Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontest na króla Nurburgringu ( N Szlajfe)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
fonstrompenar
Wznawiam konkurs na króla Ringu, polegający na przejechaniu pętli północnej w jak najlepszym czasie przy zachowaniu zasady fair play.

Co do auta to nie ma żadnych ograniczeń.


http://video.google.pl/videoplay?docid= ... an+turismo - tak wygląda w miarę szybki przejazd na 5'38 - miałem szczęście być trochę szybszy

RANKING

1. 5.17.569 - Fonstrompenar - Toyota Minolta (*z TCS 5.19.657) (moc AFAIR 1102 PS)
2. 5`45.423 -pitbull2000 - Toyota GT-one (TCS 1180ps).



* TCS niestety spowalnia kapeńkę na prostej. A mój czas jest spokojnie o 5-10s do poprawienia
darksmile
chyba muszę wyznaczyć sobie społeczne dyzury w moim garażu
fonstrompenar
CYTAT("darksmile":34cg6h8k)
chyba muszę wyznaczyć sobie społeczne dyzury w moim garażu


Dajesz... bo widzę ze strony forumowiczów znikomą chęć partycypacji w tej rywalizacji.

Rekordziści z US łamią 4'50'xxx więc do roboty dziewczęta

Auto polecane przez autora tematu:

-łatwość prowadzenia
-tunowalność
-lekkość
-przyczepność na tyle dobra że pokonuje zakręty przy 380km/h (niektóre )
darkcrovax
ehhh, próbowałem wczoraj f1 tak na próbę przejechać, ale dla mnie przy tych autach to wszystko za szybko się dzieje
fonstrompenar
CYTAT("darkcrovax":1lug3zxv)
ehhh, próbowałem wczoraj f1 tak na próbę przejechać, ale dla mnie przy tych autach to wszystko za szybko się dzieje


I to jest właśnie piękne w tym konkursie - mega prędkości (Ultimate Ring challenge - tylko dla wyjadaczy )

F1 "nawet ja" (przymruż oko) nie ogarniam. Może Owko radę da
Owko
1. Popieram darksmile'a. Nie podoba mi się ujeżdżanie aut mających kg/hp <~3. Procesor w mojej głowie nie nadąża z przetwarzaniem obrazu.
2. Formuły na razie nie mam - czekam na okazję, by zaprosić 2-3 osoby na zrobienie Nurburgring 24h w A-specu.
3. Nie mam konsoli - zrobiłeś wiadomo co na Tsukubie i Wojtrek brutalnie zabrał . Konsola wróci do mnie najwcześniej w październiku, dyskusyjne, czy będę miał czas pograć before end of 2006 .
4. Piłem, więc trzymając się zasad forum powyższą wypowiedź należy uznać za niebyłą

PS. Czas, jaki wykręciłeś M5 na Ringu jest zniewagą nie do wybaczenia , letko tylko poprawia mi humor fakt, iż łodzią motorową Jaguar S-type R (o ile nie pomyliłem) wykręciłem lepszy czas niż Ty
fonstrompenar
CYTAT("Owko":1m9h18w5)
.
3. Nie mam konsoli - zrobiłeś wiadomo co na Tsukubie i Wojtrek brutalnie zabrał . Konsola wróci do mnie najwcześniej w październiku, dyskusyjne, czy będę miał czas pograć before end of 2006 .


dobrze Ci tak bo już się rozbestwiałeś

CYTAT("Owko":1m9h18w5)
4. Piłem, więc trzymając się zasad forum powyższą wypowiedź należy uznać za niebyłą


Ja zawsze piszę nadziabany

CYTAT("Owko":1m9h18w5)
letko tylko poprawia mi humor fakt, iż łodzią motorową Jaguar S-type R (o ile nie pomyliłem) wykręciłem lepszy czas niż Ty


A na to Jaśnie Panie dowodów już nie ma ( na szczęście )
fonstrompenar
Zachęcam was do walki bo przez póltora miesiąca nie będę mógł się obronić i powrócić na tron ( jeżeli ktoś się ośmieli mnie zdetronizować oczywiście )

PS2 wraz z LDFP poszły w ręce Wally'ego - mam ciche nadzieje, że tu nie namiesza

Rachunek: Owko i fonstrompenar aka Johny the Castle - nie mają sprzętu- wszystko w waszych rękach

Niniejszym szerzę pozdrowienia.
dudek81
Tez nie mam sprzetu.


