Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filmik Ford Focus RS (14mb)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
RSSSS
[url:vw6johbo]http://www.fordfocus.pl/download/focus_shortclip.mpg[/url:vw6johbo]

[url:vw6johbo]http://www.fordfocus.pl/download/focus%20RS_Web.wmv[/url:vw6johbo]

Zyczę miłego oglądania.

P.S.Mam jeszcze test RSa w top gear (w pokonanym polu na torze civic type r i subaru).Ale trochę zajmuje i nie przejdzie przez pocztę,a sam na serwer też nie wrzucę.

Pozdrawiam
barmali
Filmiki nawet ok
Ontario
ee no 1 filmik to porazka... 13mb i 0:46 za to 2 filmik zrobiony przez "Auto Motor i Sport" [4,72mb-2:00] jest naprawde fajny, warto sciagnac.
bObOrObOl
CYTAT("Ontario":26hjpl97)
ee no 1 filmik to porazka... 13mb i 0:46


Dysku ci szkoda? Filmik krótki ale ujęcia b. fajne. No i jakość bije na głowę ten drugi filmik.
macpl
Pierwszy to jakas porazka
Lepiej wrzuć ten test z Top Gear.
Ontario
Nie szkoda mi dysku tylko zwracam uwage na to ile zajmuje i ile trwa dla kogos kto ma albo slabe lacze albo mu szkoda miejsca na "takie filmy" ujecia... lepsze fotki znajdziesz w necie






a tu masz pare tapetek

[url:my1qwznf]http://www.dieselstation.com/archive/FocusRS/[/url:my1qwznf]

P.S. a potem start na porstej... bardzo "efektowny" ...
RSSSS
CYTAT("macpl":3gwk4ru9)
Pierwszy to jakas porazka
Lepiej wrzuć ten test z Top Gear.


Chętnie bym to zrobił,ale on zajmuje 21 mb i nie mam jak tego zamieścić.

Myślę,że nawet najgorszy filmik jest lepszy niż zdjęcia!
kasjan
CYTAT("RSSSS":3gjx81wx)
CYTAT("macpl":3gjx81wx)
Pierwszy to jakas porazka
Lepiej wrzuć ten test z Top Gear.


Chętnie bym to zrobił,ale on zajmuje 21 mb i nie mam jak tego zamieścić.

Myślę,że nawet najgorszy filmik jest lepszy niż zdjęcia!

Święta prawda! wole oglądać filmik w złej jakości niż przeglądać zdjecia.Robi się OFFtopic co do filmików nieźle!
CYTAT("RSSSS":3gjx81wx)
Chętnie bym to zrobił,ale on zajmuje 21 mb i nie mam jak tego zamieścić.
Co do serwera prosze o kontakt ze mną gg : 2986097 być może znajde coś na filmik
Ontario









FocusRS Development Car On Test Curcuit - (mpeg - 8630kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/RS_high2.mpeg[/url:1i158k8q]

FocusRS Vs FocusRS WRC - (mpeg - 3344kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/RSnew_high.mpeg[/url:1i158k8q]

FocusRS Video 1 From The "Driven" Tv Show - (mpeg - 9067kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/driven1.avi[/url:1i158k8q]

FocusRS Video 2 From The "Driven" Tv Show - (mpeg - 7614kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/driven2.avi[/url:1i158k8q]

FocusRS at the Scottish Motorshow 2001 (1)- (mpeg - 5347kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/FRSSM2.AVI[/url:1i158k8q]

FocusRS at the Scottish Motorshow 2001 (2)- (mpeg - 3394kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/FRSSM3.AVI[/url:1i158k8q]

FocusRS at the Scottish Motorshow 2001 (3)- (mpeg - 3372kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/FRSSM4.AVI[/url:1i158k8q]

FocusRS at the Scottish Motorshow 2001 (4)- (mpeg - 2358kb)
[url:1i158k8q]http://www.focusrs.net/video/FRSSM5.AVI[/url:1i158k8q]
Calavera
CYTAT
Święta prawda! wole oglądać filmik w złej jakości niż przeglądać zdjecia.Robi się OFFtopic co do filmików nieźle!


