Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Z cyklu "czym...?"
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
hwojtek
Czym pojechać GT World Championship?

O ile w supercarsach pomysł z Zondą był jak najbardziej na miejscu, o tyle tutaj Minoltą ledwo daję radę i ląduję na 3-4 miejscu. Stig jeździ kapkę lepiej, ale nie wygrywa, no i to nie to samo...

A, wasz Stig też ładuje w zderzak poprzedzającego samochodu zanim wpadnie na pomysł wyprzedzenia?
dudek81
Formula 1
hwojtek
Zaraz próbuję
rennen
Formuła 1 zabiera całą przyjemność z gry. Stig słabo wyprzedza, nawet na ustawieniu overtake zdarza mu się postępować... nieroztropnie.
dudek81
CYTAT("rennen":1doif074)
Formuła 1 zabiera całą przyjemność z gry. Stig słabo wyprzedza, nawet na ustawieniu overtake zdarza mu się postępować... nieroztropnie.




Czemu sam nie pojezdzisz
nevada
emmm, przepraszam, a gdzie formułę 1 można wygrać?

P.S. Ja jechałem Pescarolo i uważam że jest super. Innej szuflady nie mam jeszcze...
dudek81
Formule mozna wygrac w 24h Nurburgring
rennen
CYTAT("rennen":13tq429k)
Formuła 1 zabiera całą przyjemność z gry. Stig słabo wyprzedza, nawet na ustawieniu overtake zdarza mu się postępować... nieroztropnie.


Ja absolutnie jeździłem sam (teraz już rzadko jeżdże bo mam prawie 100% i czekam na kolejną część GT) tylko odnosiło się do posta Wojtka w którym pisał o Stigu.
ogor
tez sie podlacze do tego tematu:
czym przejsc special conditions hard (plansze z szutrem i lodem)??
siemanko
CYTAT("ogor":1o0c44y8)
tez sie podlacze do tego tematu:
czym przejsc special conditions hard (plansze z szutrem i lodem)??


ja przeszedłem lancerem evo 8 ok 450 hp
ogor
CYTAT("siemanko":c51tq0pn)
CYTAT("ogor":c51tq0pn)
tez sie podlacze do tego tematu:
czym przejsc special conditions hard (plansze z szutrem i lodem)??


ja przeszedłem lancerem evo 8 ok 450 hp


ja subaru przechodze, jeszcze tylko canion i taka w calosci sniezna plansza zostala
fonstrompenar
CYTAT("rennen":289lswas)
. Stig słabo wyprzedza, nawet na ustawieniu overtake zdarza mu się postępować... nieroztropnie.


IMO stiga też trzeba na bierząco kontrolować ( niestety jest ułomem vide uparte naparzanie w zderzak poprzedzającego auta). Ale czasami (mój przynajmniej) ma taką wenę przy wyprzedzaniu że głowa mała - sam bym tego lepiej nie zrobił

Mówiąc kontrolować Stiga mam na myśli wciskanie "overtake" tylko i wyłącznie wtedy kiedy chcemy żeby wyprzedził i przyspieszanie go do 5 na prostych.

Ogólnie często mająć 300 czy 500 koni więcej mój stig zachowuje się jak ciota.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.