Ale tak jak poprzednicy pisza, jakos nie podoba mi sie jezdzenie tymi "diablami".
artix
tak szybko nigdy niebede jezdzil bo czasem musze wyjsc z domu do pracy .....aa no i lubie wypic piwo na miescie i posiedzec w garazu
pitbull2000
Powiem Wam, że kontrola trakcji to nasze największe błogosławieństwo
Zaatakowałem Nordszlajfe Toyota GT-ONE, 1182KM, tcs na 2, reszta na full
Jestem pijany i niewyspany, jechałem przed chwilką czyli troszkę po północy

5`45.423, przy zachowaniu zasad fair play, nie obijałem się od band
Najlepsze jest to, że mogę hamować na maxa mając połowę auta na trawie albo lądować na drodze z hamulcem wciśniętym w podłogę, poprostu niewiarygodne

Added after 24 minutes:

Spróbowałem jeszcze Minoltą ale to marne 5`59, ma dużą starsząkonstrukcję i fatalnie się prowadzi
Ale jechałem 420km/h po prostej która jest gdzieś w połowie toru, wrażenia niesamowite
Na padzie to wogóle nie ma mowy żeby tym jeździć
fonstrompenar
CYTAT("pitbull2000":10r2tpdd)
Powiem Wam, że kontrola trakcji to nasze największe błogosławieństwo
Zaatakowałem Nordszlajfe Toyota GT-ONE, 1182KM, tcs na 2, reszta na full
Jestem pijany i niewyspany, jechałem przed chwilką czyli troszkę po północy

5`45.423, przy zachowaniu zasad fair play, nie obijałem się od band
Najlepsze jest to, że mogę hamować na maxa mając połowę auta na trawie albo lądować na drodze z hamulcem wciśniętym w podłogę, poprostu niewiarygodne

Added after 24 minutes:

Spróbowałem jeszcze Minoltą ale to marne 5`59, ma dużą starsząkonstrukcję i fatalnie się prowadzi
Ale jechałem 420km/h po prostej która jest gdzieś w połowie toru, wrażenia niesamowite
Na padzie to wogóle nie ma mowy żeby tym jeździć


Wyobraź sobie w takim razie, że jeszcze około minuty z czasu Twego można jeszcze uszczknąć

Na ten moment masz srebro a co do pada to fakt - nie ma mowy w tym turnieju żeby padem poszaleć.
hwojtek
A propos N'Ringu. Właśnie trwa Nring24. Wideo na żywca a w tle Radio Nuerburgring rrazem z komentarzem (WMP/VLC):


mms://odm-streaming-01.odmedia.net/f_24h_500
*Sajmon
Kurde no nie idzie mi przez WMP11
subek
Jak ogladalem wczoraj popoludniu to byly jakies 3 godziny do konca, wiec pewnie dlatego ci nie idzie
starfish
nie wiem czy kontest dalej akutalny ale dzisiaj sobie dla rozluznienia przejechalem nissanem R92CP (1157HP) w 5:41:176, mozna jeszcze sporo przyciac, ale to juz trzeba by na kierownicy, bo pad wysiada przy takich predkosciach

edit
5:36:247 suzuki escudo - na tych wybojach rodem z polski, miekkim zawiasie i z wielgachnymi spoilerami spisuje sie znakomicie
ostatecznie na dzisiaj 5.33.984
fonstrompenar
Konkurs aktualny - nie wiem jak możesz jeździć tym "złomem" który jest masakrycznie podsterowny:pp. BTW zrobiony na tam ok.1800ps?

Fakt na padzie nie da rady pojechać poniżej 5 min - nie ma takiej boskiej mocy....
starfish
mowisz o escudo? dzieki gigantycznym spoilerom mozna wchodzic w zakrety jak formulom 1 fakt przy hamowaniu na luku trzeba sie pilnowac bo lubi oberki krecic, ale troche sie pokombinuje w ustawieniach i jest lepiej
on ma kolo 1000km, i ani kuca wiecej sie nie wykreci w przeciwienstwie do gt3, gdzie wykrecalem nim 420km/h

Added after 19 minutes:

widze ze z tym 420 to cienki bolek jestem

http://www.youtube.com/watch?v=Q6tWuJD0AAQ
dudek81
to akurat jest Gran Turismo 2.

Tam kola odrywaly sie od powierzchni i waliles ile wlezie.

Rekord to chyba duzo ponad 1000 km/h

Added after 1 minutes:

zobacz na to http://www.youtube.com/watch?v=RkLNune2 ... ed&search=
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.