Zgadzam się, ja ściągnąłem oba filmiki i nic nie widzę w nich takiego rażącego, żeby je wykasować. Też oczywiście wolę filmiki nie składające się z sekwencji zdjęć, ale ładne autko wybacza niedoróbki klipu
pitbull2000
Drugi zdecydowanie więcej przekazuje
RS to jest jednak RS...
Ontario
Po co w tym 1 filmie kots wstawil te fotki...
nie wiem juz lepszy by byl bdyby byl tylko
ten "przejazd" a fotki oddzielnie *[hehe spakowane w zipie]

*zart
RSSSS
CYTAT("Ontario":3nuq8j2o)
Po co w tym 1 filmie kots wstawil te fotki...
nie wiem juz lepszy by byl bdyby byl tylko
ten "przejazd" a fotki oddzielnie *[hehe spakowane w zipie]

*zart


To nie są fotki tylko sekwencje ujęć.Jest to technika filmowa!
Wally
CYTAT("RSSSS":37xilvwa)
CYTAT("Ontario":37xilvwa)
Po co w tym 1 filmie kots wstawil te fotki...
nie wiem juz lepszy by byl bdyby byl tylko
ten "przejazd" a fotki oddzielnie *[hehe spakowane w zipie]

*zart


To nie są fotki tylko sekwencje ujęć.Jest to technika filmowa!


na poziomie 12 latka... nawet w TVN turbo takiej chały nie uskuteczniają
RSSSS
CYTAT("Wally":256jsoyw)
CYTAT("RSSSS":256jsoyw)
CYTAT("Ontario":256jsoyw)
Po co w tym 1 filmie kots wstawil te fotki...
nie wiem juz lepszy by byl bdyby byl tylko
ten "przejazd" a fotki oddzielnie *[hehe spakowane w zipie]

*zart


To nie są fotki tylko sekwencje ujęć.Jest to technika filmowa!


na poziomie 12 latka... nawet w TVN turbo takiej chały nie uskuteczniają


A tak wogóle to nie jest to forum szkoły filmowej i tu nie opisuje się formy,ale treść...!
Wally
CYTAT("RSSSS":2vcbvtm7)
A tak wogóle to nie jest to forum szkoły filmowej i tu nie opisuje się formy,ale treść...!


treści tam tez nie zauważyłem
darksmile
RSSS to fotki
RSSSS
CYTAT("darksmile":3ftbluv9)
RSSS to fotki


Macie pretensje jak ja bym kręcił ten film!

Lepszych nie dałem bo mi przez pocztę nie przejdą!
!markos
przez co nie przejda? to ty mailem ladujesz filmy na serwer?

jak dla mnie to wystarczy, ze wszystkie cudne grafiki otaczajace twoje posty zajmuja lacznie 182 kilo, co mnie w sumie nie boli, bo mam 1.5 megowe lacze, ale zabawne to troche, don't u think?

filmy przemilcze, bo nic w nich nie ma. nie wiedzialem, ze auto motor & sport robi taka lipe
RSSSS
CYTAT("!markos":27tfsgrf)
przez co nie przejda? to ty mailem ladujesz filmy na serwer?

jak dla mnie to wystarczy, ze wszystkie cudne grafiki otaczajace twoje posty zajmuja lacznie 182 kilo, co mnie w sumie nie boli, bo mam 1.5 megowe lacze, ale zabawne to troche, don't u think?

filmy przemilcze, bo nic w nich nie ma. nie wiedzialem, ze auto motor & sport robi taka lipe


Spadaj na drzewo...
Mailem przesyłałem filmy koledze,który wrzucał je na serwer!Taki jesteś mądry?

Co cię obchodzi jakie mam obrazki!

A jak nie chcesz,żeby ludzie oglądali moje filmiki to zaproponuj im lepsze.

Added after 5 minutes:

CYTAT("!markos":27tfsgrf)
jak dla mnie to wystarczy, ze wszystkie cudne grafiki otaczajace twoje posty zajmuja lacznie 182 kilo, co mnie w sumie nie boli, bo mam 1.5 megowe lacze


Jak byś ładnie poprosił to bym zdjął te obrazki,ale skoro jesteś takim prostakiem to będziesz musiał się z nimi męczyć!

