Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW M3 CSL @ Nurburgring
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
BurnOuT
[url:3oixgyi5]http://www.stevecarter.com/M3CSL.wmv[/url:3oixgyi5]

Myślę że warto zobaczyć

34,4 MB
Enzo
Myslalem ze najnowsze M6 ma fajny "sound silniczka", bo ma ale po tym filmiku zakochalem sie w CSL'u.

radia nie trzeba miec w takim aucie, lepiej od niej moim zdaniem tylko chodzi V8 360 Modena.
STREET
CYTAT("Enzo":3bejzljp)
Myslalem ze najnowsze M6 ma fajny "sound silniczka", bo ma ale po tym filmiku zakochalem sie w CSL'u.

radia nie trzeba miec w takim aucie, lepiej od niej moim zdaniem tylko chodzi V8 360 Modena.

Błagam nie porównuj Mercedesa do jakiegokolwiek FERRARI bo to profanacja !!!
Gr00bY
Jakiego Mercedesa?
FilipN
Jeeeeeeezu....... Street klepiesz w tą klawiaturę i klepiesz.... i coraz większe głupoty
Kubek
Tutaj to samo okrazenie w starszym modelu Imprezy STI (uwaga, az 80MB)
[url:1fnqme5e]http://www.purelyhip.com/i-club/STi5TypeRARing2Sept2002.mpg[/url:1fnqme5e]
Hotsauce
CYTAT("FilipN":z4u59tf0)
Jeeeeeeezu....... Street klepiesz w tą klawiaturę i klepiesz.... i coraz większe głupoty


To samo spostrzezenie...
mile
M jak Mercedes,prawdopodbnie stad to wynika Wie ktos jaki czas zrobila ta M3 ????bo na filmiku raczej nie ma
STREET
Sorki wątki mi przeskoczyły To miało byc ad innego posta
Ale nie porównujcie Ferrari do BMW ...
Owszem seria M to fajne samochody no ale nie można tego porównywać do ferrari to jest tylko moje zdanie ...
Czendler
CYTAT("mile":21142o15)
M jak Mercedes,prawdopodbnie stad to wynika Wie ktos jaki czas zrobila ta M3 ????bo na filmiku raczej nie ma


Tez mnie to zainteresowalo ! Wg moich obserwacji to bylo ok 8min 36 min !
Enzo
CYTAT("STREET":3b1fylpp)
Sorki wątki mi przeskoczyły To miało byc ad innego posta
Ale nie porównujcie Ferrari do BMW ...
Owszem seria M to fajne samochody no ale nie można tego porównywać do ferrari to jest tylko moje zdanie ...


Sorki kocham BMW i Ferrari ale to BMW jak najbardziej mzoe stac kolo ferrari i nie tylko.

Kiedys mialem filmik porownania 360 Modena i M3 CSL i ferrari mialo duzo problemow z CSL'em.

Po drugie nie zaponij ze najszybsze auto seryjnie rodukowane (McLaren F1) ma silnik 6.0 V12 627KM BMW M POWER
BurnOuT
CYTAT("Czendler":k5wcs2jw)
CYTAT("mile":k5wcs2jw)
M jak Mercedes,prawdopodbnie stad to wynika Wie ktos jaki czas zrobila ta M3 ????bo na filmiku raczej nie ma


Tez mnie to zainteresowalo ! Wg moich obserwacji to bylo ok 8min 36 min !


Czas liczy się od "mostka" pod ktorym przejeżdza CSL w 0:42 a kończy również pod "mostkiem" w 9:04. Tak więc czas przejazdu wynosi mniej więcej 8 min 22 sek
DEBO
Co to za różnica jaki zrobiła czas skoro musiala niejednokrotnie zwalniać przez inne fury czy sleeperów motocyklistow:p Tam niejaka Sabine ostatnio pokazywana w Top Gear zrobila 200 konnym dezelem Jagiem 9min 12s. Więc myśle że do domniemanego przez was czasu osignietego przez tego CSL-a nie ma co przywiazywać większej wagi

Pozdrawiam
Czendler
[quote="DEBO":Tam niejaka Sabine ostatnio pokazywana w Top Gear zrobila 200 konnym dezelem Jagiem 9min 12s.
Pozdrawiam[/quote]

Wlasnie dlatego chcialem porownac czasy. Swoja droga trzeba przyznac ze jechala dosc ostro jak na taka kanape
bauer
a widzialem to jak Jagiem jechal
za 20 razem mu sie udalo
Young fan Tuning
Mam pytanie. Ma ktos dostep do filmow z innymi przejazdami Nurburgringu?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.