba to rozumiesz??
Adik G
i Bóg z Tobą Kamil

a diesle dwusuwy to chyba tylko w silnikach okrętowych się spotyka... I to nie jachtowych, tylko takich konkretnie wielkich w statkach.... Tuningowałeś masowca czy kontenerowca???
KAMIL PULA
[quote="Adik G"]i Bóg z Tobą Kamil

a diesle dwusuwy to chyba tylko w silnikach okrętowych się spotyka... I to nie jachtowych, tylko takich konkretnie wielkich w statkach.... Tuningowałeś masowca czy kontenerowca???

chlopcze drogi , za 2 miesiace wysle ci fotke tego spzretu , to byl ciagniczek ogrodowy diesel dwusow !! podobny do polskich
wal na lozyskach, sparownany natryskiem oleju , zastosowana popmka olejaowa napedzana za pomaca krzywki , oczywiscie wszstko uszczelnione zeby sie nie dostawalu do walu , a smarowanie korbowodu malym wtryskiwaczem < > gosciuniu ic spac!! ile zebrac tlok w 2,5 zeby uzyskac taki sam stopien sprezania jak 2,3 chodzi tylko o odprezenia silnika z 9 na 8,5 -nie spotkales sie z takim czyms -MOWILEM WY Tyklko kolektor, wydech , chip , turbo , - kazdy idiota moze sie naczytac!!

Added after 10 minutes:

made in germany

Added after 1 minutes:

...jak taki jestes oczytany i wiezysz we wsystko co pisza i sie tylko tego sluchasz to ciekawe

JAK NA PLOCIE BEDZIE PISALO DUU-PPAA TO CO ZROBISZ ??
Adik G
nie wróżę Ci długiej kariery na tym forum
Bodek
to juz chyba prawie wszystko jasne z tego co zrozumialem i kolega sie pyta czego ma srednice cylindra 86.0 a powinno byc 83.0
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.