Pozdrawiam
Ontario
"nie drapcie sie dziewczyny..." panowie, po co wogule taka "sprzeczka" i te grafiki rowniez nie przeszkadzaja bo mam 1mb lacze.. ale jak chce to je ma. Jak cos do siebie macie to moze lepiej na priv...

P.S. RSSSS napisał: "Mailem przesyłałem filmy koledze,który wrzucał je na serwer!"

a nie latwiej nagrac na plytke filmy i dac kumplowi zeby je wrzucil na serv... ?

Peace.
kola
Hej Panowie przestańcie. RSSSS wrzucił filmiki a Wy na Niego jeszcze najeżdżacie. Zrobił taki filmik jak mu się podobało i pokazał. Nie wiem wogóle po co ta bezcelowa dyskusja
Ontario
yyy z tym ze to nie on nakrecil ten film...

CYTAT("RSSSS":3cd6w0i9)
Macie pretensje jak ja bym kręcił ten film!


CYTAT("kola":3cd6w0i9)
Zrobił taki filmik jak mu się podobało(...)
kola
CYTAT("Ontario":6htow0fn)
yyy z tym ze to nie on nakrecil ten film...

CYTAT("RSSSS":6htow0fn)
Macie pretensje jak ja bym kręcił ten film!


CYTAT("kola":6htow0fn)
Zrobił taki filmik jak mu się podobało(...)


Sorki za OT - nie doczytałem dokładnie
RSSSS
CYTAT("Ontario":228sk6jo)
"nie drapcie sie dziewczyny..." panowie, po co wogule taka "sprzeczka" i te grafiki rowniez nie przeszkadzaja bo mam 1mb lacze.. ale jak chce to je ma. Jak cos do siebie macie to moze lepiej na priv...

P.S. RSSSS napisał: "Mailem przesyłałem filmy koledze,który wrzucał je na serwer!"

a nie latwiej nagrac na plytke filmy i dac kumplowi zeby je wrzucil na serv... ?

Peace.


Ale ten kumpel mieszka w Szczyrku,a ja we Wrocławiu...!
A ten serwer to należy do klubu Focusa.

Nie róbcie ze mnie idioty,proszę.
Wiem o istnieniu dyskietek,płyt CD i innych!

Added after 5 minutes:

CYTAT("Ontario":228sk6jo)
"nie drapcie sie dziewczyny..." panowie, po co wogule taka "sprzeczka" i te grafiki rowniez nie przeszkadzaja bo mam 1mb lacze.. ale jak chce to je ma.


Mówiłem,że jak ktoś mi normalnie zwróci uwagę to bez problemu zdejmę te grafiki!
Nie miałem ich,żeby robić komuś na przekór,ale pozostawiłbym je ,żeby się markos pomęczył .Trochę więcej szacunku
!markos
ja mowilem, ze mnie to wali. 1.5mbps daje rade.

jakbys spojrzal na moj podpis to zauwazylbys pewnie, ze tez mam dostep do calkiem sprawnie dzialajacego serwera, na ktorym moge wieszac rozne rzeczy.

co do proponowania lepszych filmow polecam sciagnac moj ostatni film z c20rsa.com. nie jestem swoim fanem i nie uwazam, ze robie jakies superfilmy (jestem totalnym amatorem i duzo jeszcze przede mna), ale uwazam, ze moj film jest "nieco" lepszy niz prezentowane powyzej...

ty no popatrz.. zniknely grafiki
RSSSS
CYTAT("!markos":2joyf00o)
ja mowilem, ze mnie to wali. 1.5mbps daje rade.

jakbys spojrzal na moj podpis to zauwazylbys pewnie, ze tez mam dostep do calkiem sprawnie dzialajacego serwera, na ktorym moge wieszac rozne rzeczy.

co do proponowania lepszych filmow polecam sciagnac moj ostatni film z c20rsa.com. nie jestem swoim fanem i nie uwazam, ze robie jakies superfilmy (jestem totalnym amatorem i duzo jeszcze przede mna), ale uwazam, ze moj film jest "nieco" lepszy niz prezentowane powyzej...

ty no popatrz.. zniknely grafiki


Zniknęły bo ktoś ładnie porposił o to.

