Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dirt & Snow
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
darkcrovax
Nie ukrywam, że w gt bardzo nie lubię tych wyścigów i sprawiają mi ogromne problemy. Stąd pytanie - jaki samochód polecacie to zaliczenia tych wyścigów ? Może jakieś pomocne wskazówki?
typek_17
bardzo dobre sa lancery jak i impreza ,wybral bym lancer evo VI wersja tommi makinen , w tych wyscigach nie jest wazne zeby miec wiecej mocy ,bo trudno ja przenies na szutr lub snieg kola sie slizgaja ,wiec lepiej nie przesadzac z tuningiem silnika! wazne jest jak sie pokonuje zakrety ! kiedys tez mi sprawialy problemy te wyscigi ale gdy juz dobze zaczelem jezdic to jest fajnas zabawa ! polecam!
fonstrompenar
Wszystko co nowsze, rajdowe z 4wd ja jeździłem troche accentem WRC podkręconym i Coltem 4WD ( na asfalcie 500ps nie zastąpione) warto zainwestować w Rajdowe EVO.

Na śniegu trzeba dobrze dozować gaz, tzn muskać go delikatnie w zakrętach a nie pałować...

Tak przynajmniej mi się udało zaliczyć ten jakże przebrzydle nudny etap i nie ukrwyam marną część GT4
darksmile
Witam na forum
wciąż szukam mojego GT4 ale z tego co pamiętam to jak grałem to potrafiłem po szutrach latać moim Skayem-a koni miał prawie jak Supra TT . Z niezłym skutkiem.
Uważam jednak, że od rajdowej jazdy jest seria WRC, przedostatni Collin i RB Rally dla wytrwałych
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.