Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak odpalić GT 4 w sieci.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
Owko
Panowie (Pań jak dotąd nie ma )

wszyscy słyszeliśmy, że jakośtam można pocinać w GT4 przez sieć. Być może jednak jest wśród nas ktoś, kto wie DOKŁADNIE, jak to się robi (albo jest takim szczęśliwcem, że już pocina na sieci) i zechce się z nami tą wiedzą podzielić?

Nagroda: pochwała
Bodek
takie cos kiedys znalazlem

http://au.playstation.com/assets/gt4lan.pdf
fonstrompenar
CYTAT("Owko":18hajfhj)
Panowie (Pań jak dotąd nie ma )

wszyscy słyszeliśmy, że jakośtam można pocinać w GT4 przez sieć. Być może jednak jest wśród nas ktoś, kto wie DOKŁADNIE, jak to się robi (albo jest takim szczęśliwcem, że już pocina na sieci) i zechce się z nami tą wiedzą podzielić?

Nagroda: pochwała


hwojtek AFAIR wie, przynajmniej tak wnioskowałem z naszej niedawnej rozmowy.
Bodek
CYTAT
NIE MOŻNA GRAĆ W GT4 PRZEZ INTERNET. nawet jak już się podłączysz (co wymaga nieco kombinowania) to nie będziesz miał z kim grać. Rynek on-line na konsolach nie jest jeszcze wystarczająco popularny. Na serwerach gier które mają oficjlnie tryb on-line często nikogo nie ma, np. Ratchet3. Gra on-line w GT4 polega na oszukaniu konsoli. PS2 myśli że jest w zwykłym LANie. Podobne sztuczki robiono na GCN, ale zainteresowanie jest nikłe. LAN ma jedną zalete w stosunku do zwykłego multiplayera: grasz nie na split screenie tylko na osobnym TV (i osobnej konsoli).
Owko
Bodek, ale nas jest 18 osób na tym forum (a forum ma 4 dni), z czego jak zauważyłem spora część zna się osobiście (jak zwykle przez hwojtka - gwiazdę socjogramu

więc nie sądzę, by był problem z umówieniem się grupki 3-6 osób i pośmiganie razem
hwojtek
Można.
Potrzeba: zainstalowany na kompie xlink-kai i konto xlinka, dwie karty sieciowe (jedna do internetu, druga skrosowanym kablem podłączona do PS2), postępowanie zgodne z instrukcją do xlinka.

Jak będę miał chwilę (nie mam), to napiszę dokładnie jak. Ale jest i działa, nawet u mnie na Maku.
BeeMiX
CYTAT("hwojtek":3mlcc7sf)
Można.
Potrzeba: zainstalowany na kompie xlink-kai i konto xlinka, dwie karty sieciowe (jedna do internetu, druga skrosowanym kablem podłączona do PS2), postępowanie zgodne z instrukcją do xlinka.

Jak będę miał chwilę (nie mam), to napiszę dokładnie jak. Ale jest i działa, nawet u mnie na Maku.


Ja mam w laptopie sieciówke i mam też Wi-Fi którym łącze się z Routerem więc chyba nie było by problemu. Czy konto wymienione przez Ciebie jest darmowe?
hwojtek
Całkowicie... http://www.teamxlink.co.uk/
dudek81
Z tego co wiem w europie nie da sie grac ON-LINE.


Chyba tylko w japoni się da.
BeeMiX
CYTAT("dudek81":2mjdseez)
Z tego co wiem w europie nie da sie grac ON-LINE.


Chyba tylko w japoni się da.


Jedyny problem to jeszcze Network Adapter do starszych PS2 bo te Slim już maja chyba wbudowany LAN, koszt troche ponad 100zł... Da się bez problemu grać w sieci w każdym kraju...
Owko
guys, proszę Was: nie dzielmy się tym, że:
- chyba się da;
- chyba się nie da;
- chyba trzeba dokupić cośtam

Jak ktoś wie jak, to niech napisze instrukcję i już. Może poczekamy jak się hwojtek obrobi, może ktoś to zrobi szybciej, ale chybanie nas donikąd nie doprowadzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.