A szczerz to nie wiem o jakim filmie mówisz,ale corsa nie jest dla mnie interesującym autem.

Z drugiej strony wydaje mi się,że po to jest ten dział forum,żeby dawać jak najwięcej filmików,żeby ludzie mogli je sobie w wolnych chwilach oglądać.Jakość i treść powinna mieć tu mniejsze znaczenie.
Ja ściągam wszystkie filmiki i jeszcze nikogo nie skrytykowałem!
Ontario
1. !markos mowi o tym filmie [url:3ig0u0eq]http://c20rsa.com/media/c20rsa_2004_v2.wmv[/url:3ig0u0eq]
2. moze i nikogo nie skrytykowales ale troche sie unosisz...

CYTAT("RSSSS":3ig0u0eq)
Spadaj na drzewo...
Mailem przesyłałem filmy koledze,który wrzucał je na serwer!Taki jesteś mądry?

Co cię obchodzi jakie mam obrazki!

A jak nie chcesz,żeby ludzie oglądali moje filmiki to zaproponuj im lepsze.


no chyba ze sie myle...
RSSSS
CYTAT("Ontario":2qkpsjjq)
1. !markos mowi o tym filmie [url:2qkpsjjq]http://c20rsa.com/media/c20rsa_2004_v2.wmv[/url:2qkpsjjq]
2. moze i nikogo nie skrytykowales ale troche sie unosisz...

CYTAT("RSSSS":2qkpsjjq)
Spadaj na drzewo...
Mailem przesyłałem filmy koledze,który wrzucał je na serwer!Taki jesteś mądry?

Co cię obchodzi jakie mam obrazki!

A jak nie chcesz,żeby ludzie oglądali moje filmiki to zaproponuj im lepsze.


no chyba ze sie myle...


Jak mam się nie unieść jak markos wyskakuje z takimi tekstami.
Dzięki za film
!markos
CYTAT("RSSSS":19tro6bx)
...corsa nie jest dla mnie interesującym autem...

mysle, ze powinienec sie nia zainteresowac, bo juz w kwietniu bedzie cie wciagac z kazdej strony niezaleznie od twojego wysilku

pozdro i no offence!
mam nadzieje, ze film sie podobal

ps. bardzo ladna foka
RSSSS
CYTAT("!markos":2skmll9i)
CYTAT("RSSSS":2skmll9i)
...corsa nie jest dla mnie interesującym autem...

mysle, ze powinienec sie nia zainteresowac, bo juz w kwietniu bedzie cie wciagac z kazdej strony niezaleznie od twojego wysilku

pozdro i no offence!
mam nadzieje, ze film sie podobal

ps. bardzo ladna foka


Ale dalej będzie to tylko corsa!
Nie robią na mnie wrażenia auta szybkie na prostej!

No offence.
Ontario
panowie OT nam sie tu zrobil... jak proponuje ... rozejm

Added after 1 minutes:

CYTAT("!markos":g5k25zoz)
mysle, ze powinienec sie nia zainteresowac, bo juz w kwietniu bedzie cie wciagac z kazdej strony niezaleznie od twojego wysilku


a ze tak sie zapytam... co masz w planach
RSSSS
CYTAT("Ontario":11bzymr5)
1. !markos mowi o tym filmie [url:11bzymr5]http://c20rsa.com/media/c20rsa_2004_v2.wmv[/url:11bzymr5]


Ten film jest może fajny...?

Myślałem,że jak krytykujesz to co ja zamieszczam na forum, to że sam masz coś super...!

Małe nieporozumienie.

no offense
Ontario
CYTAT("RSSSS":3bvx8ds6)
Ten film jest może fajny...?


Moim zdaniem jak na totalna amatorke to film jest fajny [wiem ze zeby zrobic cos takiego trzeba poswiecic temu troche czasu, bo sam czasem bawie sie w montowanie filmow]

...A przynajmniej bije na glowe filmy zaprezentowane przez Ciebie...

Peace.
RSSSS
CYTAT("Ontario":aytg8l59)
CYTAT("RSSSS":aytg8l59)
Ten film jest może fajny...?


