Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cr 265.000 w 10min.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
Bodek
wchodzimy w Special Conditions pozniej w Capri Rally (Easy)
wygrywamy dwa wyscigi dowolnym samochodem, wygrywamy Toyote rajdowa i sprzedajemy ja za 265.000 mozna to powtarzac ile sie chce
Owko
man, wiemy to wszyscy pamiętaj, że dzielisz forum ze szpeniami, którzy mają po 80 i więcej % gry

my z Wojtkiem robiliśmy sobie za to ciekawy event - jakim najgorszym/najsłabszym autem uda Ci się wygrać ten wyścig i który z nas będzie miał lepszy czas okrążenia, jak jedziemy tym samym autem.

u mnie najwięszkym osiągnięciem była bodajże Yariska turbo, ale już nie pamiętam na pewno
rennen
Jak brakuje wam kasy to recepte znam lepszą. Kupujesz Astre DTM, robisz tuning (najlepiej wolnossący), wsadzasz do niej Stiga i lecisz DTM w B-spec na przyspieszonym czasie. Wycina się w ten sposób niezłą kasę + ma fajnego merca AMG pod młotek. Jeżeli chodzi o stosunek kasa/czas to jest to najlepsza opcja w GT4. No i nawet niezbyt doświadczony Stig praktycznie 100% sukces gwarantowany.
darkcrovax
CYTAT("rennen":txtbx2t3)
Jak brakuje wam kasy to recepte znam lepszą. Kupujesz Astre DTM, robisz tuning (najlepiej wolnossący), wsadzasz do niej Stiga i lecisz DTM w B-spec na przyspieszonym czasie. Wycina się w ten sposób niezłą kasę + ma fajnego merca AMG pod młotek. Jeżeli chodzi o stosunek kasa/czas to jest to najlepsza opcja w GT4. No i nawet niezbyt doświadczony Stig praktycznie 100% sukces gwarantowany.


faktycznie, to jest chyba najprostszy sposób na kasę, dodam tylko, że zamiast kupować astrę można wygrać mercedesa clk dtm bodajże w sl challenge.
Bodek
CYTAT("rennen":3avz03i9)
Jak brakuje wam kasy to recepte znam lepszą. Kupujesz Astre DTM, robisz tuning (najlepiej wolnossący), wsadzasz do niej Stiga i lecisz DTM w B-spec na przyspieszonym czasie. Wycina się w ten sposób niezłą kasę + ma fajnego merca AMG pod młotek. Jeżeli chodzi o stosunek kasa/czas to jest to najlepsza opcja w GT4. No i nawet niezbyt doświadczony Stig praktycznie 100% sukces gwarantowany.


rennen mozesz napisac cos wiecej na ten temat jak to sie za kierownice wsadza stiga i jak to sie robi w przyspieszonym tempie
rennen
No normalnie w wyścigach masz opcje A-spec (wtedy sam kierujesz) albo B-spec (Stig). Później masz takie ekran na którym masz przegląd wyścigu, taką mapkę toru i wszystkich zawodników zaznaczonych na niej. Włączasz komendę overtake (żeby Stig wyprzedzał) i bodajże naciskasz L1 i strzałką w prawo przyspieszasz czas. Jak już będzie na 1 miejscu to możesz wyłączyć overtake, wtedy troche lepiej jedzie (jak jest mało doświadczony).
BeeMiX
Wchodzisz do tego ekranu co pokazuje czasy itp. R1 a następnie wciskasz bodajże L1 i trzymając go pare razy strzałke w prawo Mogłem coś pomieszać ale tam u dołu ekranu jest napisane.

Added after 2 minutes:

rennen uprzedził mnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.