Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Arcade vs Gran Turismo mode.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
fonstrompenar
Pojeździłem wczoraj trochę stockowym lexusem IS 200 na Citta di Aria zarówno w opcji tzw (symulacji) jak i w arcade - na takich samych oponach. Muszę powiedzieć, że czasy kręciłem bardzo podobne (1:52 - 1:53 zarówno w arcade jak i w karierze). Auto IMHO identycznie się prowadziło - w związku z czym jeżeli chodzi o stockowe auta nie dostrzegam żadnej różnicy między tymi dwoma opcjami..

Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia na ww temat, zaprawdę powiadam dzielcię się nimi...

Bóg zapłać...

PS. w opcji arcade można wykruszyć szkaradnych "oszukiwaczy" gdyż widać na focie dokładną moc auta i masę.
Bodek
a ja mam prosbe do rekordzistow toru Tsukuba zagrajcie w trybie arcade BMW M5 opony sports soft, trakcja off.
moj czas to 58.827. (gram na padzie)

chilowo nie mam karty i gram w trybie arcade
BeeMiX
CYTAT("Bodek":kb3onwu1)
a ja mam prosbe do rekordzistow toru Tsukuba zagrajcie w trybie arcade BMW M5 opony super soft, trakcja off.
moj czas to 59.613. (gram na padzie)

chilowo nie mam karty i gram w trybie arcade



To tak samo jak ja, także przyłączam się do prośby.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.