Moim zdaniem jak na totalna amatorke to film jest fajny [wiem ze zeby zrobic cos takiego trzeba poswiecic temu troche czasu, bo sam czasem bawie sie w montowanie filmow]

...A przynajmniej bije na glowe filmy zaprezentowane przez Ciebie...

Peace.


No,szczególnie ujęcie uśmiechniętego profilu kierowcy i sekwencja zdjęć, o którą w przypadku moich filmów ktoś się strasznie czepiał.

A tak wogóle to ja dałem tylko linki, bo to nie są filmy kręcone przeze mnie.
Więc pretensje zgłaszaj do kogo innego!
pitbull2000
Będziecie sie bić??
Spokój chłopcy...
Bedą lepsze filmy
Ontario
Dla mnie to jest oglnie straszny OT i nie wiem o co tu chodzi ja sie nikogo nie czepiam, tylko mowie jakie jest moje zdanie na ten temat. sekwencja zdjec w tym przypadku ten mnie troche drapie ale ogolne wrazenie po obejrzeniu calego filmu pozwala zapomniec do "niedoskonalosciach". nie wiem po co bic tu piane...

Peace.
!markos
CYTAT("RSSSS":1txa0f1y)
Nie robią na mnie wrażenia auta szybkie na prostej!

na mnie tez nie. zajrzyj moze do dzialu projektow do tematu o c20rsa. zczaisz moze, ze samochod ma tez dobrze skrecac. i obawiam sie, ze w planowanej specyfikacji obejrzysz go z tylu takze na torze

CYTAT("Ontario":1txa0f1y)
a ze tak sie zapytam... co masz w planach

nie ja.. nie ja.. niestety
zgodnie z podpisem jestem tylko member #2 i jestem "mini".. #1 to c20rsa w "nieco" lepszej specyfikacji i w maju juz powinno byc nie "profi", tylko "turbo"

ps. sekwencja zdjec byla zaplanowana, nie mialem "filmow" z budowy samochodu, a tylko zdjecia. film mial byc podsumowaniem roku 2004 i swoje zadanie spelnil doskonale. film nie jest "samodzielny", towarzyszy mu cala strona internetowa, na ktora zapraszam.

eot.
RSSSS
CYTAT
na mnie tez nie. zajrzyj moze do dzialu projektow do tematu o c20rsa. zczaisz moze, ze samochod ma tez dobrze skrecac. i obawiam sie, ze w planowanej specyfikacji obejrzysz go z tylu takze na torze


Wyrzucę klimę,radio z nawigacją, zmieniarkę,kanapę, tapicerkę z tyłu,zarzucę kółka w kosmicznym rozmiarze 15'...!
I już nie będziesz taki szybki.

I uważaj z opiniami na temat kto będzie wąchał spaliny bo ja na wiosnę wyjeżdżam z mocą 250 koni i 370 NM i na torze nie masz szans!
Ty sobie poczytaj o zawieszeniu RSa.
I zobacz sobie na to:
[url:2a9ir973]http://www.bbc.co.uk/topgear/powerlaps/page_2.shtml[/url:2a9ir973]

A corsa to dla mnie tylko corsa.
Jak kupisz ferrari to napisz mi i może wtedy zrobisz na mnie wrażenie...!
RobeQ
moim skromnym zdaniem jak ta corsa bedzie miala okolo 250km w tak malej i lekkiej budzie to bedziesz musial sie ostro naprezac tym rs'em a tak swoja droga WOW cos zrobil plan ma wie czego chce a Ty Rs meczysz swoj umysl nad wrzuceniem supercipa do samochodu biggrin.gif:D

Stawiam na WOW'a
DEBO
CYTAT("RSSSS":3k0ncn84)
I zobacz sobie na to:
[url:3k0ncn84]http://www.bbc.co.uk/topgear/powerlaps/page_2.shtml[/url:3k0ncn84]


Doskonały przykład, że focus RS jest szybszy na torze np od Noble zapewne m12 GTO albo jeszcze innego szybszego. IMO w tych samych warukach no fuckin way. Chyba ze z tych czasów tylko focus Rs pojechal na suchym a reszta na mokrym i śliskim torze. Pokaz filmiki z przejazdow albo powołaj sie na jakis bardziej konkretny/miarodajny przykład.

