Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: panowie - kto sie rozp...olil?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
oswald
ladnie zreszta znaczek TVP1 jest..

[url:5hjflohm]http://www.m90.org/./gallery/video/polesmash.wmv[/url:5hjflohm] (tak maly plik ze nie zdazylem zobaczyc ile zajmuje.
MACIOR
500kb

Chciał chyba ten zakręt na araba wziąść
Bodek
pelno debili jezdzi
MARCIN--Ibiza
miał fart, że sie nie zatrzymał na słupie tylko odbił od krawężnika i otarł o niego.
no i nie jechal wcale szybko.
RSSSS
Nie ma to, jak mieszanka świetnych umiejętności i świetnej fury...!
Calavera
Jakbym widział uczestnika słynnych już "zlotów tjuninkowców;)" na łódzkim lotnisku Lublinek... mniej więcej właśnie tak jeżdżą i właśnie takimi furami... ale to taka mała dygresja. Jak oglądam takie filmy czy zdjęcia, to żal mi jedynie samochodów.
To się nazywa szacunek w stosunku do drugiego człowieka... a niech przy krawężniku staliby ludzie, albo lewym pasem jechały inne samochody... może jestem konserwatystą (znowu?), ale takich idiotów powinno się tępić.
Reaper
hahahahaha "na araba" hahahahaha MACIOR rozlozyles mnie
MrUw@
Na araba lol hehehhehhahah
Qurde on nienormalny byl oby mniej takich ludzi na drogach.
A swoja droga kiedy takie cos bylo na TVP 1 ??
Feluke
Dzisiaj przy "Feminie" w wawie na chodniku widzialem rozwalona, niebieska Impreze na bialych felgach a'la OZ.
Tablica zaczynala sie chyba na WH. Ktos wie czyje to autko??
hwojtek
Tylko że to nie było kręcone w Polsce...
240Z
Arabki powinny trademarka jakiegoś dać na te ich ślizgawice. Kokosy zarabialiby że ho, ho

Feluke, o której to godzinie było? Byłem przed Feminą o 15:30...
Young fan Tuning
To chyba bylo krecone w UK, zreszta czy to wazne?
A temat niezbyt ciekawy, sa fajniejsze filmy z dzwonami.
pitbull2000
Jak by nie było chłopaki, to było zrobione z ``trickiem``
Bullitt
na rybke... hehehe
Feluke
Darkstar ja jechalem kolo 14:50 i stalo na rogu Solidarnosci oraz Jana Pawla II z skasowanym przodem gdzies tak do poczatku kol przednich.
To byl ten starszy model.
hwojtek
WK czy WH?
Calavera
Ale nie ta...?
Bo jakaś taka stała w Łodzi pod serwisem Subaru, bardzo fajnie się prezentowała... wie może ktoś czyja...?


Reaper
A powiedz mi Calavera czy ona jest rozbita na tym zdjeciu? Bo cos nie wydaje mnie sie...
MARCIN--Ibiza
Na zdjęciu jest cała i sie zapytał czy to właśnie nie tą ktoś widział w Warszawie już rozbitą
to chyba jasne
-=nOx=-
a taki ładny essi mk3 RST s1 był
240Z
Kurde, widocznie się z nim minąłem czasowo. W co palnął? W biało-czerwone słupki? Pojechał "Na Araba"?
fajlap
CYTAT("Calavera":26gptuy2)
Ale nie ta...?
Bo jakaś taka stała w Łodzi pod serwisem Subaru, bardzo fajnie się prezentowała... wie może ktoś czyja...?


To jest Subaru mojego kolegi, on studiuje w Łodzi i napewno nie ma blach WH ani WK, zresztą bardziej spostrzegawczy zauważą na tym zdjęciu jakie ma blachy wink.gif
Calavera
No właśnie po to zrobiłem zbliżenie, żeby było "blachy" widać Tak na wszelki wypadek się pytałem o to Subaru, no bo tablice ma warszawskie. no a takie wyjątkowo ładne jest i by szkoda było takiego autka... ale na szczęście to Subaru jeszcze całe jest a gdzie ten Twój kolega studiuje...?
fajlap
Chyba w "filmówce"
bio5
KOniec tego OT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.