Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ulubione auto- GT4
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
nevada
może głupi temat- jakie jest wasze ulubione auto w GT4

ja napiszę że jednym z moich ulubieńców jest RE Amemiya RX-7 z JGTC- bardzo przyjemne prowadzenie, to jest mój no.1 na razie jeżdze nim sobie czasem jakiś wyścig arcade i jest naprawdę przyjemna

lubię także pośmigać Clio V6, zrobione NA na maxa- przyjemne prowadzenie, ciekawe zachowanie w zakręcie
darkcrovax
toi ja powtórzę:

mine's r34 stockowy - fajnie jeździ (szczególnie na qualification tyres), piękny dźwięk, do tego szybki
VectorC
moim ulubonym wozem jest Toyota minolta
dudek81
Ja lubie wiekszosc Audi.
Fajnie sie je ujezdza.
np. A3 i RS4. 4 lapy robia swoje.
fonstrompenar
Żółty ptak ( Rupert Ulrich Frank ) i Alpine - obydwie

Z nowoczesnych zdecydowanie GT1 Amuse (AFAIR) nie tylko za właściwości jezdne ale również za ubóstwiane przeze mnie do extremum Volki CE28N - ideał obręczy IMHO.
ogor
ostatnio sie bawilem takie cos ala replika lotusa 7, nie wiem jak sie nazywa :/
zrobiony na ok 220 km i waga 300-400 kg o ile dobrze pamietam

fajnie sie prowadzi tylko trzeba uwazac na pobocze bo ze wzgledu na mala mase auto lubi sobie polatac

cos malo intensywnie sie podforum rozkreca :/
moze by zrobic jakas lige Gt4 albo cus??
rennen
Bo teraz wszyscy żyją aferą fotogate
Owko
fonstrompenar i ja nie mamy konsoli przez czas jakiś, a byliśmy najbardziej aktywnymi uczestnikami tego podforum

mam jednak nadzieję, że nie zemrze, a i że sam będę miał po Nowym Roku więcej czasu...
fonstrompenar
CYTAT("Owko":2jz2n5w0)
fonstrompenar i ja nie mamy konsoli przez czas jakiś, a byliśmy najbardziej aktywnymi uczestnikami tego podforum

mam jednak nadzieję, że nie zemrze, a i że sam będę miał po Nowym Roku więcej czasu...


Dajcie spokój. Nawet gdybym miał konsole to "o mamo" jestem zarobiony po szyję na najbliższy rok. Tragedia pod tym względem.
Ja marzę o żeby móc sobie pograć w GT4.
artix
CYTAT("Owko":214d2lwx)
fonstrompenar i ja nie mamy konsoli przez czas jakiś, a byliśmy najbardziej aktywnymi uczestnikami tego podforum

mam jednak nadzieję, że nie zemrze, a i że sam będę miał po Nowym Roku więcej czasu...


w szwecji mozna juz dostac za 400 zl ta mala wiec moze zrobicie sobie nawzajem prezety na swieta a ja wam podesle jako od mikolaja z zimnej skandynawji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.