Zresztą powszechnie wiadomo jaki stosunek do forda ma od pewnego czasu J.K majac w tym konkretny cel, Także nie mogą sobie pozwolić na kiepską prezentacje w/w marki.
RSSSS
CYTAT("DEBO":1zkstj8m)
CYTAT("RSSSS":1zkstj8m)
I zobacz sobie na to:
[url:1zkstj8m]http://www.bbc.co.uk/topgear/powerlaps/page_2.shtml[/url:1zkstj8m]


Doskonały przykład, że focus RS jest szybszy na torze np od Noble zapewne m12 GTO albo jeszcze innego szybszego. IMO w tych samych warukach no fuckin way. Chyba ze z tych czasów tylko focus Rs pojechal na suchym a reszta na mokrym i śliskim torze. Pokaz filmiki z przejazdow albo powołaj sie na jakis bardziej konkretny/miarodajny przykład.

Zresztą powszechnie wiadomo jaki stosunek do forda ma od pewnego czasu J.K majac w tym konkretny cel, Także nie mogą sobie pozwolić na kiepską prezentacje w/w marki.


A,czy markos dał jakiś miarodajny przykład.
Czemu się mnie czepiacie a nie jego.Macie jakieś kompleksy,bo co nie napiszę to się stado krytykantów zlatuje.
Nigdy nie pisałem,że mój RS jest najlepszy,ale zawsze ktoś się znajdzie co będzie mi i wszystkim wmawiał,że jego cichociemny potwór jest naj!
Ale już zauważyłem,że dominują na tym forum mistrzowie prostych w swych odchudzonych bolidach!

Jakbym chciał to bym sobie kupił Skyline i miał bym was w poważaniu,a mi się podoba moje auto i nie kupiłem go żeby się ścigać z pajacami co tapicerkę wyrzucają,żeby na drodze kilować kolesi w bmw.
Większość z was jest żałosna,ale na szczęscie spotkałem na tym forum kilka osób,z którymi można porozmawiać.

P.S.Mam pomysł.Możecie zastosować plastikowe pedały,kolejny kilogram mniej...!

Added after 5 minutes:


CYTAT
Chyba ze z tych czasów tylko focus Rs pojechal na suchym a reszta na mokrym i śliskim torze. Pokaz filmiki z przejazdow albo powołaj sie na jakis bardziej konkretny/miarodajny przykład.


To się zgadza,że niektóre były na mokrym torze,ale Subaru,Civic,gta i kilka innych było mierzonych tego samego dnia!I mam z tego filmik,ale jak wspominałem nie mam go jak zamieścić.(Możecie sami sobie ściągnąć z np. emula).I czas od imprezy na suchym to 6 sek lepiej.

Wiem,że na mokrym byłoby inaczej,ale w takich warunkach porównywanie tych aut nie ma sensu.

Wyniki z Top Gera są bardziej miarodajne niż przechwałki kolegi od corsy!
!markos
ochlon czlowieku, niepotrzebnie sie podniecasz...

jakby ci sie chcialo ruszyc dupe na nasza strone, to wiedzialbys, ze corsa, o ktorej mowimy wcale nie ma wydlubanego srodka i miec nie bedzie. ale skad moglbys to wiedziec, skoro twoj focus jest szybszy nawet od noble
jesli uwazasz, ze wielkosc kolek determinuje osiagi to powinienes sie powazne nad soba zastanowic

oprocz "bohaterow prostej", o ktorych piszesz jest tez tutaj wielu takich, z ktorymi moglbys sie zmierzyc swoim superwyscigowym focusem wlasnie na kretej drodze, torze, czy jak to tam nazwiesz, wiec nie badz taki hop do przodu

ps. MYSLE (zauwaz, ze nie mowie, ze jestem przekonany o wyzszosci corsy nad rs'em), ze moglibyscie sie kiedys zmierzyc i sprawdzic na wlasnej skorze kto jest szybszy. tak po kumpelsku o marchewke sie poscigac
jesli corsa dostanie baty to super. jak ty dostaniesz baty to tez super. i tak bedzie fajnie i tak

peace!

ps.dwa
tak samo ja lubie corse jak ty focusa, niepotrzebna dyskusja, sa to samochody bezposrednio nieporownywalne. specyfikacja c20rsy bedzie naprawde "inna" niz corsy, ktora widujesz codziennie w ilosci 25 egzemplarzy na ulicy
Calavera
A na wstecznym który szybszy...?!
Wally
CYTAT("RSSSS":1ijlrnvz)
Jakbym chciał to bym sobie kupił Skyline


...za drobne z portfela
RSSSS
A u nas we Wrocławiu jest pełno 20 letnich bmw ,które możesz zkilować sowim cichociemnym autem...!

Nic nie pisałem,że mój RS jest najlepszy w przeciwieństwie do ciebie.
To ty pierwszy napisałeś jak mnie to wyprzedzisz jak skończysz PROJEKT...!

Więc sam się zastanów kto ma ochłonąć,bo ja na tym forum nie wypisuję kogo objadę!

Added after 3 minutes:

A u nas we Wrocławiu jest pełno 20 letnich bmw ,które możesz zkilować sowim cichociemnym autem...!

Nic nie pisałem,że mój RS jest najlepszy w przeciwieństwie do ciebie.
To ty pierwszy napisałeś jak mnie to wyprzedzisz jak skończysz PROJEKT...!

Więc sam się zastanów kto ma ochłonąć,bo ja na tym forum nie wypisuję od kogo jestem lepszy,natomiast co chwile mnie ktoś o to posądza!
I to zawsze osoby dysponujące gorszymi autami!Czyżby jakiś kompleks?
!markos
nie sztuka jest kilowanie 20 letnich dresowych bmw, tylko wlasnie kilkuletnich "najszybszych" fordow ze studentami/menedzerami za kierownica

nigdzie nie napisalem, ze c20rsa Cie objedzie. napisalem tylko, ze mozesz sie przeliczyc, bo jest to prawdopodobne

ps.
winien jestem jedynie temu, ze nie pisze o swoim samochodzie (to tylko 1.4 n/a), tylko o samochodzie kolegi z teamu - tu przyznaje racje, ze moze nie do konca jest to na miejscu, ale mam nadzieje, ze znamy sie z tomkiem na tyle dlugo, ze mi wybaczy
RSSSS
CYTAT("!markos":1hrrh0of)
nie sztuka jest kilowanie 20 letnich dresowych bmw, tylko wlasnie kilkuletnich "najszybszych" fordow ze studentami/menedzerami za kierownica

nigdzie nie napisalem, ze c20rsa Cie objedzie. napisalem tylko, ze mozesz sie przeliczyc, bo jest to prawdopodobne

ps.
winien jestem jedynie temu, ze nie pisze o swoim samochodzie (to tylko 1.4 n/a), tylko o samochodzie kolegi z teamu - tu przyznaje racje, ze moze nie do konca jest to na miejscu, ale mam nadzieje, ze znamy sie z tomkiem na tyle dlugo, ze mi wybaczy


Dobrze napisałeś.
Żeby się przeliczyć musiałbym cię zlekceważyć.Ale nie wiem, czy zauważyłeś,że zacząłem to robić dopiero jak zacząłeś wypisywać rzeczy typu: co będzie jak skończę projekt.
Nigdy nie pisałem,że moje auto jest najlepsze i nie kupiłem go po to,żeby się ścigać (tylko czerpać przyjemność z trochę szybszej jazdy).To że zabieram głos na tym forum to też o niczym nie powinno świadczyć.Do streetracera mi daleko.

Najlepsze jest to,że ja dałem 2 linki do nie swoich filmów,a rozmowa toczy się na takie tematy!

Proponuję zakończyć dyskusję bo i tak nigdy się nie spotkamy i nikt nikomu nic nieudowodni.Świat mimo wszystko jest trochę za duży,żebyśmy na siebie trafili.
Ontario
CYTAT("RSSSS":216vx0cn)
Jakbym chciał to bym sobie kupił Skyline
hehe to bardzo ciekawe... chyba model w skali 1:24... choc i tak ciezko by ci bylo go znalesc

Nie bij piany nie po to jest te forum. Wyluzuj sie troche.
Robisz z siebie ofiare...

Peace
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.